University of East London
Nursing Associate FdSc
University of East London

Kluczowe informacje o kursie

Opis kursu

Zatwierdzony przez Radę ds. Pielęgniarstwa i Położnictwa

Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować ten ekscytujący nowy program we współpracy z Health Education England i naszymi partnerami praktykującymi w społecznościach wschodniego Londynu.

Na Uniwersytecie Wschodniego Londynu jesteśmy dumni z tego, że nasze kursy mają odniesienie do rzeczywistości i mają wpływ na naszą społeczność we wschodnim Londynie i na cały świat. Jesteśmy otwartym i inkluzywnym uniwersytetem, który skupia się na przekształcaniu życia naszych studentów.

Pracując w obszarze pielęgniarstwa, Nursing Associate zapewnia wysokiej jakości opiekę skoncentrowaną na osobie w placówkach opieki zdrowotnej i społecznej. Nursing Associate pracuje we wszystkich aspektach procesu pielęgnowania, biorąc pod uwagę perspektywę i drogę osób, ich rodzin i/lub opiekunów, zapewniając holistyczną i skoncentrowaną na osobie opiekę dla osób, wspierając zarejestrowaną pielęgniarkę w ocenie, planowaniu, dostarczaniu i ocenie opieki.

Nursing Associate jest wysoce wyszkoloną osobą wspierającą w dostarczaniu efektywnej, bezpiecznej i odpowiadającej na potrzeby pacjentów opieki pielęgniarskiej w szerokim zakresie ośrodków zdrowia i opieki. Nursing Associates pracują samodzielnie i z innymi pod kierownictwem i przewodnictwem Zarejestrowanej Pielęgniarki w ramach określonych parametrów, aby zapewnić opiekę zgodnie z ustalonym planem.

Program Nursing Associate oferuje wysoce satysfakcjonującą i pełną wyzwań karierę, która zapewni ci połączenie praktycznego i teoretycznego szkolenia w celu osiągnięcia kwalifikacji, które pozwolą ci wnieść istotny wkład w dostarczanie bezpiecznej i skutecznej opieki na przestrzeni całego życia.

Na UEL, współpracujemy z wieloma lokalnymi partnerami, którzy oferują innowacyjne doświadczenia stażowe, które obejmują zarówno zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Doświadczysz szerokiego zakresu środowisk, w których będziesz mógł rozwijać wiedzę, umiejętności i zachowania wymagane do rozwijania pewności siebie i doświadczenia jako Nursing Associate. Programy pielęgniarskie na UEL rozwijają się dzięki wspierającym relacjom z partnerami z praktyki w całej społeczności wschodniego Londynu i służą wspieraniu potrzeb zdrowotnych i opieki społecznej lokalnej populacji. Zdobędziesz doświadczenie w dostarczaniu opieki skoncentrowanej na pacjencie dla ludzi, którzy mogą chcieć być pod opieką w domu, w środowisku społecznym lub w warunkach szpitalnych. Zdobędziesz doświadczenie w czterech dziedzinach pielęgniarstwa, które obejmują: Dorosłych, Dzieci, Zdrowie Psychiczne oraz Pielęgniarstwo dla Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Będziesz wspierać pacjentów w podejmowaniu decyzji dotyczących ich potrzeb zdrowotnych oraz wspierać tych, którzy mogą mieć złożone potrzeby zdrowotne. Będziesz pracować w szybko rozwijającym się środowisku z ewoluującymi nowymi technologiami i nowymi sposobami dostarczania opieki zdrowotnej, gdzie będziesz odgrywać proaktywną część międzyprofesjonalnego zespołu.

Pielęgniarstwo na UEL zapewni Ci solidne podstawy do stania się odpowiedzialną, opartą na dowodach pielęgniarką z umiejętnościami przywódczymi, aby wspierać wysokiej jakości opiekę w lokalnej społeczności wschodniego Londynu i poza nim.

Po ukończeniu kursu będziesz uprawniony do ubiegania się o rejestrację w NMC jako Nursing Associate.

