Cardiff Metropolitan University
Cardiff Metropolitan University - Cardiff Metropolitan University

Mediana wynagrodzeń £23859 £19123 £20996
Zakres 25-75 percentyla £19362 - £27716 £13372 - £24754 £14943 - £27676

Nasz program studiów podyplomowych w zakresie pracy z młodzieżą i społecznością w Cardiff Met jest profesjonalnie zatwierdzony przez Education Training Standards (ETS) Wales i uznany przez Joint Negotiating Committee (JNC) for Youth and Community Workers.

Studenci tego programu mają tendencję do przekształcania się w wysoce wspierającą, przyjazną i analityczną grupę zawodową. Po ukończeniu studiów absolwenci znacznie zwiększą swoje możliwości zatrudnienia w dziedzinie pracy z młodzieżą i społecznością.

Dostępne są dwie opcje studiów:.

Dyplom studiów podyplomowych w zakresie pracy z młodzieżą i społecznością (z profesjonalnym zatwierdzeniem JNC)

Ta profesjonalnie zatwierdzona nagroda jest szczególnie odpowiednia dla absolwentów, którzy pracują w dziedzinie pracy z młodzieżą i społecznością i którzy chcą zdobyć kwalifikacje zawodowe. Pg Dip wymaga od studentów odbycia dwóch oddzielnych profesjonalnie nadzorowanych staży w dziedzinie pracy z młodzieżą i społecznością. Studenci mogą studiować program w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, uczęszczając na uniwersytet, aby podjąć nauczane moduły i tutoriale. Kurs jest zatwierdzony przez Education Training Standards (ETS Wales) dla pracy z młodzieżą.

MA Education: Praca z młodzieżą i społecznością (z profesjonalnym zatwierdzeniem JNC) Ten program ma profesjonalnie zatwierdzony dyplom studiów podyplomowych w zakresie pracy z młodzieżą i społecznością. Kurs oferuje studentom możliwość zdobycia pełnego akademickiego tytułu magistra, a także kwalifikacji zawodowych w zakresie pracy z młodzieżą i społecznością. Podobnie jak w przypadku PG Dip w pracy z młodzieżą i społecznością, jest on szczególnie odpowiedni dla absolwentów, którzy pracują w dziedzinie pracy z młodzieżą i społecznością i którzy chcą zdobyć kwalifikacje zawodowe. Program wymaga od studentów odbycia dwóch oddzielnych profesjonalnie nadzorowanych staży w dziedzinie pracy z młodzieżą i społecznością. Studenci mogą studiować magistra w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, uczęszczając na uniwersytet, aby podjąć nauczane moduły i tutoriale. Kurs jest zatwierdzony przez Education Training Standards (ETS) Wales) do pracy z młodzieżą.

Oceny i czas na naukę

Studenci będą oceniani zarówno pod kątem praktyki pracy z młodzieżą i społecznością, jak i zadań akademickich poprzez szereg rodzajów oceny, w tym eseje, prezentacje, debaty, ćwiczenia grupowe, prace audiowizualne, portfolio, refleksyjne pisanie i viva voce.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Youth and Community Work, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

PG Diploma in Youth and Community Work: Kandydaci powinni mieć co najmniej 200 godzin bezpośredniego doświadczenia w dziedzinie pracy z młodzieżą i społecznością; pracy na rzecz rozwoju społeczności lub powiązanych grup zawodowych. Ponadto kandydaci powinni zazwyczaj posiadać stopień naukowy lub odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Praktycy, którzy nie posiadają pierwszego stopnia naukowego, ale mają duże doświadczenie zawodowe, mogą ubiegać się o przyjęcie w drodze wyjątku. Skontaktuj się z dyrektorem programu, aby omówić tę kwestię.

.

Procedura wyboru:

Formularz zgłoszeniowy, CV i rozmowa kwalifikacyjna

Czesne Praca z młodzieżą i społecznością MA

Irlandia £1140
Anglia £1140
Irlandia Północna £1140
Szkocja £1140
Walia £1140

Rankingi Cardiff Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Cardiff Metropolitan University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Praca społeczna

[Opublikowany 09 września, 2023]
    Praca społeczna

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów Cardiff Metropolitan University

O Cardiff Metropolitan University

Cardiff Metropolitan University, znany również jako CardiffMet, został założony w 1976 roku w małym mieście Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten posiada ponad 1000 pokoi studenckich i jest dumny z tego, że zakwaterowanie tutaj jest czymś więcej niż tylko miejscem do spania. Osoby mieszkające na miejscu mają dostęp do częstych i darmowych imprez towarzyskich odbywających się w pobliżu, dzięki czemu osoby uczące się tutaj mają równie wiele okazji do nawiązywania kontaktów, jak i do odnoszenia sukcesów akademickich.

Lista 183 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff Metropolitan University - Katalog Kursów

• Student Life in Cardiff - Cardiff Metropolitan University - Living in Cardiff as a student
  • Cardiff Metropolitan University International Video
  • Advice for Cardiff Met Applicants from Nigerian Students