University of Bristol
Historia sztuki i język portugalski BA (Hons)
University of Bristol - University of Bristol

History of Art and Portuguese BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Bristol w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Antropologia w UK.

Wynagrodzenie absolwentów socjologia, polityka społeczna i antropologia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Antropologia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £22000 - £30000 £20500 - £30000 £24000 - £37500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii socjologia, polityka społeczna i antropologia (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20611 - £27195 £15914 - £26736 £19208 - £32667

Studia te łączą historię sztuki z nauką języka portugalskiego, który jest najczęściej używanym językiem na półkuli południowej. Znaczenie polityczne krajów takich jak Angola i Brazylia oznacza, że osoby posługujące się językiem portugalskim są coraz bardziej poszukiwane. Kurs oferuje wzbogacające doświadczenie z ekscytującymi wyzwaniami intelektualnymi i szeregiem opcji, które pozwolą Ci realizować własne zainteresowania.

Oba wydziały zachęcają do silnej synergii między badaniami a nauczaniem, co skutkuje dynamicznym środowiskiem uczenia się, ponieważ pracownicy włączają nowe badania do swoich zajęć.

Kurs zapewni Ci podstawy kluczowych umiejętności potrzebnych do uzyskania dyplomu z historii sztuki, umożliwiając studiowanie szerokiego zakresu kultury wizualnej i materialnej oraz głębsze zbadanie niektórych tematów, przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności badawczych.

.

Nauczanie odbywa się poprzez wykłady, tutoriale, seminaria, warsztaty i indywidualny nadzór nad projektem. Oceny mogą obejmować prezentacje, eseje, komentarze, egzaminy, wspólne projekty, debaty, podcasty, eseje wideo i rozprawy.

Nasz kurs zapewni, że będziesz ćwiczyć szereg umiejętności, które sprawią, że będziesz atrakcyjny dla przyszłych pracodawców w zglobalizowanym miejscu pracy i w wybranym przez Ciebie sektorze.

Języka portugalskiego można uczyć się wyłącznie na poziomie początkującym. Wszyscy studenci języków nowożytnych mają dostęp do naszego najnowocześniejszego Centrum Multimedialnego. Możesz również uzyskać dostęp do zajęć pozalekcyjnych, takich jak wykłady prowadzone przez prelegentów, stowarzyszenia, kawiarnie językowe, gazety studenckie i pokazy talentów.

Akredytacja Chartered Institute for Archaeologists (CIfA), we współpracy z University Archaeology UK (UAUK), uznaje programy akademickie, które zapewniają studentom odpowiednie umiejętności w miejscu pracy, istotne zarówno dla kariery w środowisku historycznym, jak i członkostwa w CIfA na poziomie Practitioner.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów History of Art and Portuguese BA (Hons) w University of Bristol

20% Zawody podstawowe
20% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
10% Specjaliści ds. jakości i regulacji
10% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
10% Zawody administracyjne
10% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody związane ze sprzedażą

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

• Graduate Degrees Law, Econ, Medicine, English
    • Undergraduate Degrees Law, Econ, Medicine, English

Uniwersytet w Bristolu przyjmuje aplikacje od studentów zagranicznych i akceptuje szeroki zakres kwalifikacji na studia licencjackie. Jeśli uczyłeś się w szkole, college'u lub na uniwersytecie poza Wielką Brytanią, wybierz odpowiednią stronę, aby uzyskać więcej informacji na temat równoważności kwalifikacji, stypendiów i szczegółów dotyczących naszych przedstawicieli edukacyjnych w Twoim kraju/regionie: bristol.ac.uk/international/countries/
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować History of Art and Portuguese, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Historia sztuki i język portugalski BA (Hons)

Rankingi University of Bristol w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Bristol w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

[Opublikowany 22 marca, 2023]

Zobacz wszystkie 35 rankingi uniwersytetów University of Bristol

O University of Bristol

Uniwersytet w Bristolu jest tradycyjnym uniwersytetem badawczym z czerwonej cegły znajdującym się w Bristolu, w Anglii. Ten uniwersytet nie ma kampusu, który wyznacza jako swój główny kampus, ale zamiast tego ma grupę budynków w centrum miasta, która jest określana jako "University precinct". Z sześcioma różnymi wydziałami i 29 odrębnymi szkołami, na pewno znajdzie się coś interesującego dla prawie każdego studenta w Bristolu.

Lista 408 kursów licencjackich i magisterskich University of Bristol - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Bristol

• Bristol student life
  • Studying Economics at the University of Bristol: Nisha’s Story