Kariera w pielęgniarstwie oferuje możliwości kariery w szerokim zakresie dziedzin w NHS i sektorze prywatnym w szpitalu, społeczności i opiece społecznej. Na przykład:

Powiernicy ostrych szpitali Praktyka ogólna Szpitale wspólnotowe Domy opieki i domy spokojnej starości Szpitale prywatne i sektor niezależny Kluczowi partnerzy branżowi Lokalni partnerzy NHS w północno-wschodnim Londynie. Sektor niezależny i prywatny

UEL będzie Cię wspierał w Twoim rozwoju osobistym i zawodowym, abyś mógł odgrywać istotną rolę w wysokiej jakości opiece skoncentrowanej na osobie.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Pielęgniarstwo dla dorosłych (głównie studiów licencjackich)

  15 miesięcy po ukończeniu studiów 3 lata po ukończeniu studiów 5 lat po ukończeniu studiów
Mediana wynagrodzeń £27082 £27580 £29406
Zakres 25-75 percentyla £24705 - £29662 £20779 - £33455 £21535 - £35984

Zadania na ocenę są głównie rozłożone na cały rok, tak aby obciążenie pracą było możliwe do opanowania. Metody oceny obejmują prace grupowe, egzaminy i prace indywidualne, w tym eseje, prezentacje, studia przypadków, rozwój zawodowy i zajęcia praktyczne, w zależności od charakteru kursu. Wszystkie oceny liczą się do Twojej oceny z modułu. Więcej szczegółów będzie zawartych w podręczniku studenta i przewodnikach po modułach. Rok 1 - 33% praktyki, 33% pracy domowej, 17% Praktycznych Dokumentów Oceniających (PAD), 17% egzaminów (mogą być różne tytuły: egzamin, zadanie itp.) Rok 2 - 33% zajęć praktycznych, 33% prac zaliczeniowych, 17% Practice Assessment Documents (PAD), 17% egzaminów Zawsze otrzymasz szczegółową informację zwrotną opisującą Twoje mocne strony oraz to, jak możesz się poprawić. Staramy się dostarczyć informację zwrotną na temat ocen w ciągu 15 dni roboczych, chociaż po wielu naszych ocenach bezpośrednich otrzymasz natychmiastową informację zwrotną.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Applicants should have, or be working towards, grade C/4 or above in GCSE English and Mathematics (or equivalent Level 2 qualification such as Functional Skills Level 2 in English and Mathematics or Key Skills Level 2 in Application of Number and Communication)

Wymagania kwalifikacyjne

48 punktów UCAS

48 punktów UCAS

48 punktów UCAS

Wymagania dla studentów międzynarodowych / Wymagania dotyczące języka angielskiego

Wynik testu akademickiego IELTS (podobne testy mogą być również akceptowane)

  • 6.0
  • Graduate Degrees
  • 6.0
  • Undergraduate Degrees
Nie spełniasz minimalnych wymagań w zakresie wyniku UCAS lub wymagań dotyczących języka angielskiego?
Uzyskaj poradę, które kursy przygotowawcze są najlepsze dla Ciebie, aby zapisać się na Nursing Associate, FdSc.

Wymagania wizowe dla studentów międzynarodowych

Wymagania wizowe

Wszyscy studenci zagraniczni (w tym obywatele krajów UE), którzy zamierzają studiować w Wielkiej Brytanii ten lub jakikolwiek inny program akademicki przez okres dłuższy niż 6 miesięcy, muszą posiadać wizę studencką.

Studenci zagraniczni poniżej 18 roku życia potrzebują specjalnej Dziecięcej Wizy Studenckiej. Wyjątki od tej ogólnej zasady mogą dotyczyć posiadaczy innych wiz pracowniczych Zjednoczonego Królestwa, brytyjskich wiz zamorskich, wiz dla członków rodziny oraz osób uznanych za uchodźców lub ubiegających się o azyl.

