Stopka

Ta strona jest obsługiwana przez CourseGuru SLU

CourseGuru S.L.U.
Paseo Milicias de Garachico, 1
38002 Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania

Możesz nas odwiedzić w naszym biurze w centrum miasta Santa Cruz de Tenerife (Google Maps).
Numer Identyfikacji Podatkowej: B76819002
Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania
Numer Rejestru Handlowego: Hoja TF-64134 Tomo 3665 Folio 191 Inscripción
Dyrektor: Dr. oec. Daniel Spohn
Telefon: +34-922986701

Nasz formularz kontaktowy online .

Pozasądowe rozstrzyganie sporów

Komisja UE udostępnia platformę internetową służącą do rozstrzygania sporów. Konsumenci zamieszkali w Unii Europejskiej są uprawnieni do korzystania z tej platformy w celu pozasądowego rozstrzygania sporów dotyczących zobowiązań umownych kontrahenta wynikających z internetowych umów sprzedaży. Dostęp do platformy można uzyskać tutaj.

Linki zewnętrzne

W celu uzyskania dalszych informacji od czasu do czasu odsyłamy odwiedzających naszą stronę internetową na strony osób trzecich. Jeśli nie jest to oczywiste, zaznaczamy linki zewnętrzne. Zawartość stron internetowych osób trzecich nie jest pod naszą kontrolą. Nasza polityka prywatności nie obejmuje stron zewnętrznych. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za linki zewnętrzne i treści na tych stronach.

Prawo autorskie

Cała zawartość tej strony jest chroniona prawem autorskim. Wszelkie prawa są własnością Course Guru SLU. Jakiekolwiek wykorzystanie lub powielanie tych treści bez naszej wyraźnej zgody jest karalne i niedopuszczalne. W szczególności całkowite lub częściowe pobieranie zawartości naszej strony jest surowo zabronione, w tym włączanie jakiejkolwiek z naszych treści do innych prac lub stron internetowych.