Wakefield College
Sztuki performatywne - teatr muzyczny HND
Wakefield College - Wakefield College

Performing Arts - Musical Theatre HND Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na Wakefield College w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Edukacja w UK.

Mediana wynagrodzeń £22820 £18460 £20799
Zakres 25-75 percentyla £17528 - £26934 £13130 - £23882 £14555 - £27277

Kurs ma na celu zapewnienie jak najlepszego startu tym, którzy chcą kontynuować karierę w Teatrze Muzycznym. Rozwój umiejętności w zakresie śpiewu, tańca, aktorstwa i muzykalności jest podstawą wszystkiego, co będziesz robić. Ponadto nauczysz się również stać się "myślącym i analitycznym" wykonawcą z szeroką wiedzą związaną zarówno z branżą sztuk widowiskowych, jak i powiązanymi studiami kontekstowymi. Zobaczysz najnowsze produkcje, wystąpisz w przedstawieniach i będziesz współpracować z profesjonalistami z branży, aby uzyskać perspektywę praktyki branżowej i być na bieżąco z tym, co dzieje się w Twojej konkretnej dziedzinie studiów. Ten kurs to pierwszy krok na drodze do sukcesu w jednej z najbardziej ekscytujących, satysfakcjonujących i kreatywnych branż.

Rozwój zawodowy, standardowe szkolenia branżowe i studia akademickie są podstawą tego kursu, niezależnie od tego, czy chcesz zostać wykonawcą, praktykiem sztuki społecznej, nauczycielem, czy kombinacją wszystkich trzech. Kurs HND Musical Theatre oferuje studentom możliwość rozwoju jako oryginalni artyści, jednocześnie zdobywając szanowane i cenne kwalifikacje. Bliskie powiązania z Theatre Royal Wakefield, profesjonaliści pracujący na West Endzie, szereg wizyt w teatrze i coroczna wycieczka to jedne z najważniejszych atrakcji tego ekscytującego i dynamicznego kursu.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Performing Arts - Musical Theatre HND w Wakefield College

40% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
25% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody administracyjne
10% Specjaliści od mediów

Oceny i czas na naukę

Kolegium ocenia Cię poprzez pracę, którą wykonujesz podczas ukończenia każdej jednostki, może to obejmować ukończone prace, prace pisemne, badania i dziennik refleksji, który pozwala ocenić naukę i podkreślić swoje mocne strony oraz obszary do dalszego rozwoju. Większość jednostek ma dołączoną pewną formę oceny opartej na wynikach, która koncentruje się na szeregu umiejętności i gatunków wykonawczych. Istnieją dwa rodzaje oceny, które otrzymasz podczas kursu: Ocena formatywna to proces, w którym twoja praca i postępy są oceniane w regularnych odstępach czasu wraz z towarzyszącą informacją zwrotną od personelu, aby pomóc poprawić twoje wyniki. Personel przekaże ci informacje zwrotne na temat postępów w pracy, zanim osiągniesz punkt oceny na koniec jednostki. Może to mieć miejsce w indywidualnych rozmowach z nauczycielem (np. w ramach samouczka) lub w sesjach grupowych. Ocena podsumowująca to proces, w którym twoja praca jest oceniana i otrzymuje ocenę na koniec jednostki kursu. Ocena podsumowująca formalnie rejestruje twoje osiągnięcia w zakresie efektów uczenia się jednostki i końcowych informacji zwrotnych. Zostaniesz oceniony na podstawie zatwierdzonych efektów uczenia się jednostki i wymagań dotyczących oceny, jak określono w podręcznikach jednostki, które zazwyczaj obejmują deskryptor modułu, instrukcje dotyczące zadań i zarys programu. Podręczniki jednostek poprowadzą Cię przez konkretne obszary pracy, w które będziesz zaangażowany, aby wykonać pracę wymaganą do oceny, a tym samym pomyślnie osiągnąć efekty uczenia się jednostki. Wiele kursów wykorzystuje również samoocenę i ocenę rówieśniczą lub ocenę w ramach ogólnych procesów oceny. Samoocena i samoocena wymagają, abyś zastanowił się nad swoją nauką i wynikami oraz przesłał je do opiekunów. Ocena koleżeńska i ocena koleżeńska są stosowane, gdy uczniowie pracują w zespołach i wymagają, aby każdy członek zespołu zastanowił się nad wynikami swoich rówieśników i przesłał je do opiekunów lub udzielił Ci wsparcia i wskazówek w rozwijaniu obszarów wydajności. Na każdy moduł przypada co najmniej jedna oceniana praca. Twoi opiekunowie pomogą ci śledzić obszary osiągnięć dla każdej jednostki/modułu oraz zidentyfikować i omówić z tobą możliwości zestawienia dowodów na osiągnięcie modułu. Zostaniesz oceniony przy użyciu wytycznych i specyfikacji Edexcel, aby ocenić, czy dowody przedstawione w zadaniach osiągnęły wymagany standard na poziomie zaliczenia, zasługi lub wyróżnienia.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Performing Arts - Musical Theatre, HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Sztuki performatywne - teatr muzyczny HND

O Wakefield College

Wakefield College to instytucja edukacyjna oferująca programy zarówno w zakresie kształcenia ustawicznego, jak i wyższego, której kampusy znajdują się w angielskim hrabstwie West Yorkshire. Dwa główne miejsca, w których działa college, to kampus miejski w Wakefield oraz kampus w Castleford, położony zaledwie pięć minut spacerem od stacji kolejowej Glasshoughton.

Lista 23 kursów licencjackich i magisterskich Wakefield College - Katalog Kursów

Skład uczniów Wakefield College

Wakefield College

Teatr Muzyczny HNC