University of Abertay Dundee
Sport i zarządzanie BA (Hons)
University of Abertay Dundee - University of Abertay Dundee

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 75 o kursach Sport and Management BA (Hons) i innych kursach Biznes i zarządzanie na University of Abertay Dundee dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Biznes i zarządzanie.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Biznes i zarządzanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Biznes i zarządzanie na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22500 £20000 £23500
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £25000 £16500 - £26000 £17500 - £30000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Biznes i zarządzanie (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22910 £20830 £24369
Zakres 25-75 percentyla £19839 - £26189 £16042 - £26488 £18552 - £31827

Niezależnie od tego, czy chodzi o sport wyczynowy na igrzyskach olimpijskich lub mistrzostwach świata, czy też o rozwój sportu, ćwiczeń i aktywności fizycznej w ramach inicjatyw oddolnych i społecznych, rola zarządzania staje się coraz ważniejsza, aby wspierać te obszary. Skorzystaj z pomocy dwóch zespołów ekspertów - Szkoły Biznesu Uniwersytetu Abertay oraz Wydziału Nauk o Sporcie i Ćwiczeniach. Pracuj w różnych dyscyplinach i współpracuj ze studentami studiującymi zarówno zarządzanie, jak i sport i ćwiczenia, zdobywając unikalne spojrzenie na te branże i rozwijając doskonałą bazę wiedzy. Miej możliwość angażowania się w staże zawodowe, nawiązywania kontaktów, zdobywania doświadczenia i rozwijania swojego profesjonalnego portfolio oraz szans na zatrudnienie poza studiami. Pracuj nad projektami i rozwijaj umiejętności, które są zgodne z potrzebami krajowych organów zarządzających sportem i innych organizacji, aby wyróżnić się z korony podczas ubiegania się o pracę.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Sport and Management BA (Hons) w University of Abertay Dundee

23% Specjaliści ds. zarządzania projektami biznesowymi i finansowymi
11% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
9% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
8% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
6% Zawody związane ze sprzedażą
5% Zawody wykwalifikowane
3% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
3% Specjaliści w dziedzinie nauczania

Oceny i czas na naukę

Kurs obejmuje wykłady, seminaria w małych grupach, ćwiczenia praktyczne i prywatną naukę. Spędzisz około 18 godzin tygodniowo na zajęciach, a dodatkowo będziesz musiał podjąć średnio 20 godzin prywatnej nauki tygodniowo. Oczekuje się również, że podejmiesz staże zawodowe, które pomogą wzmocnić ważny związek między teorią a praktyką. Kurs jest oceniany poprzez połączenie egzaminu i zajęć. Niektóre moduły obejmują zarówno ocenę praktyczną, jak i opartą na pracy. Zakres umiejętności, które zdobędziesz podczas kursu, pomoże ci rozwinąć kompleksowe zrozumienie dyscyplin składowych twojego stopnia.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Odpowiednie HNC będzie brane pod uwagę przy przyjęciu na rok 1.

HND w inżynierii mechanicznej lub inżynierii produkcji lub inne odpowiednie kwalifikacje na poziomie 5

Nauki społeczne HNC: Wyższy francuski B, A w ocenianej jednostce; Maths National 5 B lub równoważny

Odpowiedni HND będzie brany pod uwagę przy rekrutacji na rok 2.

Angielski B, matematyka A

Łącznie z matematyką.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport and Management, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Sport i zarządzanie BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

**Opłaty międzynarodowe / UE wynoszą 15 500 GBP za następujące kursy

BA (Hons) Computer Arts

BSc (z wyróżnieniem) Rozwój aplikacji gier komputerowych

BSc (z wyróżnieniem) Technologia gier komputerowych

BSc (Hons) Computing

BSc (z wyróżnieniem) Informatyka

BSc (z wyróżnieniem) Informatyka z Cyberbezpieczeństwem

BSc (Hons) Ethical Hacking

BA (z wyróżnieniem) Projektowanie i produkcja gier

• Rok 2

Rankingi University of Abertay Dundee w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 10 rankingi uniwersytetów University of Abertay Dundee

O University of Abertay Dundee

Uniwersytet Abertay, dogodnie położony w centrum Dundee, zapewnia energiczną i żywą atmosferę nauki. Wszystkie budynki kampusu należące do Abertay znajdują się blisko siebie, dzięki czemu studenci mogą łatwo dotrzeć tam, gdzie ich potrzebują. Samo Dundee jest jednym z mniejszych miast w Szkocji, ale jednocześnie oferuje szeroki wybór rozrywek i życia nocnego, a także możliwości zatrudnienia, zwłaszcza w branżach kreatywnych.

Lista 43 kursów licencjackich i magisterskich University of Abertay Dundee - Katalog Kursów

Abertay Campus

Media i komunikacja oraz sport i wychowanie fizyczne (z rokiem podstawowym) BA (Hons)
- - - £12500 - Liverpool Oncampus W pełnym wymiarze godzin