University of Central Lancashire
University of Central Lancashire - University of Central Lancashire

Nursing with Registered Nurse - Learning Disabilities BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 195 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Central Lancashire w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Pielęgniarstwo dla dorosłych w UK.

Zakres 25-75 percentyla £25006 - £26600 £19412 - £29648 £20644 - £33341

Przegląd kursu

Nasz kurs Nursing with Registered Nurse (Learning Disabilities) pozwoli Ci rozwinąć podstawowe umiejętności, wiedzę, postawy i zachowania, które są niezbędne podczas opieki nad osobami z trudnościami w uczeniu się.

**Dlaczego warto z nami studiować?

• Jako student z Wielkiej Brytanii w ramach tego programu będziesz kwalifikować się do funduszu wsparcia nauki NHS w wysokości 6 000 GBP. Nie musisz go spłacać po ukończeniu studiów.
  • Program nauczania uwzględnia krajowe kryteria odniesienia i jest podzielony na 50% studiów teoretycznych - w tym czas spędzony w małych grupach z innymi studentami, którzy wybrali tę samą dziedzinę pielęgniarstwa co Ty - i 50% praktycznego doświadczenia klinicznego.
  • Szkoła jest jednym z pierwszych dostawców usług edukacyjnych w regionie północno-zachodnim. Zapewniamy odpowiednie wsparcie w ramach doświadczeń klinicznych, przydzielając wykładowców do wszystkich staży klinicznych, do których będziesz mieć dostęp.
  • Otrzymaliśmy najwyższą niezależną ocenę jakości od Quality Assurance Agency for Higher Education za projekt, treść i zarządzanie naszymi programami nauczania, osiągnięcia studentów i standardy nauczania.

Co będziesz robić

• W ramach praktyk klinicznych zostaniesz przydzielony do jednego z kilku NHS Trusts w regionie Central Lancashire lub Cumbria jako bazy, w zależności od kampusu, do którego aplikowałeś. Stamtąd zdobędziesz doświadczenie w różnych obszarach stażu.
  • Odbędziesz praktyczne praktyki zawodowe, a także spędzisz czas na rozwijaniu praktycznych umiejętności w naszych laboratoriach umiejętności klinicznych przy użyciu klinicznych symulatorów pacjentów (manekinów) i trenażerów modeli symulacyjnych.
  • Istnieją możliwości zdobycia międzynarodowego doświadczenia, korzystając z rozległych powiązań Uniwersytetu w Europie i za granicą. Możesz również skorzystać z innych dobrowolnych doświadczeń międzynarodowych w Ameryce, Omanie, Tanzanii i Finlandii.

Przyszłe kariery

Nasi absolwenci pielęgniarstwa pracują w różnych dyscyplinach i placówkach opieki zdrowotnej i są bardzo poszukiwani.

Uznany przez NMC (Nursing and Midwifery Council) dla celów rejestracji jako wykwalifikowana pielęgniarka (zdrowie psychiczne).

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

• Foundation / Pathway Courses
    • Others - Further English courses
    • Graduate Degrees Engineering, some science
    • Graduate Degrees Journalism, Nursing
    • Undergraduate Degrees Engineering, some science
    • Undergraduate Degrees Journalism, Nursing
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Nursing with Registered Nurse - Learning Disabilities, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Pielęgniarstwo z zarejestrowaną pielęgniarką - trudności w uczeniu się BSc (Hons)

*podlega tylko rocznemu wzrostowi zgodnie ze wskaźnikiem inflacji cen detalicznych w Wielkiej Brytanii

Rankingi University of Central Lancashire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów University of Central Lancashire

O University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLAN) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem znajdującym się w dumnym mieście Preston, w hrabstwie Lancashire, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu można znaleźć w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od asortymentu centrów handlowych, rozrywki i życia nocnego dla tych, którzy są zainteresowani.

Lista 386 kursów licencjackich i magisterskich University of Central Lancashire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Central Lancashire

21905
Liczba uczniów zapisanych na kursy "Pielęgniarstwo dla osób z zaburzeniami uczenia się": 3355 Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022