Swansea University
Bezpieczeństwo międzynarodowe i rozwój (rozszerzony) MA
Swansea University - Swansea University

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat opłat, stypendiów, pożyczek podyplomowych i innych opcji finansowania studiów na Uniwersytecie Swansea.

Extended MA (EMA) to 240-kredytowa kwalifikacja podyplomowa, która jest równoważna 120 ECTS (European Credit Transfer System), a zatem jest uznawaną kwalifikacją magisterską w całej Unii Europejskiej. EMA to standardowe brytyjskie studia magisterskie plus dodatkowe 60 punktów (30 ECTS), a te dodatkowe zajęcia odbywają się w jednym semestrze w instytucji partnerskiej za granicą. EMA jest zatem nie tylko uznawaną przez UE kwalifikacją podyplomową, ale także dodaje doświadczenie studiowania za granicą, zwiększając w ten sposób zdolność kwalifikacji do zatrudnienia.

Instytucją partnerską EMA International Security and Development jest Wydział Studiów Międzynarodowych i Regionalnych Uniwersytetu w Oklahomie. Wydział Studiów Międzynarodowych i Obszarowych jest ekscytującą i szybko rozwijającą się jednostką akademicką na Uniwersytecie w Oklahomie. Składa się z około dwudziestu członków wydziału, a ich wiedza specjalistyczna, co ma kluczowe znaczenie dla EMA, obejmuje dziedziny bezpieczeństwa i rozwoju. Utworzony w 1890 r. University of Oklahoma kształci ponad 30 000 studentów, osiągnął najwyższy poziom klasyfikacji działalności badawczej Fundacji Carnegie i znajduje się w rankingu 400 najlepszych uniwersytetów na świecie według rankingu Times Higher.

**Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat opłat, stypendiów, pożyczek podyplomowych i innych opcji finansowania studiów na Swansea University.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Security and Development (Extended), MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Typowym wymogiem wstępnym jest pierwszy stopień w odpowiedniej dyscyplinie, zwykle niższy drugi (średnio 55 procent) lub wyższy lub równoważny. Od studentów zagranicznych oczekuje się wyniku IELTS na poziomie 6,5 lub odpowiednika uznanego przez Swansea University.

Czesne Bezpieczeństwo międzynarodowe i rozwój (rozszerzony) MA

.

**.

Rankingi Swansea University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów Swansea University

O Swansea University

Swansea University został założony w 1920 roku i znajduje się w dużym mieście Swansea, Walia. Istnieją dwa kampusy, Singleton Park Campus, który znajduje się wśród tętniących życiem terenów parkowych i ogrodów botanicznych, z widokiem na plażę Swansea Bay. Bay Campus z drugiej strony znajduje się na plaży po wschodniej stronie Swansea. Oprócz akademickiej strony życia, studenci korzystają również z licznych festiwali muzycznych, które odbywają się w Swansea każdego roku, gwarantując możliwości wyjścia i poruszania się w wolnym czasie.

Lista 442 kursów licencjackich i magisterskich Swansea University - Katalog Kursów

• Studying at Swansea University
  • What is it like studying at Swansea University?
  • Swansea University: Rachel Huggins on her first-class degree in Mental Health Nursing
  • Why students choose Swansea University
  • My Swansea University Journey to Final Year // Wayne
  • Sport at Swansea University #SportSwansea