Rankingi Academy of Art University (Academy of Art University)

Academy of Art University (AAU) jest prywatnie zarządzaną szkołą artystyczną i należy do największych prywatnych szkół sztuki i projektowania w Stanach Zjednoczonych. Lokale AAU znajdują się na New Montgomery Street w dzielnicy South of Market w ruchliwej metropolii San Francisco w Kalifornii. Akademia posiada również własną drużynę sportową dla wysportowanych wśród wnioskodawców, która znana jest jako Urban Knights.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Academy of Art University
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 6430.
  • marca 2022: Academy of Art University zdobył ocenę 38 w najnowszym (Video Game Design) z The Princeton Review .

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

O Academy of Art University

PROS

• AAU ma reputację uczelni, która nie wymaga od kandydatów portfolio ani rozmowy kwalifikacyjnej, ponieważ stopa akceptacji wynosi 100%.
  • Klasy są stymulujące i angażujące, według studentów, którzy twierdzą, że stosowane metody nauczania są mniej tradycyjne niż te, które można spotkać gdzie indziej.

CONS

• Znaczna liczba studentów obawia się, że brakuje komunikacji pomiędzy nauczycielami a studentami, przez co są oni zdezorientowani co do tego, jak się zorganizować.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1929
Telefon:
Adres:
79 New Montgomery
94105, San Francisco
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Day in a life: Academy of Art University Film Student
  • How San Francisco Inspired This Art Student
  • Ask Art U: Getting Feedback | Academy of Art University
  • Ask Art U: Stay The Course | Academy of Art University

Mapa Academy of Art University

Inne uniwersytety w San Francisco:

Najczęściej zadawane pytania

Academy of Art University zdobył #1328 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1925 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

Academy of Art University zdobywa # 10 w San Francisco w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 13 uniwersytetów w San Francisco.

Academy of Art University jest wymieniony w Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 2 rankingi Academy of Art University.

Academy of Art University osiągnął # 6430 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Academy of Art University.

Academy of Art University osiągnął najwyższy ranking dla Informatyka. Otrzymał ranking #38 w (Video Game Design). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Academy of Art University.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Academy of Art University osiąga #10 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #1328 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Academy of Art University.

W naszym rankingu meta Academy of Art University osiąga ranking # 1328 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w San Francisco. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.