Rankingi California College of the Arts (California College of the Arts)

California College of the Arts, zwykle skracane do CCA, jest szkołą z siedzibą w San Francisco i Oakland koncentruje się na obszarach sztuki, projektowania, architektury i pisania. Kampus Oakland jest domem dla bardziej tradycyjnych i rzemieślniczych dyscyplin, takich jak szkło artystyczne, biżuteria, metaloplastyka, grafika, malarstwo, rzeźba i programy ceramiczne. Szkoła jest finansowana ze środków prywatnych, a liczba studentów wynosi około 2000, a liczba wykładowców około 500.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla California College of the Arts
  • lipca 2023: Webometrics ogłosił najnowsze wyniki z California College of the Arts na pozycji 5953.
  • marca 2023: California College of the Arts zdobył ocenę 48 w najnowszym (Business & Management Studies) z British Quacquarelli Symonds, UK .
  • maja 2022: MONEY ogłosił najnowsze wyniki z California College of the Arts na pozycji 601.
  • listopada 2021: Publikacja . Pozycja w rankingu # 321.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 14 września, 2021]

[Opublikowany 16 maja, 2022]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla California College of the Arts

Inżynieria Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors

O California College of the Arts

PROS

• Szczególnie wydział architektury cieszy się dużym uznaniem studentów CCA, którzy uważają swoich profesorów za prawdziwych ekspertów z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.
  • Uczniowie szybko podkreślają małą liczebność klas, która pomaga w uzyskaniu indywidualnej uwagi od nauczycieli.
  • Wielu uważa, że studenci są zachęcani do bycia kreatywnymi na swój własny sposób, co jest zgodne z duchem uczelni artystycznej. Jeśli masz swoją własną wizję artystyczną, CSW pomoże Ci ją rozwinąć.

CONS

• Zdecydowanie najczęstszą krytyką jest to, że akademiki znajdują się daleko od zajęć, a w niektórych przypadkach nie są w takim stanie, jakiego oczekują studenci.
  • Nie ma żadnych zasobów sportowych dla studentów, ku rozczarowaniu wielu z nich. Studenci chcieliby mieć możliwość nabrania kondycji lub uprawiania sportu zespołowego.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1907
Telefon:
Adres:
1111 Eighth Street
94107-22, San Francisco
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Undergraduate Student Life Panel
  • California College of the Arts Student Scholarship Stories
  • Meet Undergraduate Alumni from California College of the Arts
  • Meet Our Alumni -- California College of the Arts (CCA)
  • Meet Alumni from the MBA in Design Strategy Program at California College of the Arts (CCA)

Mapa California College of the Arts

Inne uniwersytety w San Francisco:

Najczęściej zadawane pytania

California College of the Arts zdobył #432 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1925 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

California College of the Arts zdobywa # 4 w San Francisco w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 13 uniwersytetów w San Francisco.

California College of the Arts jest wymieniony w Wall Street Journal/Times Higher Education US College Rankings, Payscale College Salary Report - Best Universities (Bachelors only), MONEY Best Colleges in America, ranked by value, Payscale College Salary Report - Best Universities (All Alumni), Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 7 rankingi California College of the Arts.

California College of the Arts osiągnął # 216 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi California College of the Arts.

California College of the Arts osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #16 w (Art). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe California College of the Arts.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich California College of the Arts osiąga #4 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #432 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi California College of the Arts.

W naszym rankingu meta California College of the Arts osiąga ranking # 432 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w San Francisco. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.