University of Salford
University of Salford - University of Salford

Prosthetics and Orthotics BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 25 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Salford w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów bioinżynieria, inżynieria medyczna i biomedyczna w UK.

Wynagrodzenie absolwentów bioinżynieria, inżynieria medyczna i biomedyczna

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów bioinżynieria, inżynieria medyczna i biomedyczna na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24000 - £27500 £26500 - £30500 £27500 - £32000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii bioinżynieria, inżynieria medyczna i biomedyczna (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24239 - £33607 £19237 - £30298 £22054 - £34375

Protetycy i ortotycy zajmują się oceną, diagnozowaniem i zarządzaniem całym ciałem. Protetycy zapewniają sztuczne kończyny (protezy) osobom, które utraciły całą naturalną kończynę lub jej część. Ortotycy zapewniają aparaty ortopedyczne i szyny (ortezy) osobom z różnymi schorzeniami kończyn lub kręgosłupa. Protetycy i ortotycy pracują z osobami w każdym wieku i o różnych wymaganiach.

Na kursie dowiesz się, jak oceniać, diagnozować i leczyć osoby wymagające opieki protetycznej i ortotycznej. Silny nacisk praktyczny będzie nauczany w połączeniu z odpowiednią teorią i podstawowymi informacjami.

Ten kurs oferuje możliwość nauki poprzez staże w klinikach protetycznych i ortotycznych w całym kraju. W miarę przechodzenia przez kurs będziesz stopniowo wymagać większej głębi nauki i zwiększonych kompetencji w kontaktach z ludźmi, zaspokajaniu ich potrzeb i podejmowaniu decyzji o najbardziej skutecznym leczeniu.

Zatwierdzony przez Health and Care Professions Council (HCPC) w celu uprawniającym do ubiegania się o rejestrację w HCPC jako protetyk/ortopeda.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Prosthetics and Orthotics BSc (Hons) w University of Salford

10% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych

Oceny i czas na naukę

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

D*D z odpowiedniego dyplomu wraz z matematyką na poziomie A z oceną B.

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Dopuszczalne tylko, jeśli studiowano dodatkowo do poziomu A biologii i chemii na poziomie C.

Angielski B, matematyka A

Maksymalnie 2 poziomy AS są akceptowane w połączeniu z kwalifikacjami poziomu trzeciego, w tym poziomami A i BTEC.

Dyplom Access to HE

Łącznie z matematyką.

112 punktów taryfowych UCAS. Rozważane z dwoma poziomami A lub równoważnymi kwalifikacjami na poziomie 3. Akceptowane są wszystkie przedmioty z wyjątkiem programu nauczania w zakresie zdrowia i opieki społecznej sprzed 2016 r.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

Pearson BTEC Level 3 National Foundation Diploma: bierzemy pod uwagę National Foundation Diploma, najlepiej w temacie związanym z tym kursem. Wymagania wstępne są oparte na osiągnięciu pełnego National Foundation Diploma z oceną Distinction, PLUS jeden A-level na poziomie B z historii, PLUS EPQ lub AS na poziomie B.

Zobacz wymagania wstępne na poziomie 3 w sekcji Irish Leaving Certificate, aby uzyskać szczegółowe informacje

Akceptowane z wyróżnieniem* wraz z 2 poziomami A na poziomie BB (w tym matematyka).

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Prosthetics and Orthotics, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Salford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Salford w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Inżynieria

Inżynieria

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 19 rankingi uniwersytetów University of Salford

O University of Salford

University of Salford to finansowany ze środków publicznych uniwersytet w mieście o tej samej nazwie, w Greater Manchester, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, Peel Park, znajduje się zaledwie pół godziny drogi od centrum Manchesteru. Dodatkowo, w tym kampusie znajduje się również Salford Museum and Art Gallery.

Lista 205 kursów licencjackich i magisterskich University of Salford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Salford

• Life as a Salford student
  • MEET OUR STUDENT BLOGGERS | EMMA