Glasgow School of Art
Magister sztuki pięknej MFA (PG)
Glasgow School of Art - Glasgow School of Art

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 50 o kursach Master of Fine Art MFA (PG) i innych kursach Budownictwo lądowe na Glasgow School of Art dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Budownictwo lądowe.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów historia sztuki, architektury i projektowania

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Budownictwo lądowe na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £18500 - £25000 £15000 - £26500 £24500 - £35500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii historia sztuki, architektury i projektowania (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £25450 - £32420 £24232 - £36843 £27635 - £44139

Dwuletni, multidyscyplinarny program: oba te podstawowe fakty są znaczące. Dwuletni program studiów oferuje studentom niezwykłą okazję do dogłębnej analizy ich praktyki studyjnej, a także do jej modyfikacji, rozwoju i zabezpieczenia. Multidyscyplinarny kontekst zapewnia także, że rozwój ten jest chroniony przed wąsko pojętymi ambicjami.

Studenci MFA uczą się i wnoszą swój wkład w realizację programu nauczania, w doświadczenia swoich rówieśników oraz szerszej społeczności artystycznej w mieście Glasgow. W tej sytuacji szczególny nacisk kładzie się na niezależność, oryginalność, inicjatywę i przedsiębiorczość.

Studenci rozwijają swoje własne praktyki pracy, aby zgłębiać i rozwijać swoje specyficzne zainteresowania i programy akademickie. Takie zainteresowania zazwyczaj przybierają formę kombinacji formalnych, technicznych, tematycznych i teoretycznych problemów. Studenci są również zachęcani do badania swoich praktyk w odniesieniu do szerszych kontekstów kulturowych, teoretycznych i historycznych poprzez indywidualną działalność badawczą. Regularne wsparcie tutorialne ze strony głównego zespołu dydaktycznego MFA oraz szerokiego grona wykładowców wizytujących (np. artystów, krytyków, kuratorów) daje studentom możliwość przedyskutowania swojej pracy z ekspertami, a krytyczna informacja zwrotna jest również dostępna poprzez regularne krytyki grupowe.

Zatwierdzony przez Royal Institute of British Architects (RIBA) na poziomie Part 1 dla celów kwalifikujących do członkostwa w RIBA.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Master of Fine Art MFA (PG) w Glasgow School of Art

25% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
15% Opiekuńcze usługi osobiste
15% Zawody związane ze sprzedażą
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Zawody artystyczne, literackie i medialne
10% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Opiekuńcze usługi osobiste

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff of Accepted Students for Architektura

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Master of Fine Art, MFA (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Magister sztuki pięknej MFA (PG)

O Glasgow School of Art

Glasgow School of Art (GSA) oferuje szeroki wachlarz kierunków studiów na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim. Główne kierunki studiów w tej szkole to wzornictwo, sztuka piękna i architektura, które są oceniane przez liczne rankingi uniwersytetów jako jedne z najlepszych na świecie. GSA daje możliwość pracy u boku innych ludzi, którzy podzielają Twoją wizję i pasję do pracy twórczej, a w wielu przypadkach takie zanurzenie pomaga artystom znaleźć ścieżki kariery zgodne z ich umiejętnościami.

Lista 29 kursów licencjackich i magisterskich Glasgow School of Art - Katalog Kursów

Garnethill Campus

Kreatywne sztuki ekspresyjne i praktyka zdrowotna MArt
(University of Derby)