Queen Margaret University
Sztuka użytkowa i praktyka społeczna MA
Queen Margaret University - Queen Margaret University

Wraz z rosnącym zainteresowaniem sztuką stosowaną i praktyką społeczną oraz rosnącymi możliwościami kariery, ten tytuł magistra pozwoli studentom lepiej zrozumieć, w jaki sposób artyści, praktycy teatralni i inni twórcy stosują swoje umiejętności w kontekstach społecznych, organizacjach trzeciego sektora, zdrowiu publicznym, opiece społecznej, edukacji i wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych. Jednocześnie zapewni im umiejętności praktyczne i przedsiębiorcze, aby rozwinąć zrównoważoną karierę w wybranej dziedzinie.

Kombinacja modułów na tym kierunku studiów magisterskich czyni go wyjątkowym w Szkocji, a elastyczne opcje studiów i zróżnicowany program nauczania sprawiają, że jest on szczególnie odpowiedni, jeśli już pracujesz w sektorze lub chcesz to zrobić podczas studiów.

Nauczanie obejmuje stymulujące połączenie wykładów, seminariów, warsztatów, samouczków, studiów przypadku, ćwiczeń symulacyjnych, wycieczek terenowych i projektów, a także okres nauki opartej na praktyce. Ocena w trakcie kursu przybierze różne formy, w tym eseje, raporty, egzaminy, prezentacje grupowe i indywidualne, a także rozprawę opartą na praktyce dla końcowego komponentu MA.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Applied Arts and Social Practice, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dyplom z wyróżnieniem w Wielkiej Brytanii (lub równoważny) w dziedzinie kreatywnej LUB znaczące doświadczenie zawodowe w projektach społecznych związanych ze sztuką.

Będziesz musiał przedstawić swoją praktykę twórczą jako część aplikacji, abyśmy mogli upewnić się, że posiadamy odpowiednią wiedzę i zaplecze do wspierania rodzaju pracy, którą chcesz podjąć.

Obcokrajowcy: Będziesz musiał przedstawić dowód znajomości języka angielskiego na poziomie nie niższym niż IELTS 6.5, przy czym żaden z poszczególnych elementów nie może być niższy niż 6.0.

Czesne Sztuka użytkowa i praktyka społeczna MA

Irlandia £910
Anglia £910
Irlandia Północna £910
Szkocja £910
Walia £910
Channel Islands £910
Międzynarodowa £2200

Opłaty za moduł wynoszą 20 punktów.

Opłaty za pracę dyplomową w niepełnym wymiarze godzin są następujące:

UK/Scot £1,365

Międzynarodowa £3,570

Rankingi Queen Margaret University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 10 rankingi uniwersytetów Queen Margaret University

O Queen Margaret University

We wschodniej części Edynburga znajduje się Queen Margaret University, gdzie studenci spotykają się, aby rozwijać swoją karierę zawodową na kampusie w Musselburghu. Jako stosunkowo młody uniwersytet (2007 r.), instytucja ta zdobyła już uznanie w rankingu uniwersyteckim organizacji takich jak QS i jest szczególnie ceniona za ważny wkład w badania w dziedzinie globalnego zdrowia i rozwoju oraz mowy i języka. Osoby, które zdecydują się tu studiować, mogą liczyć na dobrze finansowane wydziały i obiekty wyposażone w najnowsze technologie, w tym najnowocześniejsze laboratoria dla osób studiujących kierunki medyczne. Wioska studencka licząca 800 studentów, położona zaledwie kilka minut drogi od parku handlowego Fort Kinnaird, zapewnia studentom wiele możliwości towarzyskich, które uzupełniają ich napięty harmonogram zajęć.

Lista 52 kursów licencjackich i magisterskich Queen Margaret University - Katalog Kursów

• Ten reasons to choose Queen Margaret University
  • Student Story - Events & Festival Management at Queen Margaret University
  • Interview with student Tommaso Leonelli, BA (Hons) Business Management