Rankingi Alliant International University (Alliant International University)

Alliant International University jest prywatnie finansowaną instytucją szkolnictwa wyższego, która ma swój główny kampus w San Diego w Kalifornii i ma kampusy satelitarne w Kalifornii, jak również w Meksyku. Nairobi, Tokio i Hong Kongu. Uczelnia oferuje studia stacjonarne i online na kierunkach związanych z psychologią, zarządzaniem, edukacją, kryminalistyką i prawem. 3,870 studenci zapisani tutaj są nauczani z praktycznym podejściem, które przygotowuje ich do zadań stojących przed nimi w ich nadchodzących karierach.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Alliant International University
  • lipca 2023: Webometrics ogłosił najnowsze wyniki z Alliant International University na pozycji 3067.
  • marca 2022: Publikacja (Medicine Primary Care). Pozycja w rankingu # 207.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

[Opublikowany 28 marca, 2022]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla Alliant International University

Edukacja US News: Best Grad Schools (US)

O Alliant International University

PROS

• Mała liczebność klas jest konsekwentnie podkreślana jako pozytywna cecha AIU, ponieważ pomaga studentom częściej otrzymywać zindywidualizowaną pomoc.
  • Część kadry nauczycielskiej to absolwenci uniwersytetów Ivy League, i często są chwaleni za dobrze zorganizowane metody nauczania.
  • Na tej uczelni studiuje wielu międzynarodowych studentów, co oznacza, że studenci Alliant mogą poznać ludzi z całego świata.

CONS

• Znaczna liczba studentów podziela opinię, że kampus w San Diego wymaga renowacji kilku budynków. Mimo to, nie ma to większego wpływu na studentów.
  • Wielu narzeka na słabej jakości jedzenie na kampusie, a także na to, że ceny są wygórowane w stosunku do tego, co jest podane.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1969
Telefon:
Adres:
One Beach Street, Suite 100
92131, San Francisco
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Why Alliant
  • Student Thu Tran | California School of Education at Alliant International University
  • Student Jenny Fisher | California School of Professional Psychology (CSPP)
  • Alumnus Stephen Mei Describes His Experience at The Alliant School of Mangement (ENGLISH VERSION)
  • Student & Student Teacher Tiffany Ann Borton | California School of Education
  • TESOL Graduate Programs for International Students (China) | Alliant International University

Mapa Alliant International University

Inne uniwersytety w San Francisco:

Najczęściej zadawane pytania

Alliant International University zdobył #895 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1924 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

Alliant International University zdobywa # 7 w San Francisco w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 13 uniwersytetów w San Francisco.

Alliant International University jest wymieniony w Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 2 rankingi Alliant International University.

Alliant International University osiągnął # 3067 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Alliant International University.

Alliant International University osiągnął najwyższy ranking dla Edukacja. Otrzymał ranking #207 w (Education). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Alliant International University.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Alliant International University osiąga #7 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #895 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Alliant International University.

W naszym rankingu meta Alliant International University osiąga ranking # 895 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w San Francisco. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.