University of Wales
Dwujęzyczność i wielojęzyczność MA (PG)
University of Wales - University of Wales

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

MA Dwujęzyczność i Wielojęzyczność

Dwujęzyczność i wielojęzyczność (MA) to unikalna kwalifikacja podyplomowa oferowana w ramach kształcenia na odległość, będąca pierwszym tego rodzaju stopniem oferowanym w Europie i stanowiąca część misji Uniwersytetu polegającej na przyczynianiu się do szeregu inicjatyw w dziedzinie planowania językowego i rozwoju dwujęzycznego / wielojęzycznego, zarówno w Walii, jak i poza nią.

Przyjmuje się szereg metod oceny, aby umożliwić studentom zilustrowanie ich wiedzy i umiejętności w odniesieniu do efektów uczenia się, w tym: pisemne zadania, prezentacje (dostosowane do celów kształcenia na odległość), rozszerzone eseje. Metody oceny są przyjmowane na podstawie ich stosowności w celu zapewnienia, że uczniowie mogą wykazać, że osiągnęli efekty uczenia się, które są wyraźnie określone w każdym module i na których opierają się kryteria oceny.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Bilingualism and Multilingualism, MA (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Szkoła przestrzega wytycznych Uniwersytetu dotyczących wymaganych kwalifikacji akademickich określonych w Podręczniku Jakości Akademickiej. Studenci studiów podyplomowych są zwykle zobowiązani do uzyskania pierwszego stopnia naukowego przyznanego przez uniwersytet lub zatwierdzony organ przyznający stopnie naukowe. Jednak wytyczne te dopuszczają również niestandardowe aplikacje od studentów, którzy mogą nie spełniać wymagań akademickich ortodoksyjnej metody wejścia. W związku z tym Szkoła jest w stanie rozpatrywać wnioski od dojrzałych studentów, którzy mogą mieć odpowiednie doświadczenie i / lub kwalifikacje inne niż te opisane powyżej.

Studenci zagraniczni, których językiem ojczystym nie jest angielski, ubiegający się o przyjęcie na studia podyplomowe, będą zwykle musieli wykazać się wystarczającą znajomością języka angielskiego, aby móc uczestniczyć w kursie, prowadzić badania i pisać bez większych trudności językowych. Takim dowodem jest zazwyczaj certyfikat Cambridge Advanced lub Proficiency, minimalny wynik IELTS 6,5, minimalny wynik TOEFL 575 lub minimalny wynik TOEIC 700.

Po otrzymaniu i przeanalizowaniu wniosków przez dyrektora szkoły i dyrektora programu, wszyscy kwalifikujący się kandydaci są zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną. Studenci uczący się na odległość z zagranicy są przesłuchiwani przez Skype lub telefon i na tych samych rygorystycznych warunkach, co osoby przesłuchiwane na Uniwersytecie.

Czesne Dwujęzyczność i wielojęzyczność MA (PG)

EU £7800
Anglia £7800
Irlandia Północna £7800
Szkocja £7800
Walia £7800
Channel Islands £7800
Międzynarodowa £15000

O University of Wales

Uniwersytet Walijski (UW) jest konfederacyjnym uniwersytetem znajdującym się w Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten był pierwszym, który istniał w Walii, a obecnie prowadzi wysoko oceniane centrum badawcze, Centrum Zaawansowanych Studiów Walijskich i Celtyckich. Ponadto, UW posiada również ośrodek wykorzystywany do nauki i konferencji w Gregynog, Newtown.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich University of Wales - Katalog Kursów

Terapia mowy i języka MSc
(University of Reading)
- - - £27650 - Reading Oncampus W pełnym wymiarze godzin