Grimsby Institute
Efekty specjalne, charakteryzacja i protetyka BA (Hons)
Grimsby Institute - Grimsby Institute

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach Special Effects Make Up Design and Prosthetics BA (Hons) i innych kursach CAH25 na Grimsby Institute dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH25.

Mediana wynagrodzeń £20903 £17931 £21753
Zakres 25-75 percentyla £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

Ten kurs jest zatwierdzony przez University of Hull.

Przygotuj się do pracy w branży telewizyjnej i filmowej jako protetyk i charakteryzator efektów specjalnych. Rozwijaj fascynujące umiejętności odlewania życia i tworzenia form oraz dowiedz się, jak przekształcić swoje projekty i pomysły w kompletną postać .

Studenci koncentrują się na projektowaniu, produkcji i zastosowaniu makijażu protetycznego na scenę i ekran. Uczniowie są narażeni na techniki zgodne ze standardami branżowymi, łącząc zarówno ekspresję artystyczną z kluczowymi podstawami produkcji warsztatowej. Każdy poziom studiów angażuje i rzuca wyzwanie studentowi, aby poszerzył swoje umiejętności, wykorzystując różnorodne materiały w określonych kontekstach zawodowych .

Badając szeroką gamę materiałów i praktyk, studenci będą mieli szansę zbadać każdy aspekt roli artysty efektów specjalnych w branży. Projekty i pomysły zmaterializują się poprzez eksperymenty, a kompleksowe portfolio pozwoli absolwentom skutecznie promować się zarówno jako kreatywni, jak i wysoce kompetentni technicy.

Nasi studenci pochodzą z różnych kreatywnych środowisk, zajmujących się sztuką i projektowaniem, makijażem medialnym i modelarstwem. Środowisko nauki jest inkluzywne i zapraszamy kandydatów ze wszystkich środowisk i w każdym wieku. Umiejętności, które przekazujemy naszym uczniom, wymagają jedynie poświęcenia i chęci nauczenia się rzemiosła tych "zakulisowych" praktyk.

Ten kurs jest przeznaczony przede wszystkim do nauki bezpośredniej, z obecnością na lekcjach w określonych godzinach w dokumencie walidacyjnym. Mogą jednak wystąpić okresy nauki, w których rząd doradzi TEC Partnership, że otwarcie kampusów nie jest bezpieczne lub dostęp do nich jest ograniczony ze względu na środki dystansowania społecznego. Jeśli kampus jest zamknięty, TEC Partnership przeprowadzi Twoje sesje online i zaoferuje Ci niezbędne wsparcie i zasoby zdalnie. Jeśli dostęp jest ograniczony ze względu na środki dystansowania społecznego, zostanie przyjęty model mieszany, w którym niektóre lekcje odbywają się w małych grupach, a inne korzystają z sesji online i wsparcia.

Zadania pisemne, projekty praktyczne, praca dyplomowa i końcowy projekt główny.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Special Effects Make Up Design and Prosthetics, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Efekty specjalne, charakteryzacja i protetyka BA (Hons)

Irlandia £8500 Rok 1

Koszty zakwaterowania wynoszą 85-105 funtów tygodniowo. Wszyscy studenci są zobowiązani do uiszczenia rocznej opłaty studenckiej w wysokości 250 GBP. Opłata ta przyczynia się do zakupu materiałów masowych używanych w warsztatach przez cały rok akademicki: Gips, silikon, włókno szklane, glina itp.

Studenci są zobowiązani do zakupu specjalnego zestawu zawierającego materiały i narzędzia niezbędne do produkcji i stosowania protez. Cena zestawu wynosi 400 funtów, a wybrani kandydaci zostaną poinstruowani, jak złożyć zamówienie.

Warsztaty, ogólne materiały i narzędzia są zapewnione w ramach kursu.

O Grimsby Institute

Grimsby Institute to szkoła wyższa, która koncentruje swoją ofertę akademicką na dalszej edukacji, szkolnictwie wyższym oraz zdobywaniu doświadczenia zawodowego poprzez praktyki zawodowe. Główny kampus instytutu znajduje się w angielskim mieście portowym Grimsby. Studenci w Nuns Corner cieszą się żywą i ruchliwą atmosferą wraz z około 16 000 innych uczniów oraz dostępem do takich udogodnień, jak teatr, siłownia, przedszkole i wiele innych.

Lista 50 kursów licencjackich i magisterskich Grimsby Institute - Katalog Kursów

Skład uczniów Grimsby Institute

• What the students say about our BA (Hons) Digital Film & Television Production

University Centre Grimsby