Bath Spa University
Pisanie dla młodzieży MA
Bath Spa University - Bath Spa University

**Specjalistyczne studia magisterskie z kreatywnego pisania dla pisarzy dla dzieci i młodzieży, prowadzone przez opublikowanych autorów.

• Nauczany przez opublikowanych autorów dla dzieci i młodzieży z bogatym doświadczeniem w branży.
  • Warsztaty w małych grupach i indywidualne samouczki leżą u podstaw tego kursu.
  • Ponad 70 absolwentów jest obecnie tradycyjnie publikowanymi autorami.

Ten specjalistyczny kurs kreatywnego pisania jest przeznaczony dla pisarzy dla dzieci, nastolatków i młodych dorosłych, którzy chcą ukończyć powieść, serię książek obrazkowych lub krótszych opowiadań dla małych dzieci. Ten praktyczny kurs, prowadzony przez opublikowanych pisarzy dla dzieci i młodzieży oraz przez profesjonalistów z branży wydawniczej, pomoże Ci udoskonalić swoje rzemiosło, jednocześnie ucząc się o interakcji kreatywnych i biznesowych rozważań w nowoczesnej branży wydawniczej.

Ten kurs jest dostępny zarówno w kampusie, jak i online, dzięki czemu możesz pracować w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Zostaniesz oceniony za pomocą szeregu zadań, w tym kreatywnych portfolio, próbek prac w toku, refleksyjnych komentarzy, wybranych prac ukierunkowanych na publikację oraz przesłanych manuskryptów - może to być fragment powieści lub wybór książek z obrazkami / rozdziałami lub innych krótkich prac.

• Foundation
    • Mphil / PhD
    • PGCE
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Writing for Young People, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Większość kandydatów posiada wykształcenie licencjackie, jednak jesteśmy gotowi rozpatrzyć podania od osób z nietradycyjnym wykształceniem akademickim lub zawodowym, które spełniają kryteria opisane powyżej.

Nie jest konieczne posiadanie dyplomu z języka angielskiego, kreatywnego pisania lub pokrewnych dyscyplin; Twoje zaangażowanie w literaturę dla dzieci i młodzieży jako czytelnika i pisarza jest ważniejsze niż kierunek wcześniejszych studiów.

Czesne Pisanie dla młodzieży MA

Irlandia £4528 Rok 1

Rankingi Bath Spa University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów Bath Spa University

O Bath Spa University

Bath Spa University znajduje się na wiejskich obrzeżach angielskiego miasta o tej samej nazwie, Bath. Ta instytucja szkolnictwa wyższego szczyci się tym, że ma zasoby wydziału i inicjatywę, aby traktować studentów jako jednostki, poprzez poznanie ich mocnych i słabych stron, a tym samym jest w stanie pomóc im znaleźć miejsca pracy, które są zgodne z ich celami. W wolnym czasie, możesz znaleźć akademickie i społeczne doświadczenia poprzez ponad 70 klubów i stowarzyszeń studenckich w Bath Spa.

Lista 240 kursów licencjackich i magisterskich Bath Spa University - Katalog Kursów

Skład uczniów Bath Spa University

• Bath Spa University - advice from graduating students
  • BA Theatre, Festival and Event Production
  • Bath Spa University Bus Service
  • Why Bath Spa University?
  • LLB (Hons) Law at Bath Spa University

Newton Park Campus

Praca z młodzieżą i społecznością (z uznaniem JNC) MSc
- - - £2020 - Londyn Oncampus W niepełny wymiarze godzin