University of Chester
Teologia i religioznawstwo BA (Hons)
University of Chester - University of Chester

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Theology and Religious Studies BA (Hons) i innych kursach Teologia i religioznawstwo na University of Chester dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Teologia i religioznawstwo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Teologia i religioznawstwo

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Teologia i religioznawstwo na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £16000 - £25000 £15500 - £23500 £15000 - £29000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Teologia i religioznawstwo (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £24600 £21984 £24753
Zakres 25-75 percentyla £20160 - £27350 £14721 - £27536 £16715 - £32346

Pytania dotyczące religii, wiary i duchowości są kluczowe we współczesnym, globalnym społeczeństwie. Spójrz na starożytne tradycje, aby odpowiedzieć na aktualne pytania na tym elastycznym kursie, który pozwala realizować własne zainteresowania.

Studia na kierunku teologia i religioznawstwo pozwolą Ci zrozumieć znaczenie i znaczenie perspektyw religijnych we współczesnym świecie, a także zachęcą Cię do krytycznego i konstruktywnego myślenia o wierzeniach, praktykach i kwestiach etycznych w tradycjach takich jak chrześcijaństwo, judaizm, islam i religie azjatyckie.

Ten kurs buduje umiejętności, które są bardzo poszukiwane przez pracodawców we wszystkich sektorach. Oprócz krytycznego myślenia, argumentacji, niezależnego podejmowania decyzji i umiejętności jasnego przedstawiania złożonych informacji, nasz kurs rozwija umiejętności kulturowe i religijne, empatię i zrozumienie różnych perspektyw, umiejętności korzystania z mediów i umiejętności technologiczne, a także pomaga zdobyć doświadczenie w zarządzaniu projektami, które jest kluczowe dla rozwoju kariery.

W Chester nigdy nie będziesz nauczany przez kogoś, kto po prostu pracuje z podręcznika - bardziej prawdopodobne jest, że będziesz nauczany przez kogoś, kto napisał podręcznik. Nasi pracownicy są ekspertami przedmiotowymi z głęboką wiedzą na temat tradycji religijnych, których nauczają, od teologii chrześcijańskiej i Biblii po współczesną duchowość i nowe ruchy religijne. Oprócz doświadczenia w konkretnych tradycjach, mamy szczególne mocne strony w teologii i religii w połączeniu z: gender i feminizmem; filmem i kulturą popularną; polityką i przemocą religijną.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Theology and Religious Studies BA (Hons) w University of Chester

30% Zawody administracyjne
10% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
10% Zawody związane ze sprzedażą
10% Zawody podstawowe
10% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
10% Zawody wykwalifikowane
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

Oceny i czas na naukę

Ocena w tym programie ma na celu pomóc Ci skonsolidować naukę i rozwinąć kluczowe umiejętności; nacisk kładziony jest raczej na prace zaliczeniowe niż egzaminy. Oprócz esejów, prawdopodobnie napiszesz recenzje książek, analizy tekstów, posty na blogu, wpisy do słownika, prezentacje ustne, prezentacje wideo, dzienniki badawcze, zeszyty ćwiczeń lub krytyczne refleksje na temat własnej nauki. Wszystkie oceny obejmują element niezależnego wyboru i są wspierane przez działania kształtujące, indywidualne samouczki i informacje zwrotne, które podkreślają kolejne kroki w celu zwiększenia twoich osiągnięć.

UCAS Tariff of Accepted Students for Teologia i religioznawstwo

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Theology and Religious Studies, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Teologia i religioznawstwo BA (Hons)

Uniwersytet może podnieść te opłaty na początku każdego kolejnego roku Twojego kursu zgodnie z inflacją w tym czasie, mierzoną wskaźnikiem cen detalicznych. Te poziomy opłat i podwyżki podlegają wszelkim niezbędnym zatwierdzeniom rządowym i innym regulacjom.

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Chester w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Teologia i religioznawstwo

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester
  • A City for Students: Behind the Photoshoot