Zezwolenie na pracę podczas studiów

University of East London jest wpisana przez rząd brytyjski na listę instytucji uprawnionych do sponsorowania studentów migrantów.

Posiadacze wizy studenckiej z licencjonowanych instytucji są uprawnieni do pracy podczas studiów licencjackich, magisterskich lub doktoranckich w pełnym wymiarze godzin przez
- 20 godzin tygodniowo w trakcie semestru
- w pełnym wymiarze godzin poza czasem trwania semestru (np. wakacje, staże zawodowe, po zakończeniu kursu)

Po ukończeniu studiów licencjackich lub magisterskich trwających co najmniej 12 miesięcy posiadacze wizy studenckiej licencjonowanych instytucji mogą zamienić swoją wizę na wizę dla absolwentów, która uprawnia ich do pracy w Wielkiej Brytanii przez okres 2 lat.

Koszty

Czesne Pielęgniarstwo FdSc

Anglia £9250 Rok 1
Irlandia Północna £9250 Rok 1
Szkocja £9250 Rok 1
Walia £9250 Rok 1
Channel Islands £9250 Rok 1
EU £13740 Rok 1
Międzynarodowa £13740 Rok 1

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Jak złożyć wniosek

Termin składania wniosków:

1 stycznia 2023

Jest to ostateczny termin wypełnienia i wysłania aplikacji na ten kurs. Jeśli uniwersytet lub college nadal dysponuje wolnymi miejscami, możesz złożyć podanie po tym terminie, ale nie ma gwarancji, że Twoje podanie zostanie rozpatrzone.

Możliwe punkty wejścia:

 • Rok 1 (Domyślna data rozpoczęcia)

Rankingi Uniwersyteckie

Rankingi University of East London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of East London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Medycyna i zdrowie

  • #29 
  • #45 
  Farmacja i farmakologia
  Good University Guide by Subject - The Times
  [Opublikowany 17 września, 2021]
  • #53 
  • #68 
  Farmacja i farmakologia
  CUG The Complete University Guide - By Subject
  [Opublikowany 13 czerwca, 2022]

Wszystkie rankingi University of East London

Co mówią studenci o studiach Pielęgniarstwo dla dorosłych w Wielkiej Brytanii?

 • Adult Nursing student Heather's journey to Herts
 • The Placement Experience - Adult Nursing
 • Adult Nursing - documentary short
 • Nursing students share their placement experiences
 • Nursing: Course Content - Adult Nursing
 • Clare, Adult Nursing student

O University of East London

University of East London, często skracane do UEL, stwierdza ich celem jest stać się wiodącym kariery koncentruje się uniwersytet w Wielkiej Brytanii. UEL działa z trzech różnych kampusów; Stratford Campus, Docklands Campus, i University Square Stratford. Docklands Campus jest największym z trzech kampusów, i jest zaledwie 15-20 minut spacerem od centrum Londynu, a 10-15 minut od Canary Wharf pociągiem.

 • International Student Experience at UEL
 • #ChooseUEL - Suleman
 • Amelia - #ChooseUEL
 • Jessica - #ChooseUEL
 • What's it like being an International Student at University of East London?

Gdzie ten program jest nauczany

Stratford Campus
map marker Pokaż na mapie
Stratford Campus
map marker Pokaż na mapie

