University of Oxford
Lingwistyka stosowana w nauczaniu języków obcych MSc
University of Oxford - University of Oxford

.

MSc Lingwistyka Stosowana w Nauczaniu Języków Obcych to studia skierowane do specjalistów TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) lub nowożytnych języków obcych. Jest nauczany głównie za pośrednictwem nauczania na odległość / online. Ten innowacyjny dwuletni kurs w niepełnym wymiarze godzin oferuje najnowocześniejsze wprowadzenie do wiedzy językowej i pedagogicznej potrzebnej do nauczania języka.

Podczas gdy koncepcje objęte kursem mogą być stosowane do wszystkich języków w większości kontekstów, istnieje duża szansa dla studentów, aby specjalizować się w nauczaniu języka angielskiego w środowisku uniwersyteckim.

Kurs o niskim poziomie rezydencji charakteryzuje się intensywną interakcją online i informacjami zwrotnymi, przy użyciu szeregu mediów komunikacyjnych. Format nauczania w małych grupach nawiązuje do oksfordzkiej tradycji stawiania studentom wysokich wymagań i dawania im wiele w zamian.

Kurs jest prowadzony przez dwa lata akademickie, poprzedzone tygodniowym modułem wprowadzającym w Oksfordzie. Liczba uczestników kursu jest niska, aby zapewnić wysoką jakość nauczania i uczenia się.

Kurs składa się z sześciu ocenianych sumarycznie modułów, dwóch w semestrze 1 i jednego w semestrze 2 każdego roku, oraz pracy dyplomowej liczącej od 15 000 do 20 000 słów, składanej na koniec kursu. Począwszy od semestru 3 pierwszego roku kursu, studenci pracują nad swoimi projektami dysertacyjnymi pod nadzorem członka grupy badawczej lingwistyki stosowanej.

Oprócz tych ocenianych sumarycznie modułów, studenci biorą udział w ocenianym formalnie module dotyczącym metod badawczych w drugim semestrze pierwszego roku, aby pomóc im przygotować się do projektów rozpraw doktorskich. W module wprowadzającym oceniane jest również pisanie akademickie studentów.

Oczekuje się, że studenci spędzą do 20 godzin tygodniowo na kursie w czasie semestru, angażując się w niezależną lekturę, dyskusje online, pracę grupową, słuchanie webinarów oraz pisanie recenzji i refleksji.

Kurs składa się z następujących modułów:

• Wprowadzenie (moduł stacjonarny oceniany formatywnie)
  • Uczenie się i nauczanie słownictwa
  • Materiały i ocena w nauczaniu języków obcych
  • Socjolingwistyka i nauczanie języków obcych
  • Różnice indywidualne i grupowe w nauczaniu języków obcych
  • Procesy słuchania i czytania w nauce języków obcych
  • Rozwijanie mówienia i pisania w języku obcym
  • Metody badawcze (moduł oceniany formatywnie)
  • Rozprawa doktorska.

Ponadto studenci mają dostęp do nagranych wykładów z modułów dla absolwentów wydziału dotyczących metod badawczych w edukacji i statystyki. Są one nieobowiązkowe i nie podlegają ocenie.

Jako student studiów niestacjonarnych będziesz musiał uczestniczyć w cotygodniowych zajęciach online, seminariach i innych zadaniach akademickich w czasie semestru. Z wyjątkiem modułu wprowadzającego, wszystkie zajęcia odbywają się w formacie asynchronicznym. Materiały są udostępniane w wirtualnym środowisku edukacyjnym Uniwersytetu na dwa tygodnie przed przewidywaną datą zakończenia powiązanych działań. Istnieje zatem elastyczność w zakresie dat i schematu uczestnictwa w każdym tygodniu, aby dopasować się do Twojego harmonogramu pracy. Uczestnictwo, osobiste lub online, będzie wymagane w tygodniowym module wprowadzającym, który odbywa się przed rozpoczęciem kursu, zwykle pod koniec sierpnia. Spotkania nadzorujące projekt pracy dyplomowej odbywają się osobiście lub online, w zależności od okoliczności.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Applied Linguistics for Language Teaching, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Hiszpański i językoznawstwo MA (Hons)
62% 5% 0% £26500 180 Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Język i lingwistyka MA (Hons)