University of Strathclyde
University of Strathclyde - University of Strathclyde

Prosthetics and Orthotics BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 25 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Strathclyde w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów bioinżynieria, inżynieria medyczna i biomedyczna w UK.

Wynagrodzenie absolwentów CAH10

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów bioinżynieria, inżynieria medyczna i biomedyczna na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £26500 - £33000 £25500 - £38500 £29000 - £44000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii CAH10 (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24239 - £33607 £19237 - £30298 £22054 - £34375

Protetycy i ortotycy pracują nad rehabilitacją osób, które wymagają zewnętrznych urządzeń medycznych w celu poprawy ruchu i funkcji.

**Dlaczego protetyka i ortotyka w Strathclyde?

Numer 6 w Wielkiej Brytanii i numer 1 w Szkocji w dziedzinie inżynierii biomedycznej (The Times/Sunday Times Good University Guide 2023).

Studiuj na jedynym czteroletnim kierunku protetyki i ortotyki w Wielkiej Brytanii z akredytacją kategorii 1 Międzynarodowego Towarzystwa Protetyki i Ortotyki.

Korzystaj z dostępu do stypendiów wydziałowych

Zdobądź doświadczenie kliniczne z pacjentami w każdym roku studiów

Skorzystaj z najnowocześniejszej technologii, w tym naszej frezarki z ramieniem robota i systemu wideo analizy chodu.

Jeden z zaledwie dwóch takich stopni w Wielkiej Brytanii zatwierdzonych przez Health and Care Professions Council.

Twoja kariera

Wśród pracodawców niedawnych absolwentów są Blatchford Group, Buchanan Orthotics Ltd, Exceed Worldwide, NHS, Opcare Ltd, Ottobock Ltd i Steeper Group.

Ostatnie stanowiska dla absolwentów obejmują:

Absolwent ortoptysta

Graduate Prosthetics

Zatwierdzony przez Health and Care Professions Council (HCPC) w celu uprawniającym do ubiegania się o rejestrację w HCPC jako protetyk/ortopeda.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Prosthetics and Orthotics BSc (Hons) w University of Strathclyde

80% Specjaliści do spraw finansów
10% Zawody artystyczne, literackie i medialne
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Odpowiedni HND będzie brany pod uwagę przy rekrutacji na rok 2.

Angielski B, matematyka A

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Prosthetics and Orthotics, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Protetyka i wkładki ortopedyczne BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Studenci studiów licencjackich, którzy mieszkają w Szkocji, zazwyczaj otrzymują czesne opłacane przez Student Awards Agency Scotland (SAAS). Jeśli wcześniej uczęszczałeś na uniwersytet lub do college'u lub nie masz pewności co do swoich uprawnień, powinieneś skontaktować się z SAAS, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do opłacenia czesnego. SAAS zapłaci Twoje czesne bezpośrednio do Strathclyde.

Większość studentów studiów licencjackich z pozostałej części Wielkiej Brytanii (Anglia, Walia i Irlandia Północna) otrzyma bezpłatny rok nauki, ponieważ przy założeniu braku zmian w polityce opłat dla pozostałej części Wielkiej Brytanii w tym okresie, całkowita kwota do zapłaty przez studentów studiów licencjackich zostanie ograniczona. Dla studentów rozpoczynających studia w następnej sesji, kwota ta wynosi 27 750 GBP. Studenci studiujący na zintegrowanych programach studiów magisterskich płacą dodatkowe 9 250 GBP za rok studiów magisterskich, z wyjątkiem osób odbywających całoroczny staż przemysłowy, w przypadku których obowiązuje osobna opłata za staż.

.

Aby uzyskać więcej informacji na temat czesnego, dodatkowych kosztów i finansowania tego programu, zapoznaj się z sekcją "Opłaty i finansowanie" na stronie internetowej programu.

Rankingi University of Strathclyde w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Strathclyde w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Inżynieria

Inżynieria

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów University of Strathclyde

O University of Strathclyde

University of Strathclyde to wybitna instytucja edukacyjna prowadząca badania naukowe, położona w Glasgow w Szkocji. Nagrody i wyróżnienia nigdy nie są odległe od jej nazwy, ponieważ wielokrotnie była uznawana za uniwersytet roku przez Times Higher Education, a także zajęła 4. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem zadowolenia studentów. Samo miasto jest znane z przyjaznych i dowcipnych mieszkańców, a także z różnorodnej i międzynarodowej populacji studentów.

Lista 290 kursów licencjackich i magisterskich University of Strathclyde - Katalog Kursów

• Settling into UK Life | University of Strathclyde International Study Centre
  • Useful tips for International Students coming to Strathclyde
  • It’s the first time outside India for me | University of Strathclyde International Study Centre
  • Hear from some of our Nigerian students.
  • Why join our Faculty of Engineering through an articulation programme?
  • Shreya’s journey from India to Strathclyde
  • "Glasgow is lovely": Neha Jadhav

University of Strathclyde

(University of Strathclyde)