Leicester College
Studia zawodowe (przemysły kreatywne) BA (Hons)
Leicester College - Leicester College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach Professional Studies (Creative Industries) BA (Hons) i innych kursach CAH25 na Leicester College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH25.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £20903 £17931 £21753
Zakres 25-75 percentyla £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

Nasze nowoczesne podejście do branży kreatywnej daje Ci swobodę ukończenia studiów w modułach, które będą wspierać Twoje perspektywy zawodowe. Zatwierdzony przez De Montfort University, ten kurs pozwoli Ci rozwinąć profesjonalne umiejętności gotowe do pracy poprzez różnorodne oceniane projekty w wybranej branży kreatywnej.

Zatwierdzony przez De Montfort University, program ten ma na celu zapewnienie absolwentom profesjonalnych umiejętności gotowych do pracy i wiedzy handlowej dla udanej kariery w branżach kreatywnych. Program będzie realizowany w dużej mierze poprzez "model projektowy", który odzwierciedla nowoczesne podejście oparte na wielu umiejętnościach, niezbędne do rozwoju Twojej kariery.

Jeśli posiadasz dyplom HND lub Foundation w dziedzinie sztuki i projektowania lub przedmiotu opartego na praktyce medialnej, ten roczny kurs z wyróżnieniem jest właśnie dla Ciebie. Nacisk zostanie położony na rozwój umiejętności i wiedzy, które pozwolą Ci stać się w pełni zaangażowanymi, niezależnymi i krytycznymi praktykami, którzy potrafią zarządzać projektami i rozumieją wymagania dotyczące sukcesu w wybranej branży kreatywnej. Zostanie to osiągnięte poprzez znaczące badania i propozycję projektu związanego z twoją specjalizacją tematyczną.

Ten kurs na poziomie 6 ma na celu zapewnienie Ci możliwości pracy jako freelancer / niezależny praktyk w branży kreatywnej. Treść kursu umożliwia opracowanie portfolio prac, które pozwolą Ci zaprezentować swoją praktykę i umiejętności w branży.

Pomyślne ukończenie studiów licencjackich (z wyróżnieniem) może umożliwić przejście do studiów magisterskich/podyplomowych w powiązanych specjalizacjach tematycznych.

Oceny i czas na naukę

**** Będziesz oceniany przez:**** - Wspólny projekt ustalony przez branżę, w ramach którego będziesz współpracować ze studentami z innych dyscyplin kreatywnych. - Ciągły rozwój zawodowy (CPD) - blog internetowy i raport marketingowy związany z Twoją praktyką, brandingiem i tożsamością. - Propozycja projektu. - Biznesplan. - Rozprawa doktorska i powiązane seminarium uzupełniające Twój projekt. - Projekt oparty na pracy w odpowiedzi na propozycję projektu. Twoja ocena końcowa na koniec kursu jest zgodna ze standardowym uniwersyteckim systemem klasyfikacji wyróżnień licencjackich: 1, 2:1, 2:2 lub 3.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Applicants should hold a Level 5 qualification, such as a Foundation Degree or Higher National Diploma within a related Creative subject.

Wymagania kwalifikacyjne

Leicester College nie jest sponsorem studentów Home Office i nie przyjmuje wniosków od studentów zagranicznych. Możemy przyjmować tylko aplikacje od studentów już mieszkających w Wielkiej Brytanii. Obywatele UE / EOG mieszkający w Wielkiej Brytanii muszą być w stanie wykazać, że uzyskali status "osiedlony" lub "wstępnie osiedlony" w ramach programu osiedleńczego UE. Inni obywatele spoza Wielkiej Brytanii (z wyjątkiem obywateli Irlandii) muszą wykazać, że mają ważny brytyjski pobyt / pozwolenie na pozostanie w Wielkiej Brytanii, aby zostać uwzględnionym przy przyjęciu. Prawo do studiowania w Wielkiej Brytanii nie nadaje automatycznie statusu Home fee i może być wymagane przeprowadzenie oceny statusu opłat, aby potwierdzić, że kwalifikujesz się do finansowania studiów.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Professional Studies (Creative Industries), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Studia zawodowe (przemysły kreatywne) BA (Hons)

Przygotuj się na zapewnienie własnego dodatkowego zestawu i materiałów specyficznych dla praktyki. Inwestycje mogą się znacznie różnić w zależności od indywidualnych projektów. Na przykład, jeśli zajmujesz się fotografią lub charakteryzacją i efektami specjalnymi, będziesz musiał pokryć koszty sprzętu, materiałów i prezentacji swojej pracy. Jako przewodnik zapoznaj się z dodatkowymi sekcjami kosztów powiązanych stopni fundacji.

O Leicester College

Leicester College to instytucja zajmująca się kształceniem ponad 26 000 studentów, a jej główny kampus znajduje się w Leicester w Anglii. College działa w czterech głównych kampusach, do których należą: Abbey Park Campus i Engineering Technology Centre, Freemen's Park Campus, St. Margaret's Campus oraz City Skills Centre.

Lista 14 kursów licencjackich i magisterskich Leicester College - Katalog Kursów

Skład uczniów Leicester College

• Leicester College Experience Day 2017

St Margaret’s Campus