University of Essex
Zarządzanie i marketing BSc (Hons)
University of Essex - University of Essex

Management and Marketing BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 25 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Essex w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Marketing w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Zarządzanie, Przywództwo

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Marketing na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £22500 - £30000 £18000 - £30500 £21500 - £39000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Zarządzanie, Przywództwo (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £22736 - £30786 £19533 - £32659 £22442 - £40844

**Jak marketingowcy mogą zmaksymalizować zwrot z inwestycji? Aby odnieść sukces w zarządzaniu i marketingu, musisz być pomysłowy, innowacyjny i wykorzystywać swoją inicjatywę do rozwiązywania wyzwań biznesowych. Musisz łączyć oryginalność z umiejętnością analizowania danych rynkowych i koncentrować się na wynikach, nawet w trudnych warunkach. W Essex Business School, gdzie prowadzony jest ten kurs BSc Management and Marketing, zachęcamy Cię do stania się niezależnym myślicielem i działania w sposób kreatywny i strategiczny, aby pomóc organizacjom odnieść sukces, niezależnie od ich wyzwań. Kurs ten pozwala połączyć naukę zarządzania z możliwością rozwijania wiedzy marketingowej. Dowiesz się, co wiąże się z zarządzaniem nowoczesnymi organizacjami i zrozumiesz rolę klientów, konsumentów, relacji usługowych i zarządzania marką. Rozwijamy także Twoje praktyczne umiejętności w zakresie komunikacji, analizy danych i krytycznego myślenia.

Zgłębiasz tematy takie jak:

• marketing cyfrowy i media społecznościowe
  • zarządzanie marketingowe
  • zachowania konsumenckie
  • zarządzanie marką
  • strategia biznesowa
  • zachowania organizacyjne

Na pierwszym roku studiów zdobędziesz ogólne wykształcenie biznesowe, zapoznając się z księgowością, finansami i ekonomią, a także zarządzaniem i marketingiem, co zapewni Ci elastyczność w wyborze kariery po ukończeniu studiów. Na ostatnim roku masz możliwość wykorzystania swojej wiedzy w praktyce poprzez ukończenie dogłębnego, niezależnego projektu badawczego lub pracy doktorskiej, która może koncentrować się na zarządzaniu lub marketingu lub łączyć elementy z obu tych dziedzin według własnych preferencji. Da ci to szansę na dalsze rozwijanie ważnych umiejętności w zakresie zatrudnienia w obszarach badań, zarządzania czasem i krytycznego myślenia, a także zaoferuje możliwość zbadania tego, co Cię interesuje. Essex Business School przyciąga studentów i pracowników naukowych z całego świata. Jesteśmy zaangażowani w etyczny i zrównoważony biznes i jesteśmy sygnatariuszem Zasad Odpowiedzialnego Zarządzania ONZ (PRME). Studiując z nami, zyskujesz coś więcej niż podstawy udanej kariery w zarządzaniu marketingiem; jesteś częścią ruchu, który stara się uczynić organizacje lepszymi miejscami do prowadzenia działalności gospodarczej. Studia licencjackie na kierunku zarządzanie i marketing można również podjąć z opcjonalnym rokiem studiów za granicą lub stażem, gdzie możesz dodać jeszcze więcej wartości do swojego CV poprzez pracę lub doświadczenie międzynarodowe.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Management and Marketing BSc (Hons) w University of Essex

15% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
15% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Management and Marketing, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie i marketing BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1
EU £20500 Rok 1
Międzynarodowa £20500 Rok 1

Wyświetlane opłaty dotyczą rekrutacji w latach 2024-25. Opłaty mogą wzrosnąć dla każdego naboru akademickiego i każdego roku akademickiego studiów.

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi University of Essex w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Essex w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of Essex

O University of Essex

University of Essex jest publicznym uniwersytetem badawczym, w którym ciekawość zwycięża, a myślenie poza schematami jest nie tylko zachęcane, ale wręcz oczekiwane. Zlokalizowany w hrabstwie o tej samej nazwie, Essex, główny kampus znajduje się w Wivenhoe Park, niedaleko Colchester. Jest on domem dla trzech wydziałów uniwersytetu, Humanities, Science & Health oraz Social Sciences, jak również dla bardzo dużej społeczności lokalnych królików i innych małych zwierząt typowych dla angielskiej wsi.

Lista 921 kursów licencjackich i magisterskich University of Essex - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Essex

12070
  • Life at The Towers - University of Essex Accommodation Colchester Campus
  • MA Jungian and Post-Jungian Studies at the University of Essex
  • Interview with Shaun Barbour, Top Undergraduate Law Graduate 2019 | University of Essex Online
  • Let’s Speak to our Modern Languages Graduates at the University of Essex
  • Why Study at Essex Business School in Southend?

Colchester Campus

Zachowania konsumenckie i marketing z międzynarodowym rokiem założycielskim - wstęp we wrześniu BSc (Hons)
(University of Reading)
63% 5% 5% £22350 137 Reading Oncampus W pełnym wymiarze godzin