University of Derby
Stopień naukowy w dziedzinie pielęgniarstwa FdSc
University of Derby - University of Derby

Foundation Degree Science Nursing Associate FdSc Poniżej znajdują się opinie 35 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Derby w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna (ogólnie) w UK.

Zakres 25-75 percentyla £26984 - £34795 £21490 - £34158 £22442 - £37397

Uniwersytet w Derby był jedną z pierwszych instytucji szkolnictwa wyższego zaangażowanych w pilotażowy program szkoleniowy dla asystentów pielęgniarstwa, z ponad 100 stażystami pielęgniarstwa rozpoczynającymi pracę na Uniwersytecie w styczniu 2017 roku.

• Dołącz do kursu Foundation Degree z doskonałymi perspektywami kariery: 100% naszych absolwentów zostało zatrudnionych lub kontynuowało naukę po ukończeniu kursu.
  • Po pomyślnym ukończeniu programu będziesz mógł zarejestrować się w Nursing and Midwifery Council jako Nursing Associate.
  • Zdobędziesz niezbędne doświadczenie praktyczne we wszystkich czterech dziedzinach pielęgniarstwa - niepełnosprawność, zdrowie psychiczne, dzieci i dorośli
  • Skorzystaj z jednych z najlepszych obiektów uniwersyteckich w swoim rodzaju, w tym Clinical Skills Suites i naszych najnowocześniejszych Immersive Suites.
  • Zainspiruj się programem z wysokimi ocenami akceptacji: w 2018 National Student Survey 92% było zadowolonych z tego kursu
  • Ucz się od doświadczonego i entuzjastycznego zespołu dydaktycznego, który zapewnia pełne wsparcie, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje ambicje.

Ten program jest skierowany do osób wchodzących w rolę Nursing Associate. Uczestnicy będą pochodzić z różnych środowisk, odzwierciedlając szeroki zakres pracowników służby zdrowia i opieki społecznej. Program rozwija twoją wiedzę i krytyczne zrozumienie teorii leżącej u podstaw praktyk w miejscu pracy, wspierając refleksyjną praktykę i badając granice zakresu praktyki uczącego się.

Program odzwierciedla kluczowe polityki kształtujące siłę roboczą Nursing Associate, dzisiejsze sektory NHS, opieki zdrowotnej i społecznej oraz umiejętności i atrybuty potrzebne pracownikom do świadczenia opieki ze współczuciem i zapewnienia najlepszych wyników dla pacjentów i użytkowników usług. Program został opracowany w drodze ścisłych konsultacji i współpracy z pracodawcami i jest bezpośrednio powiązany z zapewnieniem opieki w praktyce.

Pierwszej klasy obiekty w Derby i Chesterfield.

Możesz wziąć udział w tym kursie w Derby lub Chesterfield. Oba oferują wyjątkowe środowiska edukacyjne zbudowane zgodnie z profesjonalnymi standardami, z replikami oddziałów, gabinetami doradczymi i gabinetami zabiegowymi w pełni wyposażonymi w najnowsze zasoby kliniczne.

Nasz najnowocześniejszy Immersive Suite tworzy symulowane środowisko do ćwiczenia umiejętności w realistycznym otoczeniu i jest dostępny w Derby i Chesterfield. Pierwszy tego typu obiekt uniwersytecki poza Londynem odtwarza atmosferę, widoki i dźwięki, na przykład wnętrza karetki pogotowia, ruchliwego oddziału ratunkowego lub sali operacyjnej, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć podejmowanie decyzji klinicznych w akcji.

Zgodnie z najnowszymi osiągnięciami

Ten kurs jest ściśle powiązany z potrzebami pracodawców. Podczas realizacji programu reagujemy na zmiany krajowe, takie jak najnowsze polityki rządowe, aby zapewnić, że Twoja nauka jest aktualna i istotna.

Ponieważ opieka zdrowotna jest coraz częściej świadczona przez wielozawodowe zespoły, na każdym etapie kursu oferujemy Ci możliwość uczenia się z i od studentów z innych dyscyplin. Jest to bardzo ważne w przygotowaniu Cię do pracy w bardziej elastyczny sposób po ukończeniu studiów. Ucząc się współpracy, możesz pomóc osiągnąć najlepsze wyniki dla swoich pacjentów.

Metody oceny są zróżnicowane i obejmują prezentacje plakatów, egzaminy, eseje, zadania, dyskusje oparte na przypadkach i oceny umiejętności praktycznych. Zespół dydaktyczny składa się z wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z dużym doświadczeniem w pielęgniarstwie i rolach kierowniczych w NHS, a także w edukacji pielęgniarskiej. Ich zainteresowania zawodowe obejmują pielęgniarstwo dziecięce, zdrowie psychiczne, uczenie się niepełnosprawności, a także terapię zajęciową i nauki ścisłe. Twój lider programu, Tracey Whitmore, ma ponad 30-letnie doświadczenie jako zarejestrowana pielęgniarka (dla dorosłych), a także od ponad 10 lat uczy w szkolnictwie wyższym.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Foundation Degree Science Nursing Associate, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Stopień naukowy w dziedzinie pielęgniarstwa FdSc

• Foundation

Rankingi University of Derby w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 20 rankingi uniwersytetów University of Derby

O University of Derby

University of Derby jest publicznym uniwersytetem znajdującym się w mieście Derby, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu znajduje się w Allestree, strefie podmiejskiej w samym Derby, i jest położony naprzeciwko popularnego Markeaton Park, gdzie wielu studentów lubi chodzić na spacery w wolnym czasie.

Lista 218 kursów licencjackich i magisterskich University of Derby - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Derby

• A place called home: Living with the University of Derby
  • Derby Uni Vlogger - Tamzin Lena- 10 reasons feedback is important