University of Oxford
Globalna nauka o zdrowiu i epidemiologia MSc
University of Oxford - University of Oxford

.

MSc in Global Health Science and Epidemiology to roczny, pełnoetatowy kurs, który zapewnia intensywne szkolenie w zakresie epidemiologii i statystyki, aby umożliwić studentom prowadzenie i interpretowanie badań naukowych w ważnych obszarach zdrowia populacji.

Studia magisterskie są przeznaczone dla studentów, którzy chcieliby rozwinąć wiedzę i umiejętności pozwalające zrozumieć globalne obciążenie i główne determinanty chorób poprzez zastosowanie epidemiologii i ilościowych metod badawczych. Zapewnia studentom możliwość rozwijania i doskonalenia umiejętności krytycznej oceny i badań epidemiologicznych oraz przygotowuje studentów do prowadzenia poważnych badań nad zdrowiem populacji w światowej klasy środowisku.

Kurs ma na celu zapewnienie studentom wiedzy i umiejętności w zakresie

• zrozumieć globalne obciążenie i główne determinanty chorób;
  • opisać i omówić rolę i wkład epidemiologii w zdrowie;
  • krytycznie oceniać, analizować i interpretować badania epidemiologiczne;
  • wybierz, opracuj i opracuj odpowiednie projekty badań do badań epidemiologicznych; i
  • przeprowadzać odpowiednie analizy statystyczne danych epidemiologicznych i związanych ze zdrowiem.

Nauczanie odbywa się przez całe dwa pierwsze semestry. Nauczanie odbywa się za pomocą szeregu metod, w tym wykładów, seminariów, warsztatów, samouczków, prezentacji studenckich, samodzielnego uczenia się i studiowania. Studenci otrzymają 15-20 godzin wspieranego uczenia się tygodniowo i oczekuje się, że podejmą 20-25 godzin samodzielnego uczenia się tygodniowo.

Struktura kursu

Moduły podstawowe

Pierwszy semestr będzie obejmował przegląd globalnego obciążenia chorobami oraz podstawowe koncepcje i rozważania dotyczące metod badawczych i praktyki związanej ze zdrowiem populacji:

• Wprowadzenie do globalnej nauki o zdrowiu
  • Zasady epidemiologii
  • Zasady statystyki
  • Etyka badań międzynarodowych

Moduły opcji

Podczas drugiego semestru i do dwóch tygodni w trzecim semestrze, oprócz kontynuacji treści modułów obowiązkowych, studenci wybiorą cztery z następujących ośmiu opcji modułów do dalszej nauki:

• Badania kliniczne i metaanaliza
  • Epidemiologia chorób zakaźnych
  • Epidemiologia genetyczna
  • Ekonomika zdrowia
  • Zdrowie matki i dziecka
  • Choroby niezakaźne
  • Epidemiologia żywieniowa
  • Zasady i zastosowania nauki o danych

Placement Project i Dissertation

Trzeci semestr obejmuje 12-tygodniowy staż badawczy z projektem reprezentującym zakres tematów objętych kursem. Każdego roku wydział będzie miał do wyboru szereg projektów, prowadzonych przez pracowników naukowych z wydziału i spoza niego, ale studenci mogą również zaproponować własny projekt. Projekt badawczy będzie stanowił podstawę rozprawy o objętości 10 000 słów, która zostanie złożona w połowie sierpnia.

Klasy mistrzowskie

Zaplanowano serię regularnych "kursów mistrzowskich", podczas których uznani na całym świecie starsi naukowcy zajmujący się zdrowiem populacji z Oksfordu i innych miejsc będą prowadzić seminaria na wybrane tematy. Sesje te będą odbywać się poza strukturą podstawowych modułów i mają na celu zapewnienie studentom stymulujących materiałów do integracji myślenia i perspektyw zdrowia populacji.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Global Health Science and Epidemiology, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Epidemiologia MSc
(University of Bristol)
- - - - - Bristol Oncampus W niepełny wymiarze godzin