London Metropolitan University
Pokój, konflikty i dyplomacja MA
London Metropolitan University - London Metropolitan University

Dlaczego warto studiować ten kierunek

Opierając się zarówno na wiedzy akademickiej, jak i praktycznej, ten kurs magisterski ma na celu wyposażenie Cię w wiedzę i umiejętności potrzebne do rozpoczęcia kariery w dziedzinie transformacji i rozwiązywania konfliktów, czy to w sektorze publicznym, czy w organizacjach pozarządowych (NGO).

Podczas kursu przeanalizujesz teoretyczne i koncepcyjne kwestie w dziedzinie konfliktu i dyplomacji, jednocześnie zdobywając umiejętności analizy i praktyki technik transformacji i rozwiązywania konfliktów.

Więcej o tym kursie

Ten tytuł magistra pokoju, konfliktów i dyplomacji jest prowadzony przez specjalistów w dziedzinie polityki i stosunków międzynarodowych, z których wielu jest uznawanych na arenie międzynarodowej za jakość swojej pracy.

Ten kurs ma na celu zapewnienie ci zrozumienia teoretycznych i koncepcyjnych debat na temat natury i pochodzenia konfliktu politycznego. Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę na temat specjalistycznych technik stosowanych przez ekspertów ds. rozwiązywania konfliktów w celu ich przekształcania i rozwiązywania. Będzie to również odskocznia do studiów doktoranckich w zakresie pokoju i rozwiązywania konfliktów, a także pokrewnych dziedzin polityki i stosunków międzynarodowych.

Aby zapewnić to połączenie wiedzy akademickiej i praktycznej, ekspertyza pełnoetatowych pracowników akademickich zostanie uzupełniona wiedzą doświadczonych praktyków rozwiązywania konfliktów z International Alert. Jest to wiodąca organizacja pozarządowa działająca w tej dziedzinie, której pracownicy prowadzili i uczestniczyli w ćwiczeniach rozwiązywania konfliktów na całym świecie.

Będziesz oceniany na podstawie prac zaliczeniowych i rozprawy o objętości od 12 000 do 15 000 słów. Rozprawa stanowi kluczowy element twojego tytułu magistra. Pozwoli Ci ona dogłębnie przeanalizować wybrany przez Ciebie temat i zostanie ukończona w okresie letnich studiów.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Peace, Conflict and Diplomacy, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Będziesz musiał mieć co najmniej niższy stopień z wyróżnieniem drugiej klasy w odpowiedniej dyscyplinie, takiej jak polityka, stosunki międzynarodowe, rozwój międzynarodowy lub nauki społeczne i behawioralne (aplikacje są również mile widziane od osób, które mają doświadczenie w rozwiązywaniu konfliktów lub posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe).

Czesne Pokój, konflikty i dyplomacja MA

Anglia £10500
Irlandia Północna £10500
Szkocja £10500
Walia £10500
EU £18150
Międzynarodowa £18150
Channel Islands £18150
Irlandia £18150

Pamiętaj, że oprócz czesnego mogą wystąpić dodatkowe koszty, takie jak sprzęt, materiały, drukowanie, podręczniki, wycieczki lub opłaty na rzecz organizacji zawodowych. Ponadto mogą istnieć inne działania, które nie są formalnie częścią kursu i nie są wymagane do ukończenia kursu, ale które mogą okazać się pomocne (na przykład opcjonalne wycieczki terenowe). Koszty tych zajęć są dodatkowe w stosunku do czesnego i opłat określonych powyżej i zostaną podane do wiadomości w momencie organizacji zajęć.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi London Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów London Metropolitan University

O London Metropolitan University

Założony w 1848 roku, London Metropolitan University położony jest w miejskiej scenerii Londynu. LMU znajduje się zaledwie 40 minut spacerem do Camden Town lub 20 minut jazdy metrem od centrum Londynu. Niektóre z korzyści, że studenci mogą oczekiwać od wyboru LMU obejmują różne akademiki w różnych punktach cenowych, renomowanych usług doradztwa zawodowego i usług orientacyjnych dla niedawno przybyłych studentów zagranicznych. Instytucja ta ma selektywny standard przyjęć, więc zaleca się przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej z dużym wyprzedzeniem!

Lista 215 kursów licencjackich i magisterskich London Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów London Metropolitan University

• Summer graduation 2019 - How does it feel to graduate?
  • Why I love London Met
  • London Metropolitan University
  • Being an international student in London

Kryminologia MSc