University of Reading
University of Reading - University of Reading

Akredytowany przez Health Care Professionals Council, z specjalnie zbudowaną NHS i niezależną kliniką na miejscu, MSc Speech and Language Therapy jest przeznaczony dla studentów pragnących zakwalifikować się jako terapeuci mowy i języka.

Kurs ten łączy wiedzę teoretyczną z praktyką kliniczną, dzięki czemu od samego początku zdobędziesz praktyczne doświadczenie.

<Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę programu: .

• Foundation / Pathway Courses
    • Graduate Degrees Arts and Humanities/Economic and Social Science Subjects
    • Graduate Degrees Science/Life Science Subjects
    • Undergraduate Degrees Arts and Humanities/Economic and Social Science Subjects
    • Undergraduate Degrees Science/Life Science Subjects
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Speech and Language Therapy, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

IELTS: 80 ogólnie z żadnym elementem poniżej 7.5 TOEFL: Minimalny wynik 118/120

Zwykle dobry dyplom licencjata z wyróżnieniem (dobry 2.1 lub wyższy) lub równoważny z uniwersytetu poza Wielką Brytanią, w pokrewnej dziedzinie, takiej jak językoznawstwo, psychologia, nauki medyczne lub edukacja. Inne kierunki studiów będą rozpatrywane indywidualnie. Wszyscy kandydaci muszą uzyskać tytuł licencjata przed złożeniem wniosku. Dowody ukończenia ostatnich studiów są zwykle wymagane, jeśli pierwszy stopień lub kolejny stopień podyplomowy został ukończony ponad pięć lat temu, takie jak odpowiedni moduł studiów licencjackich lub magisterskich, kurs dostępu lub odpowiednie kwalifikacje CPD, lub w niektórych przypadkach możemy poprosić Cię o wykonanie zadania w ramach procesu selekcji.

Musisz mieć ukończone studia licencjackie i muszą one zostać przyznane przed upływem terminu składania wniosków (kandydaci, którzy nie mają ostatniego stopnia z powodu bojkotu oceny i oceny, są zachęcani do skontaktowania się z nami przed złożeniem wniosku). Niezbędne jest bezpośrednie, bieżące doświadczenie w pracy z klientami z trudnościami w komunikacji (najlepiej z różnymi grupami klientów). Doświadczenie w pracy z dorosłymi i dziećmi jest korzystne. Kandydaci muszą wykazać się dobrym zrozumieniem roli terapeuty mowy i języka oraz mieć pewne doświadczenie zawodowe w zakresie terapii mowy i języka. Proces aplikacji obejmuje rozmowę kwalifikacyjną.

Ze względu na popularność naszego programu MSc Speech and Language Therapy i ograniczoną liczbę osób, które możemy przyjąć, zalecamy jak najwcześniejsze złożenie wniosku, aby uniknąć rozczarowania.

Musimy otrzymać co najmniej jedną referencję przed upływem terminu składania aplikacji. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu na złożenie referencji przed upływem terminu.

Aby zagwarantować rozpatrzenie zgłoszenia we wrześniu 2024 r., kompletne zgłoszenie musi wpłynąć do 31 stycznia 2024 r. do północy.

Rankingi University of Reading w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of Reading

O University of Reading

University of Reading to finansowany ze środków publicznych uniwersytet w Reading, Berkshire, Anglia. Reading ma cztery główne kampusy; London Road i Whiteknights kampus, które znajdują się w samym Reading, z Greenlands kampus znajduje się na brzegu Tamizy. Czwarty kampus jest znany jako Iskandar Puteri, w Malezji.

Lista 375 kursów licencjackich i magisterskich University of Reading - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Reading

11905
  • Student Life at the University of Reading
  • Should you bother coming to a University Open Day?
  • What's it like to study Maths at the University of Reading?
  • 9 Things Nobody Tells You About Uni | University of Reading
  • Studying English Language and Linguistics with the University of Reading
  • Economics Master’s Degrees at the University of Reading

University of Reading