Rankingi University of the Highlands and Islands ()

University of the Highlands and Islands oferuje swoim studentom możliwość studiowania w jednym z 13 kolegiów lub ośrodków badawczych. Dla tych, którzy nie mają możliwości zapisania się na studia w pełnym wymiarze godzin, uniwersytet ten oferuje szereg opcji w elastycznym niepełnym wymiarze godzin lub w trybie online. Co więcej, 7 z 13 placówek oferuje usługi opieki nad dziećmi, co jest przydatne, gdy rodzice chcą kontynuować naukę. Jeśli chodzi o działalność badawczą, University of the Highlands and Islands koncentruje się głównie na inżynierii, naukach humanistycznych, społecznych i naukach o zdrowiu.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: Nowa edycja (Business and Management). zdobył ocenę #63.
  • lipca 2023: zdobył ocenę 1952 w najnowszym z Webometrics .
  • lipca 2023: Publikacja (Business). Pozycja w rankingu # 1030.
  • czerwca 2023: The University League Tables ogłosił najnowsze wyniki (Business & Management Studies) z na pozycji 82.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 06 marca, 2023]

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]

[Opublikowany 28 listopada, 2022]
    • #1952

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Nauki społeczne i humanistyczne

Praca społeczna

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Wychowanie fizyczne The Guardian University League Tables by Subject
Praca społeczna The Guardian University League Tables by Subject
Nauki społeczne i humanistyczne
Muzyka CUG The Complete University Guide - By Subject
Sztuka wizualna i sztuka sceniczna
Edukacja CUG The Complete University Guide - By Subject

PROS

• Klasy są na ogół małe, co poprawia poziom współpracy między studentami a wykładowcami. Panuje zgoda co do tego, że uzyskanie potrzebnej informacji zwrotnej nie jest trudne na tej uczelni.
  • Ponieważ uczelnie te koncentrują się głównie na działalności badawczej, studenci mają dostęp do najwyższej klasy sprzętu naukowego, zwłaszcza w SAMS UHI, Orkney College i Perth College.
  • Najbardziej odpowiednie dla osób poszukujących bardziej kameralnego doświadczenia uniwersyteckiego, ponieważ kampusy tej instytucji są mniejsze niż kampusy większości uniwersytetów, z mniejszą liczbą studentów. Wszyscy profesorowie są obecnymi lub byłymi pracownikami naukowymi, co oznacza, że studenci czują się rozumiani i wspierani w swoich działaniach.

CONS

• Jednym z głównych zarzutów ze strony studentów jest to, że uczelnia koncentruje się głównie na zajęciach akademickich, a nie na pracy, co sprawia, że niektórzy czują się gorzej przygotowani do życia zawodowego.
  • Brakuje klubów i stowarzyszeń, ponieważ uczelnia przywiązuje minimalną wagę do zajęć pozalekcyjnych. Oznacza to jedynie, że studenci częściej spotykają się w celach towarzyskich poza terenem kampusu.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
12b Ness Walk
IV3 5SQ, Inverness
Szkocja
Strona Internetowa :
Społeczny:

THE Student Experience Survey by Times Higher Education

Times Higher Education przeprowadził ankietę wśród 20251 studentów studiów licencjackich w Wielkiej Brytanii na temat ich doświadczeń związanych ze studiami. 51 studentów wzięło udział w ankiecie.

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

Ogólny wynik: 67.5

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #16 w Szkocja w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 20 uniwersytetów w Szkocja.

zdobywa # 1 w Inverness w naszym rankingu meta.

jest wymieniony w Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 8 rankingi .

osiągnął # 1311 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Nauki przyrodnicze. Otrzymał ranking #25 w (Earth and Marine Sciences). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #1 wśród uniwersytetów w Szkocja i #16 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 16 wśród wszystkich uniwersytetów w Szkocja i The University of Edinburgh osiąga # 1. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.