University of Chichester
Wychowanie fizyczne (średnie QTS) BA (Hons)
University of Chichester - University of Chichester

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 80 o kursach Physical Education (Secondary QTS) BA (Hons) i innych kursach Kształcenie Nauczycieli na University of Chichester dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Kształcenie Nauczycieli.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Kształcenie Nauczycieli

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Kształcenie Nauczycieli na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £25000 - £27500 £23000 - £27500 £25000 - £33500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Kształcenie Nauczycieli (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £22331 - £27828 £17573 - £26442 £19843 - £31733

Jeśli jesteś pasjonatem inspirowania następnego pokolenia poprzez zabawę i wysokiej jakości wychowanie fizyczne na poziomie średnim, ten kurs jest dla Ciebie. Nasz kurs BA (Hons) Physical Education (Secondary QTS) zapewnia praktyczne, profesjonalne i akademickie umiejętności, które są potrzebne, aby przygotować Cię do zostania nauczycielem wychowania fizycznego w szkole średniej. Kurs prowadzi do uzyskania statusu wykwalifikowanego nauczyciela (QTS), który umożliwia Ci nauczanie w szkołach w Anglii i Walii.

Rozwiniesz zrozumienie praktyki pedagogicznej w zakresie fizycznej edukacji młodych ludzi w różnych środowiskach uczenia się. Kurs będzie opierał się na istniejącej wiedzy na temat aktywności sportowej i zapewni możliwość rozwinięcia solidnych podstaw akademickich, na których będziesz budować swoje umiejętności nauczania.

Uniwersytet w Chichester kształci nauczycieli od ponad 180 lat i staramy się szkolić profesjonalistów, którzy mogą uczyć i wprowadzać zmiany. Będziesz nauczany przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie wychowania fizycznego, a nasze zaangażowanie w nauczanie w małych grupach pozwala rozwijać silne relacje zawodowe z zespołem nauczycieli uniwersyteckich.

Na tym kursie: -Uzyskasz dogłębne zrozumienie pedagogiki, psychologii, socjologii i fizjologii wychowania fizycznego w szkołach średnich. -Spędzisz 32 tygodnie na stażu w szkole średniej. -Uczyć się od doświadczonych profesjonalistów, którzy będą Cię wspierać przez cały okres studiów. -Uzyskaj status wykwalifikowanego nauczyciela (QTS) umożliwiający nauczanie w Anglii i Walii.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Physical Education (Secondary QTS) BA (Hons) w University of Chichester

90% Zawody wykwalifikowane
5% Opiekuńcze usługi osobiste
0% Zawody administracyjne

**** Będziesz oceniany za pomocą różnych metod, w tym:**** - Twoja zdolność do planowania, śledzenia i oceny wyników uczniów - Prezentacje grupowe - Projekty badawcze - Praca w laboratorium - Analiza praktycznych wyników sportowych.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Żaden z komponentów nie jest niższy niż 5.5

PTE Academic 50

50-57 i nie mniej niż 50-57 w każdym elemencie

TOEFL (iBT) 79

**Przynajmniej:

18 w Reading

17 w Słuchaniu

20 in Speaking

17 na piśmie

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Physical Education (Secondary QTS), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Wychowanie fizyczne (średnie QTS) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Rankingi University of Chichester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Chichester w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 9 rankingi uniwersytetów University of Chichester

O University of Chichester

Uniwersytet w Chichester jest finansowanym przez rząd uniwersytetem z siedzibą w West Sussex w Anglii. Główny kampus, znany jako Bishop Otter, znajduje się w katedralnym mieście Chicester. Uniwersytet posiada również inny kampus o nazwie Bognor Regis, położony w pobliżu Hotham Park. Z 14 różnymi wydziałami, uniwersytet ma wiele możliwości studiowania, aby przyciągnąć różnych studentów.

Lista 131 kursów licencjackich i magisterskich University of Chichester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chichester

• Welcome Week 2019 | University of Chichester
  • Why Choose Chichester? | University of Chichester