Nottingham Trent University
Pielęgniarstwo (trudności w uczeniu się) BSc (Hons)
Nottingham Trent University - Nottingham Trent University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 60 o kursach Nursing (Learning Disabilities) BSc (Hons) i innych kursach Pielęgniarstwo i położnictwo na Nottingham Trent University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Pielęgniarstwo i położnictwo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii CAH02 (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £26984 - £34795 £21490 - £34158 £22442 - £37397

Pielęgniarstwo (Learning Disabilities) to satysfakcjonujący i zróżnicowany zawód, który pracuje zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Wymaga poświęcenia i umiejętności, aby zapewnić opiekę skoncentrowaną na osobie osobom z trudnościami w uczeniu się, aby pomóc im żyć tak niezależnie, jak to możliwe. Zawód ten pozwala wnieść wkład we wspieranie osób z trudnościami w uczeniu się w osiąganiu ich potencjału poprzez dbanie o ich potrzeby fizyczne, psychologiczne i społeczne.

Dzięki naszemu elastycznemu programowi nauczania i mieszanemu podejściu do uczenia się - budowaniu wiedzy teoretycznej, a następnie wdrażaniu jej w praktyce - rozwiniesz swoje holistyczne, kliniczne i decyzyjne umiejętności zgodnie z wymaganiami nowoczesnego pielęgniarstwa. Nauczany przez doświadczonych praktyków - z dodatkowym wkładem użytkowników usług i grup opiekunów - będziesz uczyć się od najlepszych na swojej drodze do akredytacji jako zarejestrowana pielęgniarka z niepełnosprawnością uczenia się.

Nasz kurs daje Ci solidną wiedzę na temat praktyki pielęgniarskiej w zakresie trudności w uczeniu się - a także szerszego sektora - zarówno w klasie, jak i poza nią. To idealne połączenie teorii i praktyki, w połączeniu z doskonałymi udogodnieniami, modułami opartymi na najnowszych badaniach i nauczycielami, którzy od lat pracują w profesjonalnej opiece zdrowotnej. Rozwiniesz swoją wiedzę pielęgniarską w oparciu o:

• holistyczne spojrzenie na fizyczne i psychologiczne potrzeby pacjentów
  • możliwość udoskonalenia i zastosowania umiejętności klinicznych i terapeutycznych
  • praktyczne środowisko uczenia się, z symulowanymi ćwiczeniami i zajęciami
  • staże w różnych placówkach opieki zdrowotnej i społecznej
  • fantastyczne możliwości rozwoju kariery.

Nasze studia pielęgniarskie wyróżniają się nie tylko ilością czasu, jaki spędzisz na stażach, ale także tym, jak wcześnie pojawią się one na Twoim kursie. Od samego początku zapewniamy, że będziesz w praktycznym, opartym na praktyce środowisku, wspierając lokalnych dostawców opieki zdrowotnej i sprawdzając swoje umiejętności teoretyczne. Wraz z "interprofesjonalnym" charakterem naszego nauczania - które łączy Cię z ekspertami z całego sektora, poszerzając Twoje umiejętności i wiedzę - będziesz mieć doskonałe podstawy w zakresie pielęgniarstwa osób z trudnościami w uczeniu się.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Nursing (Learning Disabilities) BSc (Hons) w Nottingham Trent University

27% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
20% Opiekuńcze usługi osobiste
9% Specjaliści w dziedzinie nauczania
9% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
6% Specjaliści do spraw nauczania i opieki nad dziećmi
5% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
3% Zawody administracyjne
3% Zawody związane ze sprzedażą
3% Zawody związane ze sportem i fitnessem
3% Profesjonaliści w dziedzinie terapii

Minimalna wymagana taryfa UCAS

112 UCAS Tariff points from up to four qualifications (two of which must be A-level equivalent)

UCAS Tariff of Accepted Students for Pielęgniarstwo i położnictwo

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

D*D z odpowiedniego dyplomu wraz z matematyką na poziomie A z oceną B.

Akceptowane z wyróżnieniem* wraz z 2 poziomami A na poziomie BB (w tym matematyka).

• (minimum of 6.0 in Writing)
    • (minimum of 6.0 in Writing)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Nursing (Learning Disabilities), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Nottingham Trent University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Nottingham Trent University

O Nottingham Trent University

Założony w 1843 roku, Nottingham Trent University, znany również jako NTU, ma cztery oddzielne kampusy rozmieszczone w całym Nottinghamshire, z głównym City Campus znajduje się w samym sercu Nottingham. NTU jest szczególnie znany w brytyjskim środowisku akademickim za posiadanie jednych z najlepszych statystyk zatrudnienia po ukończeniu studiów z każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii, z instytucją pomagającą ponad 94% swoich studentów rozpocząć pracę w wybranej dziedzinie.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich Nottingham Trent University - Katalog Kursów

Skład uczniów Nottingham Trent University

Liczba uczniów zapisanych na kursy "Pielęgniarstwo dla osób z zaburzeniami uczenia się": Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • NUA campus life