University of Wales
Biznes stosowany (zarządzanie) BA (Hons)
University of Wales - University of Wales

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Internetowy licencjat (z wyróżnieniem) Applied Business (Management) zapewnia studentom umiejętności i zrozumienie wymagane do doskonalenia się jako menedżerowie strategiczni i operacyjni w nowoczesnym środowisku biznesowym.

Studenci zrozumieją klasyczne zasady zarządzania i ich znaczenie w dzisiejszym kontekście, ale także ocenią wyzwania i możliwości, które pojawiły się w wysoce zglobalizowanym, zdigitalizowanym, a tym samym zróżnicowanym, nowoczesnym środowisku biznesowym.

Studiując ten program, studenci rozwijają również zestawy umiejętności przedsiębiorczych, które pomagają w skutecznym zarządzaniu w szybko rozwijającej się gospodarce cyfrowej, a także wspierają zdolności przedsiębiorcze w istniejących organizacjach. Ukończenie tego kursu umożliwia studentom projektowanie i wdrażanie ram i strategii zarządzania dostosowanych do unikalnych scenariuszy biznesowych, w których się znajdują, niezależnie od organizacji, dla której pracują.

Jako uczestnik tego programu będziesz pracować nad swoim unikalnym doświadczeniem edukacyjnym. Rozwiniesz własną wiedzę biznesową, korzystając z dostosowanych działań edukacyjnych i ekskluzywnych treści wideo, stojąc na ramionach setek odnoszących największe sukcesy i inspirujących liderów na świecie, od prezydentów i premierów po laureatów Nagrody Nobla i czołowych naukowców.

**Dlaczego warto wybrać ten kierunek?

• Skorzystaj z dyplomu dostosowanego do Twoich pasji, celów i ambicji.
  • Stwórz portfolio projektów związanych z branżą w ramach studiów.
  • Ucz się na podstawie dynamicznych spostrzeżeń ponad 250 globalnych liderów Ducere, w tym byłych prezydentów, premierów, laureatów Nagrody Nobla, światowych liderów, dyrektorów generalnych i innowatorów biznesowych.

* Rozwijaj umiejętności, których potrzebują pracodawcy

* Korzystaj ze spersonalizowanego wsparcia dla studentów

• Ucz się, kiedy chcesz, dzięki filmom HD, niezrównanemu wsparciu akademickiemu i bez egzaminów.

Kluczowe obszary badań

* Podstawy zarządzania

* Zarządzanie relacjami z pracownikami

* Komunikacja menedżerska

* Strategia zarządzania

* Zarządzanie różnorodnymi miejscami pracy

* Zmiana organizacyjna

* Przywództwo stosowane

Metody oceny różnią się w zależności od modułu, ale możesz spodziewać się szeregu ocen, w tym raportów, prezentacji i analiz. Oceny łączą rygor akademicki z autentycznymi zadaniami "z prawdziwego świata", które demonstrują zdolność studenta do znaczącego zastosowania swojej wiedzy i umiejętności.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Applied Business (Management), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Biznes stosowany (zarządzanie) BA (Hons)

O University of Wales

Uniwersytet Walijski (UW) jest konfederacyjnym uniwersytetem znajdującym się w Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten był pierwszym, który istniał w Walii, a obecnie prowadzi wysoko oceniane centrum badawcze, Centrum Zaawansowanych Studiów Walijskich i Celtyckich. Ponadto, UW posiada również ośrodek wykorzystywany do nauki i konferencji w Gregynog, Newtown.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich University of Wales - Katalog Kursów

Zarządzanie turystyką międzynarodową z praktyką BSc (Hons)
(University of West London)
- - - £16250 - Ealing Oncampus W pełnym wymiarze godzin