The Manchester College
The Manchester College - The Manchester College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 40 o kursach Healthcare Practice (Integrated Health and Social Care) (top-up) HND i innych kursach Sztuki kreatywne i projektowanie na The Manchester College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Sztuki kreatywne i projektowanie.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £20000 £16977 £20190
Zakres 25-75 percentyla £17667 - £24333 £11760 - £21991 £13937 - £25916

Pearson BTEC Level 4 HND in Healthcare Practice (Integrated Health and Social Care Pathway) (top up) zapewnia ogólny program studiów związany z pracą, który obejmuje kluczową wiedzę, zrozumienie i praktyczne umiejętności wymagane w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej, a także oferuje szczególny nacisk specjalistyczny poprzez wybór opcjonalnych jednostek.

BTEC Level 5 HND zapewnia uznawane w całym kraju kwalifikacje oferujące rozwój kariery i rozwój zawodowy dla osób już zatrudnionych oraz możliwości przejścia do szkolnictwa wyższego.

Kwalifikacja składa się z 120 punktów, na które składa się 7 różnych jednostek, a ukończenie / złożenie praktycznego portfolio rozwoju uczenia się i oceny jest podstawowym wymogiem tego programu.

Kurs ten jest wspierany przez ukierunkowane studia w obszarach opieki zdrowotnej i społecznej, w tym specjalnie zaprojektowane jednostki. Będziesz mieć możliwość rozwoju i wniesienia wkładu w środowisko opieki zdrowotnej i społecznej poprzez połączenie wiedzy i umiejętności zdobytych w różnych częściach programu. Kurs obejmuje 225 godzin obowiązkowego doświadczenia zawodowego w miejscu pracy, a opiekunowie/oceniający i wyznaczeni mentorzy w miejscu pracy będą wspierać Cię w rozwijaniu kompetencji opartych na praktyce.

Celem Pearson BTEC Higher National Diploma in Healthcare Practice (Integrated Health and Social Care pathway) jest rozwój studentów jako profesjonalnych, samodzielnie myślących osób, które są w stanie sprostać wymaganiom pracodawców w sektorze opieki zdrowotnej i dostosować się do stale zmieniającego się świata. Kwalifikacja ta ma na celu poszerzenie dostępu do szkolnictwa wyższego i zwiększenie perspektyw zawodowych osób, które ją podejmą.

Pearson BTEC Higher National Diploma in Healthcare Practice (Integrated Health and Social Care pathway) pozwala studentom zdobyć wymaganą wiedzę i umiejętności wymagane na poziomie 5, który oferuje elastyczność i wspiera przejście do szeregu stopni i zawodów związanych ze zdrowiem i pielęgniarstwem.

Studenci zdobędą szeroki zakres wiedzy branżowej powiązanej z praktycznymi umiejętnościami zdobytymi w praktyce opartej na dowodach, badaniach osobistych, samodzielnej nauce, ukierunkowanej nauce oraz nauce i doświadczeniu w miejscu pracy.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Healthcare Practice (Integrated Health and Social Care) (top-up) HND w The Manchester College

25% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
15% Zawody wykwalifikowane
10% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Specjaliści do spraw finansów
5% Zawody podstawowe
5% Zawody administracyjne
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

Wymagania kwalifikacyjne

Odpowiednie HNC będzie brane pod uwagę przy przyjęciu na rok 1.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Healthcare Practice (Integrated Health and Social Care) (top-up), HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Praktyka opieki zdrowotnej (zintegrowana opieka zdrowotna i społeczna) (doładowanie) HND

O The Manchester College

Manchester College jest najbardziej znanym dostawcą usług edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, z ponad dziesięcioma kampusami na terenie miasta Manchester w Anglii.

Lista 39 kursów licencjackich i magisterskich The Manchester College - Katalog Kursów

Skład uczniów The Manchester College

• Why choose The Manchester College | tmc.ac.uk
  • Adult Learner Week | Why Study at The Manchester College | tmc.ac.uk