The Manchester College
The Manchester College - The Manchester College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 40 o kursach Performing Arts (Musical Theatre) HNC i innych kursach Sztuki kreatywne i projektowanie na The Manchester College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Sztuki kreatywne i projektowanie.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £20000 £16977 £20190
Zakres 25-75 percentyla £17667 - £24333 £11760 - £21991 £13937 - £25916

Kurs oferuje wysokiej jakości praktyczne i intensywne szkolenie w celu poszerzenia, uwolnienia i rozwinięcia umiejętności w zakresie teatru muzycznego, zapewniając studentom podstawowe umiejętności wymagane do odniesienia sukcesu w tej ekscytującej branży.

Kurs ma na celu zapewnienie studentom w każdym wieku, z różnych środowisk i o różnym doświadczeniu narzędzi do doskonalenia się jako wykonawcy teatru muzycznego, eksplorując szereg gatunków i praktyków. Ten ekscytujący i ukierunkowany na karierę kurs wprowadzi Cię we wszystkie aspekty teatru muzycznego w branży sztuk performatywnych.

Udoskonalisz swoją technikę w różnych rodzajach tańca, takich jak balet, jazz i stepowanie, a także rozwiniesz umiejętności zatrudnienia, które są istotną częścią bycia w tej branży.

W aktorstwie duży nacisk kładziony jest na naturalizm i umożliwienie uczniom zbudowania własnego zestawu umiejętności i technik, z których mogą korzystać podczas występów. Obejmuje to studiowanie praktyków takich jak Stanisławski, Strasberg i Uta Hagen. Duży nacisk kładziony jest na analizę tekstu i sposób, w jaki aktor tworzy życie poprzez eksplorację tekstu i wyciąganie z niego wskazówek w celu opracowania szczegółowej roli.

W śpiewie skupisz się na metodzie Estill, która jest powszechnie nauczana w szkolnictwie wyższym. Lekcje będą koncentrować się na przygotowaniu do przesłuchań, pracy zespołowej, budowaniu repertuaru, działaniu poprzez śpiew i stosowaniu techniki.

Ponadto kurs zapewnia wskazówki dotyczące techniki przesłuchań zarówno w branży, jak i przygotowania do szkoły teatralnej. Studenci dowiedzą się, jak promować się jako wykonawca i otrzymają wskazówki dotyczące Equity, Spotlight itp. od profesjonalistów z branży.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Performing Arts (Musical Theatre) HNC w The Manchester College

25% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
15% Zawody wykwalifikowane
10% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Specjaliści do spraw finansów
5% Zawody podstawowe
5% Zawody administracyjne
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

UCEN Manchester nie może rozpatrywać podań międzynarodowych ze względu na przepisy UKVI.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Performing Arts (Musical Theatre), HNC. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Sztuki performatywne (teatr muzyczny) HNC

O The Manchester College

Manchester College jest najbardziej znanym dostawcą usług edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, z ponad dziesięcioma kampusami na terenie miasta Manchester w Anglii.

Lista 39 kursów licencjackich i magisterskich The Manchester College - Katalog Kursów

Skład uczniów The Manchester College

• Why choose The Manchester College | tmc.ac.uk
  • Adult Learner Week | Why Study at The Manchester College | tmc.ac.uk