University of Greenwich
Reklama strategiczna i komunikacja marketingowa MA
University of Greenwich - University of Greenwich

Zakres 25-75 percentyla £26283 - £31518 £25509 - £35943 £28785 - £43518

Studiuj Master's in Strategic Advertising and Marketing Communications, aby zdobyć umiejętności, które pozwolą Ci na pełnienie wyższych ról zawodowych w agencjach reklamowych i komunikacyjnych.

Byliśmy pierwszym brytyjskim uniwersytetem, który zaoferował specjalistyczny stopień w komunikacji marketingowej i nigdy nie przestaliśmy się rozwijać.Ten MA in Strategic Advertising and Marketing Communications umożliwia absolwentom i profesjonalnie wykwalifikowanym menedżerom poszerzenie wiedzy na temat komunikacji marketingowej.

Kurs rozwinie twoje zrozumienie planowania komunikacji, podejmowania decyzji przez konsumentów oraz tradycyjnych i nowych mediów. Będziesz studiować strategie reklamowe i promocyjne, marketing, branding, jak zarządzać bezpośrednimi i cyfrowymi relacjami marketingowymi oraz jak dostać się do umysłu klienta. Ten stopień przygotuje Cię do stawienia czoła wyzwaniom zmieniającego się rynku, dzięki czemu będziesz gotowy do podjęcia wielu ról związanych z marketingiem i komunikacją.

Co powinieneś wiedzieć o tym kursie

Nasze kursy marketingu są w TOP 5 pod względem satysfakcji w Londynie (The Complete University Guide League Tables 2021)

• Nasze kursy marketingu są w TOP 5 najlepszych perspektyw dla absolwentów w Londynie (The Complete University Guide League Tables 2021)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Strategic Advertising and Marketing Communications, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Reklama strategiczna i komunikacja marketingowa MA

EU £11000
Anglia £11000
Irlandia Północna £11000
Szkocja £11000
Walia £11000

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of Greenwich w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Greenwich w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów University of Greenwich

O University of Greenwich

Uniwersytet Greenwich działa w oparciu o fundusze rządowe i ma siedzibę w Londynie i Kent, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, Old Royal Naval College, jak również jego kampus Avery Hill znajdują się w Royal Borough of Greenwich, w Wielkim Londynie. Jego kampus satelitarny w Medway, Kent jest częścią współpracy z University of Kent.

Lista 214 kursów licencjackich i magisterskich University of Greenwich - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Greenwich

• Cara's first day at International Welcome Week | University of Greenwich, London & Kent
  • Chemical Engineering | University of Greenwich, London & Kent