East Sussex College
Produkcja muzyczna i kreatywne nagrywanie FdA
East Sussex College - East Sussex College

Zakres 25-75 percentyla £25118 - £29741 £18108 - £32192 £20919 - £36652

Podsumowanie kursu Ten kreatywny kurs odbywa się przez 2 lata studiów w pełnym wymiarze godzin i oferuje wszystko, czego potrzebuje współczesny producent muzyczny. Z 8 profesjonalnie wyposażonymi studiami nagraniowymi, 2 Mac Suites, sceną do występów, bogactwem własnych talentów i "prawdziwym światem" opartym na produkcji programem nauczania rozłożonym na 2 poziomy studiów wyższych, to naprawdę jest miejsce dla wszystkich aspirujących muzyków, inżynierów i producentów, którzy są zainteresowani rozwijaniem kariery w przemyśle muzycznym.

KTO POWINIEN UCZESTNICZYĆ W TYM KURSIE? Ten kreatywny kurs oferuje wszystko, czego potrzebuje współczesny profesjonalista muzyczny. Będziesz miał dostęp do najnowocześniejszych technologii muzycznych do inżynierii dźwięku, programowania i produkcji audiowizualnej.

Czego będę się uczył? Będziesz studiował nagrywanie, sekwencjonowanie, miksowanie, mastering, pisanie piosenek, występy, biznes i film. Będziesz tworzyć profesjonalne nagrania, produkować prace audiowizualne, komponować/pisać oryginalne materiały, rozwijać swoje umiejętności wykonawcze, rozumieć biznes muzyczny, w tym "umiejętności przetrwania" i produkować swoje własne utwory przy wsparciu profesjonalistów z branży. Będziesz pracować na profesjonalnym sprzęcie, zdobywając techniczne i kreatywne doświadczenie w nagrywaniu wielośladowym, sekwencjonowaniu i programowaniu.

CO MOGĘ ROBIĆ PO ZAKOŃCZENIU TEGO KURSU? Ten kurs przygotuje Cię do przejścia na BA Hons Music Production and Creative Recording, lub do przejścia bezpośrednio do przemysłu.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Music Production and Creative Recording FdA w East Sussex College

55% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów
15% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Opiekuńcze usługi osobiste
10% Zawody związane ze sprzedażą

Oceny i czas na naukę

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Dyplom Access to HE

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6.5

6.5 ogólnie z minimum 6 w pisaniu.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Music Production and Creative Recording, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Produkcja muzyczna i kreatywne nagrywanie FdA

Irlandia £7995 Rok 1

O East Sussex College

East Sussex College jest największą instytucją szkolnictwa wyższego w hrabstwie i działa w czterech kampusach: Hastings, Eastbourne, Lewes i Newhaven. College oferuje różnorodne kursy w niepełnym i pełnym wymiarze godzin, w tym praktyki zawodowe, BTEC, A-Levels, a także wiele rodzajów kwalifikacji zawodowych, takich jak terapia urody i budownictwo, w których wykorzystuje się obiekty imitujące przyszłe miejsce pracy studentów.

Lista 20 kursów licencjackich i magisterskich East Sussex College - Katalog Kursów

Skład uczniów East Sussex College

• Studying Creative Media at East Sussex College Eastbourne ||
  • Studying Early Years at East Sussex College Eastbourne ||