University of the Highlands and Islands
Filozofia i polityka BA (Hons)
University of the Highlands and Islands - University of the Highlands and Islands

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Philosophy and Politics BA (Hons) i innych kursach Filozofia i religioznawstwo na University of the Highlands and Islands dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Filozofia i religioznawstwo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów CAH20

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Filozofia i religioznawstwo na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £24000 £18000 £19000
Zakres 25-75 percentyla £12000 - £28000 £12500 - £25000 £14000 - £30000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii CAH20 (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21008 - £30017 £17883 - £30634 £21303 - £39053

Studia licencjackie z filozofii i polityki obejmują szereg podejść. Polityka bada, w jaki sposób struktury polityczne i ideologie kształtują nasze życie i są zorganizowane w różny sposób na całym świecie. Filozofia to dogłębne studium zachodniej tradycji intelektualnej.

Filozofia stara się zrozumieć, a w szczególności zakwestionować, idee dotyczące natury rzeczywistości, wartości i doświadczenia, które odgrywają wszechobecną rolę w zrozumieniu świata i nas samych. Dyscyplina filozofii koncentruje się na problematycznych koncepcjach, takich jak istnienie, rozum i prawda, które pojawiają się w każdej sferze ludzkich dociekań, ale w szczególności na problematycznych koncepcjach, które należą do określonych obszarów myśli i praktyki, takich jak polityka, ekonomia, religia, nauka i etyka.

**Zwróć uwagę, że UHI North Highland, UHI Outer Hebrides i UHI West Highland zmieniły nazwy na UHI North, West i Hebrides. Nie będzie to miało wpływu na Twój wybór kierunku ani na to, jak i gdzie będziesz studiować.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Philosophy and Politics BA (Hons) w University of the Highlands and Islands

75% Zawody podstawowe
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Specjaliści od mediów

UCAS Tariff of Accepted Students for CAH20

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

z żadnym elementem poniżej 5.5

PTE Academic 58

58 średnia z 51 w każdym elemencie

TOEFL (iBT) 80

Min. 80 lub powyżej z min. 18 w każdej części

Ten kurs nie jest obecnie dostępny do sponsorowania wiz studenckich. Studenci zagraniczni (w tym obywatele UE/EOG i Szwajcarii bez statusu osoby osiedlonej w Wielkiej Brytanii) mogą studiować ten kurs w swoim kraju. W przypadku studentów mieszkających w Wielkiej Brytanii i ocenianych jako międzynarodowi ze względu na status opłat, zapoznaj się z naszą stroną internetową dotyczącą opłat, aby uzyskać więcej informacji.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Philosophy and Politics, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Filozofia i polityka BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1
Irlandia £6120 Rok 1

Ten kurs nie jest dostępny dla studentów wymagających sponsorowania wizy Student Route.

.

Aby uzyskać informacje na temat opłat za kurs, zapoznaj się z zakładką Opłaty / finansowanie na stronie kursu na uniwersytecie.

.

• Rok 2

O University of the Highlands and Islands

University of the Highlands and Islands oferuje swoim studentom możliwość studiowania w jednym z 13 kolegiów lub ośrodków badawczych. Dla tych, którzy nie mają możliwości zapisania się na studia w pełnym wymiarze godzin, uniwersytet ten oferuje szereg opcji w elastycznym niepełnym wymiarze godzin lub w trybie online. Co więcej, 7 z 13 placówek oferuje usługi opieki nad dziećmi, co jest przydatne, gdy rodzice chcą kontynuować naukę. Jeśli chodzi o działalność badawczą, University of the Highlands and Islands koncentruje się głównie na inżynierii, naukach humanistycznych, społecznych i naukach o zdrowiu.

Lista 166 kursów licencjackich i magisterskich University of the Highlands and Islands - Katalog Kursów

Filozofia (z rokiem podstawowym) BA (Hons)
(The University of Winchester)
82% 0% 15% £16700 115 Winchester Oncampus W pełnym wymiarze godzin