University of Liverpool
Big Data i obliczenia o wysokiej wydajności z rokiem w przemyśle MSc
University of Liverpool - University of Liverpool

MSc in Big Data and High Performance Computing zapewnia studentom dogłębne zrozumienie analizy i przetwarzania dużych danych przy użyciu technologii obliczeń o wysokiej wydajności. Prowadzony we współpracy z Centrum Hartree STFC, ten program MSc umożliwia studentom zdobycie specjalistycznych kwalifikacji w dziedzinie obliczeń, na które jest duże zapotrzebowanie na całym świecie.

Dwuletni program MSc dzieli te same nauczane moduły z jego jednorocznym odpowiednikiem. Jednakże, w przeciwieństwie do jednorocznego MSc, który obejmuje projekt MSc w okresie letnim, program dwuletni obejmuje projekt przemysłowy i staż w drugim roku (w Wielkiej Brytanii lub za granicą). Staż trwa zazwyczaj 30 tygodni od września do czerwca.

Ta możliwość pracy w przemyśle pomoże Ci wzmocnić Twoje opcje zawodowe poprzez:

• Podjęcie pracy nad projektem w środowisku przemysłowym

• Zastosowanie teorii poznanej w klasie do praktyki w świecie rzeczywistym

• Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych Budowanie sieci kontaktów i wiedzy, które będą nieocenione w całej Twojej karierze.

Podczas roku stażowego spędzisz czas pracując w odpowiedniej firmie, odpowiedniej dla programu MSc. Jest to doskonała okazja do zdobycia praktycznego doświadczenia inżynierskiego, które wzbogaci Twoje CV, zbuduje sieć kontaktów i rozwinie pewność siebie w środowisku pracy. Wielu studentów kontynuuje swoją współpracę z organizatorem praktyk, podejmując odpowiednie projekty i może ostatecznie wrócić do pracy w firmie, kiedy ukończą studia.

Uniwersytet w Liverpoolu posiada specjalny zespół, który pomaga studentom w znalezieniu odpowiedniej praktyki. Przygotowanie do praktyki jest zapewnione przez Uniwersyteckie Usługi Kariery i Zatrudnienia (CES), które pomagają studentom w znalezieniu praktyki, pomagają studentom w stworzeniu profesjonalnego CV oraz przygotowują studentów do rozmów kwalifikacyjnych.

Uniwersytet ma bardzo dobre kontakty z przemysłem i kilka firm współpracuje z nami, by zaoferować naszym studentom MSc konkurencyjne staże. Chociaż praktyki w przemyśle nie są gwarantowane, Uniwersytet oferuje Ci możliwości i wsparcie podczas całego procesu, aby zapewnić, że szansa na znalezienie praktyki jest wysoka.

Jeśli nie będziesz w stanie zapewnić sobie odpowiedniej praktyki do końca kwietnia podczas pierwszego roku, zostaniesz przeniesiony na jednoroczny kurs MSc, aby podjąć projekt MSc w lecie i ukończyć kurs po roku.

Ten program jest również dostępny bez Year in Industry jako Big Data and High Performance Computing MSc/PGDip/PGCert.

Możliwości odbycia stażu Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na studentów MSc z doświadczeniem w przemyśle, Wydział Informatyki wprowadził 2-letni program MSc dla absolwentów najwyższego kalibru, aby rozwijać zaawansowaną wiedzę i umiejętności w zakresie systemów mikroelektronicznych i dać studentom możliwość wykorzystania swojej wiedzy w praktyce poprzez cenne doświadczenie zawodowe podczas rocznego stażu przemysłowego.

Program składa się z dwóch nauczanych semestrów, po których następuje indywidualny projekt realizowany latem lub, jeśli jest taka potrzeba, w kolejnym roku studiów. W każdym semestrze studenci uczą się kilku modułów, co daje łącznie 60 punktów na semestr (w sumie 120). Po nich następuje praca dyplomowa, również licząca 60 punktów, co daje całkowitą sumę 180 punktów.

• All Degrees

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Big Data and High Performance Computing with a Year in Industry, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Big Data i obliczenia o wysokiej wydajności z rokiem w przemyśle MSc

Anglia £14550
Irlandia Północna £14550
Szkocja £14550
Walia £14550
Międzynarodowa £31650

Rankingi University of Liverpool w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów University of Liverpool

O University of Liverpool

University of Liverpool jest finansowaną przez rząd uczelnią znajdującą się w mieście Liverpool w Anglii. Jest on jednym z uniwersytetów, które założyły Russell Group, Grupę N8, która jest partnerstwem ośmiu najbardziej intensywnie badających uniwersytetów w północnej Anglii. Większość działań uniwersytetu odbywa się w jednym miejskim kampusie, zaledwie pięć minut spacerem od centrum Liverpoolu.

Lista 627 kursów licencjackich i magisterskich University of Liverpool - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Liverpool

• 'Day in the life' at the University of Liverpool
  • Find your future at the University of Liverpool
  • Student Experience | University of Liverpool
  • Welcoming you to campus
  • Why choose Liverpool to study Medicine?
  • Realise your potential | University of Liverpool Master's Student Stories

Big Data i obliczenia o wysokiej wydajności MSc
(University of Liverpool)
- - - £26350 - Liverpool Oncampus W niepełny wymiarze godzin