University of Oxford
University of Oxford - University of Oxford

Informacje podane na tej stronie były poprawne w momencie publikacji (październik/listopad 2021).<MS&&> Aby uzyskać pełne i aktualne informacje na temat tego kursu, odwiedź odpowiednią stronę kursu na University of Oxford poprzez <MW&&>www.graduate.ox.ac.uk/ucas.</MW&&>.

Oxford EPSRC CDT in Health Data Science oferuje możliwości studiów doktoranckich w zakresie statystyki obliczeniowej, uczenia maszynowego i inżynierii danych w kontekście etycznie odpowiedzialnych badań nad zdrowiem</MS&&>.

Oxford EPSRC Centre for Doctoral Training (CDT) in Health Data Science oferuje czteroletni program doktorancki, rozpoczynający się od roku szkoleniowego, który składa się z dwóch semestrów intensywnego szkolenia w zakresie podstawowych zasad i technik data science, po którym następuje trzeci semestr, w którym studenci podejmują dwa 8-tygodniowe staże badawcze w dwóch wybranych przez siebie obszarach badawczych. Oczekuje się, że jeden z tych projektów stanie się podstawą badań doktoranckich studenta, prowadzonych w ciągu kolejnych trzech lat. Moduły wykładowe i późniejszy nadzór nad badaniami są zapewniane przez czołowych naukowców z wydziałów Informatyki (wydziału goszczącego), Statystyki, Nauk Inżynieryjnych, Nuffield Department of Medicine oraz Nuffield Department of Population Health.

Moduły wykładane na pierwszym roku obejmują:

• Zarządzanie danymi

• Statystyka obliczeniowa

• Nowoczesne metody statystyczne

• Uczenie maszynowe

• Obrazowanie medyczne

• Głębokie uczenie

• Epidemiologia i badania kliniczne

• Badania Inżynieria Oprogramowania

• Urządzenia do noszenia

• Etyka w nauce o danych dotyczących zdrowia

• Dane & Modelowanie procesów

• Bazy danych

• Epidemiologia chorób zakaźnych

• Ewolucja patogenów i filodynamika

• Nauka o danych przekładająca się na praktykę

• Genetyka

• Elektroniczna Dokumentacja Pacjenta.

Typowy tygodniowy plan zajęć zawiera poranne wykłady od 9.00 do 12.00, po których następują popołudniowe praktyczne ćwiczenia obliczeniowe od 13.00 do 16.00.

Każdy semestr nauczanych modułów kończy się rozszerzonym, zespołowym, dwutygodniowym wyzwaniem związanym z danymi, w którym kohorta używa zestawu danych na skalę, aby zająć się bieżącym obszarem badań nad zdrowiem. Nasze wyzwania związane z nauką o danych angażują partnerów z branży i opieki zdrowotnej, takich jak Brytyjska Fundacja Serca, NVIDIA i studenci z wymiany z naszych instytucji partnerskich w Berlinie.

Centrum jest zlokalizowane w Oxford Big Data Institute. Instytut jest centrum analitycznym dla multidyscyplinarnej pracy na Oxfordzie, łączącym wiodącą na świecie wiedzę z zakresu statystyki, informatyki i inżynierii z badaniami opartymi na danych w medycynie i zdrowiu populacji.

W instytucie znajdują się uznane na całym świecie grupy badawcze zajmujące się medycyną genomiczną, analizą obrazów medycznych, danymi mobilnymi i sensorycznymi, chorobami zakaźnymi, badaniami klinicznymi na dużą skalę. Jest także siedzibą Centrum Ethox oraz nowo powstałego Wellcome Centre for Ethics and Humanities.

Grupy badawcze w wydziałach partnerskich zajmują się pokrewnymi wyzwaniami w nauce o danych: uczeniem maszynowym, reprezentacją wiedzy, ekonomią opieki zdrowotnej i cyberbezpieczeństwem.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Health Data Science EPSRC CDT, DPhil. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Statystyka obliczeniowa i nauka o danych: Compass PhD
(University of Bristol)
- - - £25300 - Bristol Oncampus W pełnym wymiarze godzin