Rankingi Royal Veterinary College University of London ()

Royal Veterinary College (RVC) jest największą szkołą kształcącą lekarzy weterynarii w Wielkiej Brytanii, a także jedną z największych na świecie. Ze względu na ugruntowaną reputację uczelni, aspirujący specjaliści w dziedzinie opieki nad zwierzętami przyjeżdżają z zagranicy, aby mieć możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu wykładowców pracujących w tym miejscu. Uczelnia zarządza Londyńskim Centrum Innowacji BioScience, dając studentom możliwość potencjalnej pracy w charakterze naukowców prowadzących badania naukowe.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • marca 2024: aktualizacja. zajmuje miejsce 876.
  • października 2023: Nowa edycja (Textile Science and Engineering). zdobył ocenę #401.
  • października 2023: zdobył ocenę 251 w najnowszym (Business and Economics) z THE Times Higher Education, UK .
  • września 2023: zdobył ocenę 401 w najnowszym z THE Times Higher Education, UK .

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 27 września, 2023]

[Opublikowany 24 października, 2022]

[Opublikowany 15 sierpnia, 2023]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

[Opublikowany 11 maja, 2022]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

Nauki przyrodnicze

Biologia

[Opublikowany 09 września, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Biologia The Guardian University League Tables by Subject
Nauki przyrodnicze

Oceny uczniów za

Zadowolenie studentów:
4.3 (na podstawie ocen uczniów 347 )
Google ratings:
4.2 (na podstawie ocen uczniów 122 )
Facebook ratings:
4.5 (na podstawie ocen uczniów 225 )

"Jedną z największych zalet tej uczelni było dla mnie to, że targi pracy odbywają się dość często, a pracodawcy często osobiście uczestniczą w tych wydarzeniach. To normalne, że absolwenci mają tu pewną pracę zaraz po ukończeniu studiów. Niektórzy krytykują biuro doradztwa zawodowego za to, że nie reaguje szybko, ale moim zdaniem jest tak dlatego, że wskaźniki zatrudnienia po ukończeniu studiów są dla nas tak wysokie."

"Rozkład zajęć może być czasami nieco chaotyczny, a w niektóre dni trzeba długo czekać na każdy wykład. Najważniejsze jest to, że wykształcenie, które tu otrzymałem, było najwyższej jakości i poznałem wspaniałych przyjaciół."

PROS

• Wszystkie kursy weterynaryjne na RVC są akredytowane przez AVBC, RCVS, EAEVE i AVMA. Daje to pewność, że absolwenci realizowali standardowe programy nauczania, co ułatwia znalezienie pracy po ukończeniu studiów.
  • Według osób zapisanych na kurs, większość kursów obejmuje wiele godzin kontaktowych. Oznacza to, że większość doświadczeń odbywa się w klasie.
  • Wskaźniki zatrudnienia po ukończeniu studiów są wysokie, co zdaniem wielu studentów wynika z efektywności i częstotliwości organizowanych na miejscu targów pracy.

CONS

• Powtarzającym się zarzutem jest wysokie czesne, które może stanowić istotną barierę dla osób pragnących rozpocząć karierę w tej dziedzinie.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
+44 (0) 2074 685 000
Adres:
Royal College Street
NW1 0TU, Londyn
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:

NSS Zagregowane opinie studentów

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

THE Student Experience Survey by Times Higher Education

Times Higher Education przeprowadził ankietę wśród 20251 studentów studiów licencjackich w Wielkiej Brytanii na temat ich doświadczeń związanych ze studiami. 55 studentów wzięło udział w ankiecie.

Ogólny wynik: 81.1

Skład uczniów

United States:
Hong Kong (Special Administrative Region of China):
Kanada:
Singapur:
Chiny:
Indie:
Malezja:
Szwajcaria:
Turcja:
Nigeria:
Korea (South):
Republika Chińska:
Tajlandia:
Australia:
Zjednoczone Emiraty Arabskie:
Bermudy:

Inne uniwersytety w Londyn:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #84 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 16 w Londyn w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 90 uniwersytetów w Londyn.

jest wymieniony w THE World University Rankings, US News: Best Global Universities, ARWU Academic Ranking of World Universities - ShanghaiRanking, Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities i więcej. Sprawdź wszystkie 13 rankingi .

osiągnął # 401 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Rolnictwo. Otrzymał ranking #1 w (Agriculture & Forestry). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #16 wśród uniwersytetów w Anglia i #84 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 84 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Londyn. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.