Rankingi UCL Institute of Education ()

Instytut Edukacji UCL (Institute of Education, IoE) jest jednym z jedenastu wydziałów wchodzących w skład prestiżowego University College London. W IoE znajdują się w szczególności takie kierunki, jak socjologia, nauki społeczne, media i studia nad edukacją, które są często zaliczane przez liczne organizacje rankingowe do najlepszych w swoim rodzaju na poziomie światowym. Oprócz światowej klasy nauczycieli akademickich, w UCL Institute of Education możesz liczyć na szeroki wybór klubów i stowarzyszeń, w których możesz uczestniczyć w wolnym czasie, a także na zaplecze rekreacyjne, takie jak siłownia i poczekalnie na terenie kampusu.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • marca 2023: Publikacja (Business & Management Studies). Pozycja w rankingu # 1.

Rankingi uniwersyteckie

Rankingi tematyczne

[Opublikowany 22 marca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Edukacja QS World University Rankings By Subject

PROS

• Stale plasuje się w pierwszej trzydziestce najlepszych uniwersytetów na świecie według Times Higher Education i US News. QS University Rankings wymienia wiele przedmiotów wykładanych na IoE w swoich najwyższych kategoriach rankingowych.
  • Wielu studentów UCL twierdzi, że znalezienie pracy w niepełnym wymiarze godzin jest stosunkowo łatwe w Londynie, co będzie ważne dla wielu osób ze względu na koszty związane z życiem w tym mieście.
  • Na miejscu znajduje się wszystko, czego potrzebuje większość studentów, w tym biblioteka wyposażona w tysiące tomów książek i prenumerat czasopism oraz wiele miejsc do nauki.

CONS

• Jednym z czynników, o których należy pamiętać przed przeprowadzką do Londynu, są wysokie koszty utrzymania, w tym wydatki na podróże i ubrania. Koszty życia w Londynie są szczególnie zaskakujące dla studentów zagranicznych, dlatego należy je odpowiednio przeanalizować przed przyjazdem.
  • Według opinii obecnych i byłych studentów w akademikach UCL brakuje przestrzeni w pokojach dziennych, co utrudnia współlokatorom spędzanie czasu i poznawanie się w domu.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
20 Bedford Way
WC1H 0AL, Londyn
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Education Studies BA: a student's view | UCL IOE
  • Early Years Education MA | UCL Institute of Education

Inne uniwersytety w Londyn:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #135 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 28 w Londyn w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 90 uniwersytetów w Londyn.

osiągnął najwyższy ranking dla Edukacja. Otrzymał ranking #1 w (Education). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #28 wśród uniwersytetów w Anglia i #135 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 135 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Londyn. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.