University of Oxford
Globalne zarządzanie i dyplomacja MSc
University of Oxford - University of Oxford

.

Te dziewięciomiesięczne studia magisterskie badają szeroki zakres zagadnień politycznych związanych z instytucjami i procesami globalnego zarządzania i dyplomacji - na poziomie międzynarodowym, ponadnarodowym, państwowym i krajowym. Kurs przygotowuje Cię do zrozumienia i wyjaśnienia globalnego zarządzania i dyplomacji oraz przygotowuje Cię do kariery w tych obszarach i poza nimi.

Cele kursu

Koncentrując się na instytucjach i procesach globalnego zarządzania i dyplomacji, studia magisterskie w zakresie globalnego zarządzania i dyplomacji umożliwiają studentom nie tylko rozwinięcie szerokiego spojrzenia na politykę światową, ale także specjalizację w aktualnych aspektach i wniesienie oryginalnego wkładu w oparciu o własne badania.

Struktura kursu

Weźmiesz udział w kursie podstawowym, dwóch kursach fakultatywnych z listy do wyboru, kursie dotyczącym metod badawczych i napiszesz pracę dyplomową.

Kurs podstawowy to dwusemestralny kurs trwający 16 tygodni i obejmujący podstawowe kwestie globalnego zarządzania i dyplomacji międzynarodowej.

Kursy opcjonalne obejmują ważne aspekty globalnego zarządzania i/lub dyplomacji. Każda opcja składa się z ośmiu dwugodzinnych seminariów.

Istnieje obowiązkowy, dwusemestralny kurs dotyczący jakościowych i ilościowych metod badawczych w naukach społecznych.

Na koniec przeprowadzisz badania i napiszesz rozprawę pod kierunkiem opiekuna naukowego, która zostanie złożona pod koniec ostatniego semestru.

W trakcie trwania kursu skorzystasz z serii wykładów plenarnych i innych wydarzeń. Prelegenci omawiają ważne kwestie globalnego zarządzania i dyplomacji i/lub przedstawiają prezentacje oparte na badaniach, po których następuje dyskusja.

Aby uzyskać więcej informacji, w tym podręcznik kursu i dalsze szczegóły dotyczące oferty kursów, odwiedź naszą stronę kursu na stronie internetowej wydziału.

Nauczanie i uczenie się

Większość zajęć na wydziale odbywa się w małych klasach, aby zachęcić studentów do aktywnego uczestnictwa i umożliwić im uczenie się od siebie nawzajem. Style nauczania różnią się i obejmują wykłady, seminaria, warsztaty i prezentacje studentów. Lektury na zajęcia seminaryjne to zwykle od pięciu do siedmiu artykułów lub 100-150 stron tygodniowo.

Studenci i pracownicy są pasjonatami badań nad rozprawami dyplomowymi, których termin upływa pod koniec maja lub na początku czerwca. Twój promotor ogólny i promotor rozprawy będą wspierać Cię w rozwoju akademickim i będziesz się z nimi regularnie spotykać. Ponadto będziesz mieć doradcę uczelnianego, z którym możesz konsultować się w kwestiach dotyczących twojego osobistego samopoczucia.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Global Governance and Diplomacy, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Kryminologia MSc
(Staffordshire University)
- - - £16750 - Stoke-on-Trent Oncampus W pełnym wymiarze godzin