The University of Warwick
Media i przemysły kreatywne BA (Hons)
The University of Warwick - The University of Warwick

Media and Creative Industries BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na The University of Warwick w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Medioznawstwo w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Medioznawstwo

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Medioznawstwo na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £20000 - £28500 £15500 - £26500 £21500 - £32500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Medioznawstwo (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22017 £19297 £23262
Zakres 25-75 percentyla £19000 - £25033 £15218 - £24297 £17814 - £29255

Media i branże kreatywne wymagają multidyscyplinarnych umiejętności, takich jak umiejętność opowiadania historii i wykorzystywania technologii jako narzędzia do rozwijania świeżych pomysłów. Jeśli chcesz określić własną ścieżkę i współpracować ze światowej klasy badaczami mediów i kreatywności u boku liderów branży, ten kurs został zaprojektowany, aby dać ci wiedzę, umiejętności i predyspozycje do tych różnorodnych i ekscytujących branż, które rozwijają się na całym świecie.

Ten kurs poprowadzi Cię przez podstawy teorii i praktyki, aby skupić się na rozwijaniu kreatywnych pomysłów.

Po zapoznaniu się z szeroką gamą mediów i branż kreatywnych w regionie, kraju i na świecie, będziesz mógł śledzić swoją twórczą praktykę poprzez pracę w laboratorium, współpracę i w odpowiedzi na briefy branżowe. Będziesz wspierany w swoim zewnętrznym portfolio kreatywnej pracy. W drugim i trzecim roku studiów będziesz mieć możliwość ścisłej współpracy z mediami i przemysłem kreatywnym.

W ramach naszej ekspertyzy badawczej w zakresie mediów, kreatywności, komunikacji i produkcji kulturalnej oferujemy innowacyjne i dynamiczne nauczanie, technologię i naukę opartą na praktyce oraz ocenę, z silnym naciskiem na kreatywność i współpracę.

Tętniąca życiem kultura pozalekcyjna Centrum (obok studiów teatralnych i performatywnych, kreatywnego pisania, filmu i telewizji oraz historii sztuki) oznacza, że będziesz otoczony przez wiele innych osób, które podzielają Twoją pasję do mediów i kreatywności lub widzą siebie w zarządzaniu i kierowaniu kreatywnymi ludźmi w celu pionierskich nowych sposobów komunikacji.

Z kursu wyjdziesz bardziej przedsiębiorczy, bardziej wykwalifikowany, zdolny do realizacji kreatywnych pomysłów, a jednocześnie krytyczny, dobrze zbadany i autorefleksyjny.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Media and Creative Industries BA (Hons) w The University of Warwick

25% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
20% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
10% Specjaliści inżynierii
10% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
5% Specjaliści do spraw finansów
5% Zawody podstawowe
5% Specjaliści ds. jakości i regulacji
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Specjaliści inżynierii

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• Foundation / Pathway Courses
    • Undergraduate Degrees Arts
    • Undergraduate Degrees Business, Computer and Social Studies
    • Undergraduate Degrees Faculty of Sciences excepting MORSE
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Media and Creative Industries, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Media i przemysły kreatywne BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Zgodnie z decyzjami rządu, czesne za studia licencjackie w kraju w roku akademickim 2024/25 wynosi 9 250 funtów.

W przypadku studentów, którzy kwalifikują się do opłat regulowanych przez rząd (obecnie studenci klasyfikowani jako "Home" do celów opłat), uniwersytet przewiduje podwyższenie opłat zgodnie z inflacją określoną przez rząd Wielkiej Brytanii, jeśli jest to dozwolone przez prawo lub politykę rządu, w drugim i kolejnych latach twojego kursu.

Opłaty międzynarodowe (w tym UE) różnią się w zależności od kursu. Poziomy opłat nie zostały jeszcze ustalone na rok 2024/25, ale zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej po ich potwierdzeniu:

**.

.

Rankingi The University of Warwick w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi The University of Warwick w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 36 rankingi uniwersytetów The University of Warwick

O The University of Warwick

Uniwersytet Warwick, często skracany do Warw, jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym położonym na obrzeżach Coventry w Anglii. Mając na uwadze przyszłość, Warw zamierza do 2030 roku stać się jednym z wyjątkowych uniwersytetów na świecie, pomagając przekształcać region, kraj i świat dla wspólnego dobra poprzez zastosowanie badań naukowych. Główny kampus uniwersytetu znajduje się pomiędzy Coventry i Warwickshire, na prawie trzech kilometrach kwadratowych liściastych terenów leśnych.

Lista 313 kursów licencjackich i magisterskich The University of Warwick - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Warwick

• Was social life important to you when choosing university?
  • Campus life at the University of Warwick
  • Why Warwick?
  • Wellbeing at Warwick: What support is available?
  • English at the University of Warwick
  • Living off-campus at Warwick - a student's perspective

Prawo, media i przemysły kreatywne (z rokiem założycielskim) LLB (Hons)
(Bournemouth University)