Rankingi Royal Central School of Speech and Drama ()

Royal Central School of Speech and Drama jest członkiem Conservatoires UK i mieści się w dzielnicy Swiss Cottage w Londynie. Potencjalni studenci mogą liczyć na profesjonalne zaplecze teatralne i muzyczne, a także na wykładowców z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach. Londyn jest znany z tego, że życie w nim jest drogie, ale także z możliwości, jakie oferuje pod względem społecznym i akademickim.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: The Guardian News and Media Limited ogłosił najnowsze wyniki (Business and Management) z na pozycji 36.
  • lipca 2023: Nowa edycja . zdobył ocenę #8333.
  • czerwca 2023: Publikacja (Business & Management Studies). Pozycja w rankingu # 18.
  • czerwca 2023: Publikacja (Arts, Drama & Music). Pozycja w rankingu # 2.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

"Studiuję tutaj aktorstwo i uważam, że poziom nauczania jest wysoki, ale również wymagający. Najbardziej podoba mi się kultura panująca w kampusie, która opiera się na wzajemnej pomocy między studentami, a nie na rywalizacji. Z nauczycielami łatwo się rozmawia i chętnie służą pomocą."

"Tutejszy dział kostiumów i rekwizytów imponuje swoimi zdolnościami twórczymi i dostarcza prawie wszystkie materiały, których potrzebujemy na scenie za każdym razem, gdy jest przedstawienie. To miejsce w Londynie, jeśli jesteś aspirującym aktorem".

PROS

• W Royal Central School of Speech łatwo się poruszać dzięki niewielkim rozmiarom kampusu i intuicyjnemu układowi pomieszczeń. Oprócz niewielkich rozmiarów grup, sale są duże i dobrze wyposażone, aby sprostać potrzebom studentów dramaturgii.
  • Szkoła posiada jedne z najlepszych w Wielkiej Brytanii pomieszczeń do nauki dramatu, w tym teatr z łukiem proscenium na 230 miejsc, 9 sal do ćwiczeń o profesjonalnym standardzie oraz studia nagrań.
  • Kiedy aktorzy muszą sami szukać możliwości udziału w przesłuchaniach, pomaga im fakt, że szkoła ta cieszy się dobrą opinią wśród agencji aktorskich.

CONS

• Oferta zajęć pozalekcyjnych jest ograniczona, co stanowi problem dla niektórych uczniów, którzy chcieliby mieć możliwość poznania w ten sposób większej liczby osób.
  • Jeśli chodzi o kwestię miejsca zamieszkania, szkoła nie posiada własnych mieszkań studenckich. Jest to kolejny czynnik, który wpływa na możliwości społeczne uczniów, ale z drugiej strony szkoła oferuje usługi doradcze w zakresie zakwaterowania.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1906
Telefon:
Adres:
Eton Avenue
NW3 3HY, Londyn
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • A Day in the Life: MA Music Theatre | Royal Central School of Speech and Drama

NSS Zagregowane opinie studentów

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

Skład uczniów

United States:
Chiny:
Indie:
Australia:
Kanada:
Norwegia:
Rosja:
Szwajcaria:
Południowa Afryka:
Hong Kong (Special Administrative Region of China):
Japonia:
Korea (South):
Singapur:
Republika Chińska:
Izrael:
Meksyk:

Kampusy

The Royal Central School of Speech and Drama
Inne uniwersytety w Londyn:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #133 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 32 w Londyn w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 90 uniwersytetów w Londyn.

jest wymieniony w Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 5 rankingi .

osiągnął # 8333 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #2 w (Arts, Drama & Music). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #32 wśród uniwersytetów w Anglia i #133 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 133 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Londyn. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.