University of Bradford
Archeologia krajobrazu i dziedzictwo cyfrowe MSc MSc (PG)
University of Bradford - University of Bradford

Landscape Archaeology and Digital Heritage MSc MSc (PG) Poniżej znajdują się opinie 40 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Bradford w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Finanse, bankowość, finanse korporacyjne, fintech w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Księgowość

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Finanse, bankowość, finanse korporacyjne, fintech na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £23000 £19500 £23000
Zakres 25-75 percentyla £20500 - £26000 £16000 - £23000 £18000 - £29000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Księgowość (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21389 - £28940 £19296 - £31978 £22604 - £41672

Metody 3D cyfrowego dokumentowania obiektów, miejsc i krajobrazów oferują znaczący potencjał dla archeologii i zarządzania dziedzictwem. Dane cyfrowe mogą być sposobem archiwizacji dziedzictwa (potrzeba ta została graficznie zilustrowana przez utratę miejsc światowego dziedzictwa w wyniku konfliktu) i stają się złotym standardem komercyjnego rejestrowania miejsc i krajobrazów.

Dane cyfrowe mogą być wykorzystywane do różnych celów:

-monitorowanie zmian w celu ochrony i zarządzania -do badania i analizowania cech -do celów rekonstrukcji -wizualizacja i prezentacja przeszłości -zapewnienie nowych sposobów angażowania społeczeństwa -zapewnienie dostępu do odległych miejsc lub niedostępnych kolekcji, do których trudno dotrzeć w inny sposób.

Ten program magisterski zapewni Ci bezpośrednie praktyczne doświadczenie w zakresie aktualnych technologii wykorzystywanych do pozyskiwania danych oraz manipulacji, prezentacji i analizy danych przechwyconych we wszystkich skalach.

Będziesz korzystać z bezpośredniego dostępu do szerokiej gamy studiów przypadków i będziesz mieć potencjalną możliwość uczestniczenia w różnych międzynarodowych projektach badawczych. Pracujemy w sercu Yorkshire, na całym świecie i pod powierzchnią morza - te krajobrazy stanowią podstawę studiów magisterskich.

Rankingi

W rankingu QS World University Rankings 2019 znaleźliśmy się wśród 200 najlepszych uniwersytetów na świecie w dziedzinie archeologii.

Akredytowany przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Association of International Accountants (AIA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytacja przez CPA Australia dla celów kwalifikacji do członkostwa stowarzyszonego i zwolnienia z wszystkich egzaminów fundacyjnych.

Akredytowana przez Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ICAEW) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych poprzez Accredited degree accelerated route.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Landscape Archaeology and Digital Heritage MSc MSc (PG) w University of Bradford

35% Zawody administracyjne
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Zawody związane ze sprzedażą
5% Zawody wykwalifikowane
5% Specjaliści do spraw finansów
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii

Nauczanie i uczenie się odbywa się poprzez połączenie wykładów, seminariów i wycieczek terenowych. Ocena różni się w zależności od modułu, od esejów i prezentacji po blogi i dzienniki refleksji.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• A-level Humanities
    • General Test
    • (no subscore less than 7.0)
    • A-level Sciences
    • General Test
    • Foundation / Pathway Courses
    • Foundation Law
    • Graduate Degrees Education, Law
    • (no subscore less than 5.0)
    • Undergraduate Degrees Law etc.
    • (no subscore less than 5.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Landscape Archaeology and Digital Heritage MSc, MSc (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

2:2 Stopień z wyróżnieniem lub wyższy w dziedzinie archeologii (lub innej odpowiedniej lub pokrewnej dyscyplinie).

Wymagania dotyczące języka angielskiego: IELTS na poziomie 6.0 lub równoważny poziom kwalifikacji

Czesne Archeologia krajobrazu i dziedzictwo cyfrowe MSc MSc (PG)

Anglia £9230
Irlandia Północna £9230
Szkocja £9230
Walia £9230
Irlandia £9230
EU £23028
Międzynarodowa £23028
Channel Islands £23028

Rankingi University of Bradford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 22 rankingi uniwersytetów University of Bradford

O University of Bradford

University of Bradford jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w metropolitalnym mieście Bradford w Anglii. Chociaż uniwersytet jest najbardziej znany z bardzo dużej ilości wyników badań, jest również znany ze swoich znaczących wysiłków w kierunku stania się "Ecoversity", dając przykład innym instytucjom na temat zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Lista 168 kursów licencjackich i magisterskich University of Bradford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Bradford

• what’s the student experience like at bradford? | student life at bradford
  • what advice would you give your first-year self? | student life at bradford