University of Bristol
Epidemiologia MSc
University of Bristol -

Oferowane formy kursów

Kluczowe informacje o kursie

Opis kursu

Epidemiologia zajmuje się badaniem chorób i wyników zdrowotnych w populacjach. Chodzi w niej o znalezienie przyczyn - powodów, dla których niektórzy ludzie chorują i powodów, dla których niektóre populacje są zdrowsze od innych - oraz o to, co możemy zrobić, by usunąć lub kontrolować te przyczyny. Jest to nauka leżąca u podstaw zdrowia publicznego, badań klinicznych i oceny opieki zdrowotnej. MSc in Epidemiology pozwoli Ci zaangażować się w złożone wyzwania związane ze zdrowiem populacji, przed którymi stoi globalna społeczność w przyszłych dekadach, zapewniając wysokiej jakości szkolenie w zakresie metod epidemiologicznych, które mają zastosowanie do ustawień o niskim, średnim i wysokim dochodzie. Program jest odpowiedni dla studentów zarówno ze środowisk klinicznych, jak i nieklinicznych.

MSc wprowadzi zasady nowoczesnej epidemiologii i jej rolę w zdrowiu publicznym i innych dyscyplinach związanych ze zdrowiem. Dowiesz się, jak projektować i analizować badania eksperymentalne i obserwacyjne obejmujące etiologię, interwencje, diagnozę i rokowanie. Będziesz mieć możliwość poznania najnowocześniejszych metod wnioskowania przyczynowego i epidemiologii molekularnej.

Twoja praca doktorska, na wybrany przez ciebie temat badawczy, przyjmie formę artykułu w czasopiśmie oraz prezentacji plakatowej, otwierając możliwość złożenia jej do publikacji.

Department of Population Health Sciences jest dużym i prężnie rozwijającym się wydziałem, z licznymi możliwościami studiów doktoranckich oraz zatrudnienia przy projektach badawczych. Jesteśmy uznani na arenie międzynarodowej za naszą doskonałość w rozwijaniu metod epidemiologicznych i stosowaniu ich w szerokim spektrum tematów związanych ze zdrowiem populacji. Nasze badania sięgają od nauk odkrywczych w epidemiologii molekularnej i genetycznej do innowacyjnych badań klinicznych, działań wpływających na politykę i solidnych ocen dowodów. Nasz MSc in Epidemiology jest oparty na tej wiedzy.

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o programie, odkryć, czego będziesz się uczył i posłuchać od studentów studiów podyplomowych o życiu w Bristolu.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Wymagania dla studentów międzynarodowych / Wymagania dotyczące języka angielskiego

Wynik testu akademickiego IELTS (podobne testy mogą być również akceptowane)

  • 6.0
  • Graduate Degrees
  • 6.5
  • Graduate Degrees Law, Econ, Medicine, English
  • 6.0
  • Undergraduate Degrees
  • 7.0
  • Undergraduate Degrees Law, Econ, Medicine, English

Przyjmujemy uczniów z całego świata. Obecnie w Bristolu studiują studenci z ponad 120 krajów. Posiadanie zróżnicowanej społeczności kulturowej zapewnia stymulujące środowisko zarówno dla nauczania jak i uczenia się, po więcej informacji zapraszamy na stronę

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Epidemiology, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Aby być branym pod uwagę przy przyjęciu na ten program, kandydaci muszą posiadać/uzyskać co najmniej dyplom z wyróżnieniem drugiej klasy lub równoważny w odpowiednim przedmiocie, takim jak medycyna, weterynaria, stomatologia, farmacja, nauki biologiczne, statystyka, matematyka lub psychologia. Dodatkowo, wymagane są dowody umiejętności liczenia (np. matematyka lub statystyka na poziomie A-level z oceną C lub wyższą, lub moduł z dobrą oceną (równoważną 2:1) na poprzednim stopniu uniwersyteckim). Preferowani będą kandydaci z doskonałymi wynikami w nauce na studiach licencjackich, którzy wykazali swoje zainteresowanie epidemiologią lub zdrowiem publicznym poprzez doświadczenie zawodowe, wolontariat lub badania.

Koszty

Czesne Epidemiologia MSc

EU £22800 Rok 1
Anglia £10300 Rok 1
Irlandia Północna £10300 Rok 1
Szkocja £10300 Rok 1
Walia £10300 Rok 1
Channel Islands £10300 Rok 1
Międzynarodowa £22800 Rok 1

Średnie koszty utrzymania studentów w UK

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Rankingi Uniwersyteckie

Rankingi w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 37 rankingi uniwersytetów

O

Uniwersytet w Bristolu jest tradycyjnym uniwersytetem badawczym z czerwonej cegły znajdującym się w Bristolu, w Anglii. Ten uniwersytet nie ma kampusu, który wyznacza jako swój główny kampus, ale zamiast tego ma grupę budynków w centrum miasta, która jest określana jako "University precinct". Z sześcioma różnymi wydziałami i 29 odrębnymi szkołami, na pewno znajdzie się coś interesującego dla prawie każdego studenta w Bristolu.

Skład uczniów

Uczniowie według poziomu nauczania Rok akademicki 2020/21 - liczba studentów w pełnym wymiarze godzin opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) 10 lutego 2022 r.
studenci pierwszego stopnia:
20970
studenci podyplomowi:
6655
Razem:
27625
 • Bristol student life
 • From undergraduate to postgraduate at the University of Bristol
 • Studying Economics at the University of Bristol: Nisha’s Story
 • Graduating with a Bristol maths degree
 • Study Chemistry at the University of Bristol
 • Why I chose Bristol

Gdzie ten program jest nauczany

Main Site - Senate House
map marker Pokaż na mapie

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
Epidemiologia weterynaryjna MSc (PG)
(Royal Veterinary College University of London)
- - - £25410 - Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Epidemiologia MSc
(University of Bristol)
- - - - - Bristol Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Bioinformatyka i epidemiologia genetyczna MSc
()
- - - - - - Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Globalna nauka o zdrowiu i epidemiologia MSc
(University of Oxford)
- - - - - Oxford Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Epidemiologia MPhil
()
- - - - - - Online W pełnym wymiarze godzin
Zdrowie Publiczne, Epidemiologia i Badania Usług Zdrowotnych MD
(Newcastle University)
- - - - - Newcastle Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Epidemiologia MRes
(Newcastle University)
- - - - - Newcastle Oncampus W pełnym wymiarze godzin