University of Westminster
Kreatywna produkcja muzyczna i biznes FdA
University of Westminster - University of Westminster

Foundation Degree Creative Music Production and Business FdA Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Westminster w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Muzyka w UK.

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Ten innowacyjny i kreatywny kurs skierowany jest do producentów muzycznych i muzyków, którzy chcą rozwinąć profesjonalne umiejętności produkcyjne i muzyczne, a następnie nauczyć się umiejętności biznesowych potrzebnych do stworzenia zrównoważonej kariery w branży muzycznej. Cechą charakterystyczną kursu jest to, że nie wymaga on akademickich kwalifikacji wstępnych, a wejście opiera się na rozmowie kwalifikacyjnej i wcześniejszym doświadczeniu produkcyjnym oraz zainteresowaniu biznesową stroną przedsiębiorczości muzycznej. Kandydaci muszą jednak posiadać podstawową wiedzę z zakresu Logic Pro X DAW i mogą zostać poproszeni o przystąpienie do testu. Dwuletni kurs został zaprojektowany w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości szkolenia praktyczne i zawodowe na wyższym poziomie edukacyjnym, przez osoby pragnące rozwijać swoje umiejętności i doświadczenie w branży muzycznej, zarówno jako kreatywny twórca muzyki, jak i przedsiębiorca biznesowy. Dzięki doskonałym powiązaniom z przemysłem muzycznym jest to program mający na celu przede wszystkim rozwijanie umiejętności i zdolności twórczych i technologicznych studentów, a następnie skupienie się na tym, w jaki sposób studenci mogą wykorzystać te umiejętności w swojej karierze i rozwoju biznesu. Kurs ten jest wynikiem współpracy Community Music - prężnej i innowacyjnej firmy zajmującej się edukacją i szkoleniami muzycznymi z siedzibą w centrum Londynu oraz University of Westminster. Community Music ma wieloletnią tradycję szkolenia i rozwoju artystów przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i udogodnień zgodnych ze standardami branżowymi. University of Westminster ma dobrze prosperujący wydział muzyczny i komercyjny stopień muzyczny z najnowocześniejszymi studiami nagraniowymi oraz rozbudowaną biblioteką i zapleczem informatycznym.

• Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Foundation Degree Creative Music Production and Business, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Kreatywna produkcja muzyczna i biznes FdA

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of Westminster w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Westminster w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 23 rankingi uniwersytetów University of Westminster

O University of Westminster

University of Westminster to finansowany z funduszy publicznych uniwersytet badawczy znajdujący się w Londynie, w Anglii. Rozpoczął swoje istnienie jako instytut politechniczny w 1838 roku, a oficjalnie uznanym uniwersytetem stał się dopiero znacznie później, w 1992 roku. Główny kampus Westminsteru znajduje się przy Regent Street w centrum Londynu, a jego kampusy drugorzędne znajdują się w dzielnicach Fitzrovia, Marylebone i Harrow.

Lista 244 kursów licencjackich i magisterskich University of Westminster - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Westminster

• International Student Life in London | Yi Xie Interview | University of Westminster
  • University of Westminster - Join Us in January