University of Abertay Dundee
Rachunkowość i finanse (CIMA Gateway) MSc
University of Abertay Dundee - University of Abertay Dundee

Zaprojektowany we współpracy z Chartered Institute of Management Accountants (CIMA), ten program przygotuje Cię do udanej kariery w finansach poprzez wzmocnienie umiejętności, których potrzebujesz, aby odnieść sukces na poziomie zarządzania i strategicznym w każdej organizacji.

Eksperci finansowi z wiedzą i umiejętnością podejmowania krytycznych decyzji, by wnieść wartość dodaną do organizacji, są bardzo poszukiwani. Umiejętności finansowe na najwyższym poziomie w połączeniu ze zdolnościami przywódczymi, umiejętnościami biznesowymi, technicznymi i ludzkimi są często warunkiem koniecznym do objęcia stanowiska w zarządzie.

Przystępując do tego programu, będziesz: rozwinąć gruntowną i współczesną wiedzę na temat procesów księgowych i finansowych organizacji oraz umiejętność planowania perspektywicznego i skutecznego zarządzania ryzykiem; zdobyć wiedzę na temat wyzwań i trendów środowiskowych, szans i ograniczeń, które one tworzą, oraz tego, jak wpływają one na podejmowanie decyzji organizacyjnych i alokację zasobów; budować kluczowe umiejętności związane z zatrudnieniem w organizacjach o wysokiej wydajności; pracować w kierunku kwalifikacji Management Accountant podczas ukończenia studiów magisterskich; otrzymać znaczące wsparcie w nauce od CIMA; otrzymać znaczące wsparcie w nauce od CIMA. Opłaty za program obejmują rejestrację w CIMA, opłaty za pierwszy rok subskrypcji CIMA, próbę egzaminu CIMA Management Case Study oraz dostęp do CIMAstudy.com i CIMAconnect online.

Jest to jednoroczny program studiów magisterskich, po którego pomyślnym ukończeniu otrzymasz tytuł magistra rachunkowości i finansów. Pozwala on na uzyskanie znaczących zwolnień z egzaminów zawodowych CIMA, co skutkuje przyspieszoną ścieżką do poziomu strategicznego CIMA Qualification Framework.

Aby wyjaśnić to dalej, na naszych studiach magisterskich przystąpiłbyś do egzaminu Management Level Case Study, który dałby Ci CIMA Advanced Diploma in Management Accounting oraz 11 zwolnień (z 15) z 15 egzaminów kwalifikacyjnych CIMA.

Uzyskasz wtedy częściowe kwalifikacje CIMA i będziesz mógł przystąpić do pozostałych egzaminów Strategic Case Study.

Podsumowując, jeśli jesteś studentem międzynarodowym, zazwyczaj w ciągu jednego roku zdobędziesz kwalifikacje, które w Twoim kraju zajęłyby 3-4 lata. Możliwość przeskoczenia rówieśników i zaoszczędzenia na kosztach nauki i życia to przekonujące powody, by wybrać ten program.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Accounting and Finance (CIMA Gateway), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rachunkowość i finanse (CIMA Gateway) MSc

Irlandia £10200
Szkocja £7700
Anglia £10200
Irlandia Północna £10200
Walia £10200
EU £15000
Międzynarodowa £15000

Rankingi University of Abertay Dundee w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 10 rankingi uniwersytetów University of Abertay Dundee

O University of Abertay Dundee

Uniwersytet Abertay, dogodnie położony w centrum Dundee, zapewnia energiczną i żywą atmosferę nauki. Wszystkie budynki kampusu należące do Abertay znajdują się blisko siebie, dzięki czemu studenci mogą łatwo dotrzeć tam, gdzie ich potrzebują. Samo Dundee jest jednym z mniejszych miast w Szkocji, ale jednocześnie oferuje szeroki wybór rozrywek i życia nocnego, a także możliwości zatrudnienia, zwłaszcza w branżach kreatywnych.

Lista 43 kursów licencjackich i magisterskich University of Abertay Dundee - Katalog Kursów

Abertay Campus

Ekonomia i rachunkowość MA (Hons)
(The University of Edinburgh)