Birmingham City University
Poradnictwo (dzieci i młodzież) MSc
Birmingham City University - Birmingham City University

Nasz kurs MSc Counselling (Children and Young People) obejmuje minimum 100 godzin nadzorowanej praktyki z klientami.

Praktyki będą zarządzane na podstawie umowy z St Martin's Counselling and Psychotherapy service, który będzie wspierał Cię w praktykach w całym mieście. Praktyki w innych rejonach niż Birmingham mogą być możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kurs ma na celu spełnienie wymogów akredytacji zawodowej w zakresie doradztwa dla dzieci i młodzieży, co umożliwi absolwentom (którzy spełnili również wszystkie wymagane elementy praktyki zawodowej) uzyskanie akredytacji UK Council for Psychotherapy (UKCP) lub British Association for Counselling and Psychotherapy (BACP). St Martin's będzie aktywnie zaangażowany we wspieranie Twojej akredytacji i będzie Cię wspierał w tym zakresie po ukończeniu kursu.

Po pomyślnym ukończeniu tego kursu wykażesz się praktycznymi kompetencjami w zakresie doradztwa i będziesz mógł kontynuować pracę u boku innych profesjonalistów oferujących wsparcie w zakresie doradztwa dzieciom i młodzieży w ramach wspieranych kontekstów, takich jak szkoły czy organizacje wolontariackie.

Co obejmuje ten kurs?

Podczas pierwszego semestru nacisk zostanie położony na rozwój niezbędnej wiedzy i kompetencji, aby móc rozpocząć praktyczne doradztwo z klientami będącymi dziećmi. Struktury kursu i praktyki zapewnią, że praca będzie wykonywana bezpiecznie i z odpowiednim wsparciem i przewodnictwem, zgodnie z wymogami UKCP.

Dwa moduły umiejętności w semestrze 1 oraz moduły stażowe w semestrze 2 i 3 zapewnią ciągłą integrację teorii i praktyki. Nacisk na zabawę, wykorzystanie kreatywnych mediów oraz dogłębna eksploracja podstaw wiedzy (wyszczególnionych przez profesjonalne standardy edukacji i szkolenia w zakresie doradztwa dla dzieci) zapewni odpowiedni poziom umiejętności i kompetencji.

Porozumienie pomiędzy BCU i St Martins Counselling and Psychotherapy przynosi wiele unikalnych korzyści, w tym:

• Staż, który spełnia wymagania kursu

• Praktyka, która jest w pełni zintegrowana z nauką na kursie

• Nadzór wewnętrzny

• Terapia indywidualna po stałej, zniżkowej stawce

• Wsparcie w zakresie akredytacji postkwalifikacyjnej

Podczas ostatniego semestru, rozszerzony projekt badawczy oparty na praktyce będzie wspierał Twoje zrozumienie znaczenia pomiaru rezultatów w terapii dziecięcej i rozwinie Twoje kompetencje w badaniach nad poradnictwem dziecięcym.

• Business Graduate Degrees/ Master Degrees
    • General Requirements
    • LLM
    • MBA & MSc
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Counselling (Children and Young People), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Birmingham City University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów Birmingham City University

O Birmingham City University

Założony w 1853 roku, Birmingham City University (BCU) znajduje się w mieście Birmingham, w Anglii. Populacja studentów tej instytucji składa się ze studentów z ponad 80 narodowości, co pozwala nowo przybyłym zagranicznym studentom szybko poczuć się mile widzianym i jak w domu. Najnowocześniejsze obiekty i zasoby czekają na studentów na wszystkich kursach, w tym najnowsze technologie inżynieryjne, studia drukowania 3D i warsztaty zegarmistrzowskie, by wymienić tylko kilka. BCU utrzymuje reputację selektywnego procesu przyjęć, więc wszystkim wnioskodawcom zaleca się dokładne przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich Birmingham City University - Katalog Kursów

Skład uczniów Birmingham City University

20675
  • BCU Student Stories: Student Accommodation
  • Birmingham City University graduates, advice on making the most of starting out at university.
  • University Q&A | Accommodation, facilities + social life
  • Why choose Birmingham City University (BCU)?
  • Being an international student at Birmingham City University
  • Why we love Birmingham City University!

City Centre Campuses

Praca z młodzieżą i społecznością (z uznaniem JNC) MSc
- - - £2020 - Londyn Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Praca z młodzieżą i społecznością MA