University of Wales
Dwujęzyczność i wielojęzyczność MA (PG)
University of Wales - University of Wales

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Studia magisterskie Dwujęzyczność i wielojęzyczność to wyjątkowe studia podyplomowe realizowane w formie kształcenia na odległość, które są pierwszymi tego rodzaju studiami w Europie. Jest to część misji Uniwersytetu, aby przyczynić się do ekscytującego szumu działań w dziedzinie planowania językowego i rozwoju dwujęzyczności / wielojęzyczności w Walii i na arenie międzynarodowej.

Stosowane są różne metody oceny, aby umożliwić studentom wykazanie się wiedzą i umiejętnościami w odniesieniu do efektów uczenia się, w tym: **Przypisania** **Wprowadzenie** **Essays** Metody oceny są wybierane na podstawie ich przydatności w celu zapewnienia, że studenci mogą wykazać, że osiągnęli te efekty uczenia się, które są jasno określone dla każdego modułu i na których opierają się kryteria oceny.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Dwyieithrwydd ac Amlieithrwydd, MA (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Ustalenia dotyczące przyjęć do szkoły są nadzorowane przez opiekuna ds. przyjęć wraz z dyrektorem Szkoły Studiów Walijskich i Dwujęzycznych.

Szkoła przestrzega wytycznych Uniwersytetu dotyczących niezbędnych kwalifikacji określonych w Podręczniku Jakości Akademickiej. Od studentów studiów podyplomowych zwykle oczekuje się uzyskania pierwszego stopnia przyznanego przez uznany uniwersytet lub organ przyznający.

W każdym przypadku niniejsze wytyczne dopuszczają również wnioski od studentów, którzy mogą nie spełniać wymagań akademickich normalnej metody wejścia. Szkoła może zatem rozważyć wnioski od bardziej dojrzałych studentów, którzy będą mieli odpowiednie doświadczenie i / lub kwalifikacje alternatywne do tych opisanych powyżej. Zazwyczaj studenci zagraniczni, których język angielski nie jest językiem ojczystym i którzy ubiegają się o przyjęcie na studia podyplomowe, proszeni są o przedstawienie dowodów na wystarczającą znajomość języka angielskiego, aby uczestniczyć w kursie, podejmować badania i tworzyć prace pisemne bez znaczących trudności językowych. Zwykle oczekuje się dowodu wyższego certyfikatu lub Cambridge Proficiency, minimalnego wyniku 6.5 z IELTS, 575 z TOEFL lub 700 z TOEIC. Po otrzymaniu zgłoszeń i rozpatrzeniu ich przez dyrektora szkoły i dyrektora programu, wszyscy zakwalifikowani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Studenci studiów na odległość, którzy przebywają za granicą, są przesłuchiwani przez Skype lub telefon i na tych samych rygorystycznych warunkach, co ci, którzy są przesłuchiwani na uniwersytecie.

Czesne Dwujęzyczność i wielojęzyczność MA (PG)

EU £7800
Anglia £7800
Irlandia Północna £7800
Szkocja £7800
Walia £7800
Channel Islands £7800
Międzynarodowa £15000

O University of Wales

Uniwersytet Walijski (UW) jest konfederacyjnym uniwersytetem znajdującym się w Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten był pierwszym, który istniał w Walii, a obecnie prowadzi wysoko oceniane centrum badawcze, Centrum Zaawansowanych Studiów Walijskich i Celtyckich. Ponadto, UW posiada również ośrodek wykorzystywany do nauki i konferencji w Gregynog, Newtown.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich University of Wales - Katalog Kursów

Terapia mowy i języka MSc
(University of Reading)
- - - £27650 - Reading Oncampus W pełnym wymiarze godzin