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
University of Bedfordshire 48% 0% 8% £8850 141 Luton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Leicester 91% 2% 5% - 154 Leicester Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Leicester 91% 2% 5% - 154 Leicester Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Queen's University of Belfast 91% 2% 5% - 154 Belfast Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Surrey 91% 2% 5% - 154 Guildford Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Salford 48% 0% 8% - 141 Salford Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Keele 48% 0% 8% - 141 Newcastle under Lyme Oncampus W niepełny wymiarze godzin
London South Bank University 48% 0% 8% - 141 London Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Southampton 48% 0% 8% - 141 Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of West London 48% 0% 8% - 141 Ealing Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Bedfordshire 91% 2% 5% £8850 154 Luton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
The University of Nottingham 91% 2% 5% £12780 154 Nottingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Leicester 91% 2% 5% - 154 Leicester Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Queen's University of Belfast 91% 2% 5% - 154 Belfast Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Surrey 91% 2% 5% - 154 Guildford Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Surrey 91% 2% 5% - 154 Guildford Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Keele 91% 2% 5% - 154 Newcastle under Lyme Oncampus W niepełny wymiarze godzin
London South Bank University 91% 2% 5% - 154 London Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Southampton 91% 2% 5% - 154 Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Southampton 91% 2% 5% - 154 Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Queen's University of Belfast - - - - - Belfast Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Surrey - - - - - Guildford Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of South Wales - - - - - Pontypridd Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Keele - - - - - Newcastle under Lyme Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Birmingham City University - - - - - Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Southampton - - - - - Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Southampton - - - - - Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Buckinghamshire New University - - - - - High Wycombe Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Greenwich - - - - - London Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Southampton - - - - - Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Queen's University of Belfast - - - - - Belfast Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Surrey - - - - - Guildford Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Keele - - - - - Newcastle under Lyme Oncampus W niepełny wymiarze godzin
The University of Nottingham - - - £12780 - Nottingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of West London - - - - - Ealing Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Buckinghamshire New University - - - - - High Wycombe Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Ulster University - - - - - Coleraine Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Buckinghamshire New University - - - - - High Wycombe Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Greenwich - - - - - London Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Southampton - - - - - Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Birmingham City University 56% 0% 8% £12000 114 Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
The University of Nottingham 56% 0% 8% £12780 114 Nottingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Queen's University of Belfast - - - - - Belfast Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Surrey - - - - - Guildford Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Keele 56% 0% 8% - 114 Newcastle under Lyme Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Birmingham City University 56% 0% 8% - 114 Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of West London 56% 0% 8% - 114 Ealing Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Ulster University 56% 0% 8% - 114 Coleraine Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Buckinghamshire New University 56% 0% 8% - 114 High Wycombe Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Southampton 56% 0% 8% - 114 Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
The University of Nottingham 64% 0% 6% £12780 128 Nottingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Leicester - - - - - Leicester Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Queen's University of Belfast - - - - - Belfast Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Surrey - - - - - Guildford Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Salford 64% 0% 6% - 128 Salford Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Keele 64% 0% 6% - 128 Newcastle under Lyme Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Birmingham City University 64% 0% 6% - 128 Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Ulster University 64% 0% 6% - 128 Coleraine Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Sheffield Hallam University 64% 0% 6% - 128 Sheffield Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Greenwich 64% 0% 6% - 128 London Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Queen's University of Belfast - - - - - Belfast Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Surrey - - - - - Guildford Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Keele - - - - - Newcastle under Lyme Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Birmingham City University - - - - - Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
The University of Nottingham - - - £12780 - Nottingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Ulster University - - - - - Coleraine Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Ulster University - - - - - Coleraine Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Buckinghamshire New University - - - - - High Wycombe Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Greenwich - - - - - London Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Southampton - - - - - Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Queen's University of Belfast - - - - - Belfast Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Surrey - - - - - Guildford Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Keele - - - - - Newcastle under Lyme Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Birmingham City University - - - - - Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
The University of Nottingham - - - £12780 - Nottingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Southampton - - - - - Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Buckinghamshire New University - - - - - High Wycombe Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Ulster University - - - - - Coleraine Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Sheffield Hallam University - - - - - Sheffield Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Greenwich - - - - - London Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Queen's University of Belfast - - - - - Belfast Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Surrey - - - - - Guildford Oncampus W niepełny wymiarze godzin
University of Keele - - - - - Newcastle under Lyme Oncampus W niepełny wymiarze godzin
London South Bank University - - - - - London Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Birmingham City University - - - - - Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Bedfordshire - - - £8850 - Luton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Southampton - - - - - Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Ulster University - - - - - Coleraine Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Buckinghamshire New University - - - - - High Wycombe Oncampus W pełnym wymiarze godzin
University of Greenwich - - - - - London Oncampus W pełnym wymiarze godzin