The University of Warwick
Wyzwania związane z karierą zawodową w szkolnictwie wyższym PGA
The University of Warwick - The University of Warwick

Challenges of Careers Work in Higher Education Postgraduate Award umożliwia rozwinięcie przeglądu szerszego kontekstu, w którym odbywa się praca nad karierą w szkolnictwie wyższym. Składa się tylko z jednego modułu, który został opisany poniżej i ma bardziej przystępne wymagania wstępne.

Moduł Challenges of Careers Work in Higher Education Postgraduate Award umożliwi Ci rozwinięcie przeglądu szerszego kontekstu, w którym odbywa się praca nad karierą w szkolnictwie wyższym. Moduł ma na celu rozwijanie refleksyjnej praktyki w CEIGHE, koncentrując się na: doświadczeniach studentów; ewolucji i obecnym rozwoju szkolnictwa wyższego; zarządzaniu pracą CEIGHE; rolach, organizacjach i politykach; etyce zawodowej, perspektywach teoretycznych i wartościach.

Informacje te dotyczą rekrutacji na rok 2024. Biorąc pod uwagę odstęp czasu między publikacją kursów a zapisami, niektóre informacje mogą ulec zmianie. Ważne jest, aby sprawdzić naszą stronę internetową przed złożeniem wniosku.

**Oceniany poprzez projekt oparty na pracy**

• Foundation / Pathway Courses
    • Undergraduate Degrees Arts
    • Undergraduate Degrees Business, Computer and Social Studies
    • Undergraduate Degrees Faculty of Sciences excepting MORSE

Oferujemy różne opcje finansowania studiów podyplomowych na University of Warwick, od pożyczek podyplomowych, stypendiów uniwersyteckich, nagród za opłaty, po stypendia wydziałów akademickich. Ważne jest, abyś najpierw złożył wniosek o kurs podyplomowy, zanim złożysz wniosek o stypendium University of Warwick.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Challenges of Careers Work in Higher Education, PGA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Minimalne wymagania

2:ii w dowolnej dyscyplinie. Jeśli posiadasz alternatywne kwalifikacje i odpowiednie doświadczenie, możesz omówić je z zespołem prowadzącym kurs. Musisz pracować w kontekście kariery w szkolnictwie wyższym i być w stanie tworzyć prace pisemne o dobrym standardzie.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Możesz dowiedzieć się więcej o naszych wymaganiach dotyczących języka angielskiego. Ten kurs wymaga następujących umiejętności:

• Pasmo A
  • Ogólny wynik IELTS 6.5, minimalne wyniki składowe nie niższe niż 6.0.

Kwalifikacje międzynarodowe

Przyjmujemy aplikacje od studentów z innymi międzynarodowo uznawanymi kwalifikacjami. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę międzynarodowych wymagań wstępnych.

Dodatkowe wymagania

Nie ma dodatkowych wymagań wstępnych dla tego kursu.

Rankingi The University of Warwick w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 36 rankingi uniwersytetów The University of Warwick

O The University of Warwick

Uniwersytet Warwick, często skracany do Warw, jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym położonym na obrzeżach Coventry w Anglii. Mając na uwadze przyszłość, Warw zamierza do 2030 roku stać się jednym z wyjątkowych uniwersytetów na świecie, pomagając przekształcać region, kraj i świat dla wspólnego dobra poprzez zastosowanie badań naukowych. Główny kampus uniwersytetu znajduje się pomiędzy Coventry i Warwickshire, na prawie trzech kilometrach kwadratowych liściastych terenów leśnych.

Lista 313 kursów licencjackich i magisterskich The University of Warwick - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Warwick

• Was social life important to you when choosing university?
  • Campus life at the University of Warwick
  • Why Warwick?
  • Wellbeing at Warwick: What support is available?
  • English at the University of Warwick
  • Living off-campus at Warwick - a student's perspective

Szkolnictwo zawodowe i wyższe PgCert
(Queen Margaret University)