Rankingi University of Abertay Dundee ()

Uniwersytet Abertay, dogodnie położony w centrum Dundee, zapewnia energiczną i żywą atmosferę nauki. Wszystkie budynki kampusu należące do Abertay znajdują się blisko siebie, dzięki czemu studenci mogą łatwo dotrzeć tam, gdzie ich potrzebują. Samo Dundee jest jednym z mniejszych miast w Szkocji, ale jednocześnie oferuje szeroki wybór rozrywek i życia nocnego, a także możliwości zatrudnienia, zwłaszcza w branżach kreatywnych.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: Publikacja (Business and Management). Pozycja w rankingu # 7.
  • września 2023: zdobył ocenę 84 w najnowszym z The Guardian News and Media Limited .
  • lipca 2023: zdobył ocenę 2440 w najnowszym z Webometrics .
  • czerwca 2023: The University League Tables ogłosił najnowsze wyniki z na pozycji 103.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 16 września, 2022]

[Opublikowany 06 marca, 2023]

[Opublikowany 28 listopada, 2022]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

Design

Projektowanie graficzne

Inżynieria

Inżynieria lądowa

Nauki społeczne i humanistyczne

Socjologia

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Psychologia The Guardian University League Tables by Subject
Nauki społeczne i humanistyczne
Wychowanie fizyczne The Guardian University League Tables by Subject
Inżynieria lądowa CUG The Complete University Guide - By Subject
Inżynieria
Informatyka CUG The Complete University Guide - By Subject
Projektowanie graficzne The Guardian University League Tables by Subject
Design
Prawo The Guardian University League Tables by Subject
Marketing CUG The Complete University Guide - By Subject

PROS

• Abertay jest jedną z wiodących w Europie instytucji kształcących w zakresie gier wideo, co czyni tę uczelnię doskonałą propozycją dla osób zainteresowanych karierą w dziedzinie tworzenia gier wideo.
  • Niewielkie rozmiary klas sprawiają, że studenci i wykładowcy szybko się poznają, co pomaga im efektywniej współpracować.
  • Dla tych, którzy zdecydują się mieszkać w kwaterach prywatnych, Dundee ma stosunkowo niskie średnie ceny wynajmu mieszkań. Jeśli wolisz mieszkać w samym środku akcji, uniwersytet oferuje także wiele własnych rezydencji.

CONS

• Studentom dojeżdżającym jest tu trudniej nawiązywać kontakty towarzyskie, ponieważ informowanie o wydarzeniach odbywających się w kampusie może być wyzwaniem, jeśli nie zdecydujesz się na zakwaterowanie na uczelni.
  • Znaczna liczba osób twierdzi, że skargi dotyczące incydentów związanych z przestępstwami z nienawiści nie są traktowane poważnie, zwłaszcza te dotyczące rasizmu.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
Bell Street
DD1 1HG, Dundee
Szkocja
Strona Internetowa :
Społeczny:

Inne uniwersytety w Dundee:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #14 w Szkocja w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 20 uniwersytetów w Szkocja.

zdobywa # 2 w Dundee w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 3 uniwersytetów w Dundee.

jest wymieniony w The Times Good University Guide, The Guardian League Table, CUG The Complete University Guide, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 10 rankingi .

osiągnął # 84 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #7 w (Biomedical Science). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #2 wśród uniwersytetów w Szkocja i #14 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 14 wśród wszystkich uniwersytetów w Szkocja i The University of Edinburgh osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Dundee. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.